[این جریان است که میله میله برای شروع در 4 p. m. ET. لطفا صفحه اگر شما یک بازیکن فوق که در آن زمان.]

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه انتظار می رود که به بحث در مورد کوروناویروس تست در یک نشست خبری از کاخ سفید است.

تست تبدیل به یک موضوع درد برای مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او که در تلاش است تا سطح شیب دار به در دسترس بودن به عنوان متحده در سراسر کشور شروع به بازگشایی برای کسب و کار.

این جلسه می آید به عنوان دو کاخ سفید کارکنان نزدیک به رئیس جمهور را آزمایش مثبت برای coronavirus.

معاون رئیس جمهور مایک پنس مطبوعات, منشی, کتی میلر آزمایش مثبت در جمعه میلر تایید به ان بی سی نیوز.

و در روز پنج شنبه یک نوکر شخصی برای مغلوب ساختن پیشی جستن که شناخته شده است برای خدمت به وعده های غذایی خود را به رئیس جمهور آزمایش مثبت برای coronavirus.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه گفت که او و پنس تست خواهد شد برای coronavirus روزانه رفتن به جلو. قبلا این دو نفر در حال آزمایش یک بار در هفته برای ویروس.

روز دوشنبه در کاخ سفید با صدور یادداشتی که نیاز به همه کارکنان به پوشیدن ماسک یا صورت پوشش هنگام ورود به بال غربی ساختمان, NBC News در گزارش با استناد به دو منبع آشنا با این موضوع.

شیوع گسترش یافته است به ده ها تن از کشورهای جهان با بیش از 4.1 میلیون موارد تایید شده در سراسر جهان و بیش از 283,001 مرگ و میر تا کنون با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. وجود دارد حداقل 1.3 میلیون نفر در ایالات متحده و حداقل 79,528 مرگ و میر با توجه به آخرین برگه.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی