پخش زنده: مغلوب ساختن پیشی جستن دارای coronavirus توجیهی برای اولین بار در ماه

[این جریان است که میله میله برای شروع در 5 p. m. ET. لطفا صفحه اگر شما یک بازیکن فوق که در آن زمان.]

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است برگزاری coronavirus نشست خبری روز شنبه برای اولین بار در ماه های اخیر سنبله در Covid-19 موارد اسپرز بسیاری از رهبران دولت برای توقف یا معکوس بازگشایی مجدد برنامه.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد بازگشت از جلسات روز گذشته و پس از تصدیق کرد که ایالات متحده “تا به حال این flare-up در فلوریدا تگزاس زن و شوهر از مکان های دیگر.” اما کاخ سفید گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن که چهره سخت انتخاب مجدد مبارزه در کمتر از چهار ماه قصد دارد با استفاده از جلسات برای ارائه “خبر خوب” در مورد دولت خود پیشرفت مبارزه با این بیماری همه گیر.

معلوم بود پیش از این جلسه اگر هر یک از دولت کارشناسان بهداشت عمومی در Covid-19 نیروی کار از جمله به عنوان هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx یا دکتر Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص, به نظر می رسد در کنار مغلوب ساختن پیشی جستن. کاخ سفید کاهش یافته است به نظر CNBC درخواست برای یک لیست از شرکت کنندگان. وقتی پرسیده شد که به طور کلی در کنفرانس مطبوعاتی در اوایل روز شنبه درباره مشارکت در کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany گفت: “شما باید به لحن در برای دیدن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به طور منظم شرکت در کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی جلسات زمانی که آنها برگزار می شد در نزدیکی صورت روزانه در اوایل این سال است.

در حالی که اطلاعات مهم در مورد ویروس های تحویل داده شد در آن جلسات توسط نیروی کار اعضای مطبوعات وقایع به دست می آمد تعریف شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن هرزگرد و اغلب بمب افکن مبادلات با خبرنگاران.

در اواخر ماه آوریل به جلسات آمد به یک پایان ناگهانی مدت کوتاهی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن این باورند از اتاق مطبوعات تریبون در مورد اینکه آیا تزریق مواد ضد عفونی کننده می تواند کمک به درمان Covid-19. یک روز بعد رئیس جمهور ادعا کرد که او “پرسیدن یک سوال sarcastically.”

وظیفه نیروی رهبری معاون رئیس جمهور مایک پنس برگزار شد یک جلسه در ماه ژوئن. تهمت بود نه در حال حاضر در آن جلسه.

McEnany گفته فاکس نیوز روز سه شنبه صبح که دوباره جلسات خواهد بود “کوتاه” و گفت که بینندگان خواهد شنیدن در مورد “موضوعات دیگر” در علاوه بر این به کوروناویروس.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر