پخش زنده: SpaceX راه اندازی فضانوردان ناسا برای اولین بار

ناصرو | No comments

[لطفا صفحه اگر شما یک بازیکن فوق که در آن زمان.]

اسکودوی کیپ کاناورال فلوریدا. — SpaceX در حال راه اندازی فضانوردان ناسا برای اولین بار در روز چهارشنبه تا زمانی که آب و هوا را مختل این طرح در حال حاضر.

این ماموریت است که به نام نسخه ی نمایشی-2 و خواهد بود که اولین راه اندازی ناسا فضانوردان ایالات متحده از سال 2011 است. همچنین این اولین crewed راه اندازی در تاریخ ایلان شرکت خود را مهم ترین نقطه عطف نشده است.

شما می توانید به تماشای livestream بالا یا دنبال همراه در CNBC زنده وبلاگ اینجا را کلیک کنید.

اگر ناسا و SpaceX تصمیم به تعویق انداختن راه اندازی این ماموریت بازگشت تا بار برای شنبه در 3:22 بعد از ظهر و یکشنبه در 3 p. m.

این SpaceX Falcon 9 rocket و خدمه کپسول اژدها ایستاده در گفتوگو ناسا در مرکز فضایی کندی پیش از این نسخه ی نمایشی-2 راه اندازی.

ناسا

تاریخی اهمیت Demo-2 نقشه کشی به مخاطبان گسترده ای از وال استریت به دره سیلیکون به پایتخت کشور است. VIPs برنامه ریزی برای حضور در ناسا در مرکز فضایی کندی شامل رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس. SpaceX موسس و مدیر عامل شرکت مشک برنامه ای برای پخش از درون کنترل ماموریت اتاق فقط چند مایل از راه اندازی سایت.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>