[این جریان است که میله میله برای شروع در 10 a. m. ET. لطفا صفحه اگر شما یک بازیکن فوق که در آن زمان.]

مواد مخدر مدیران شرکت برنامه به خانه انرژی و تجارت کمیته در روز سه شنبه آنها را می توانید امن و موثر Covid-19 واکسن در زمان ثبت با توجه به نوشته شهادت فرستاده شده پیش از دادرسی است.

مقامات بهداشت عمومی روبرو هستند افزایش مقاومت برخی از افراد در آمریکا که نگرانی در مورد ایمنی واکسن و می گویند که آنها نمی خواهد به احتمال زیاد واکسینه کنید — حتی اگر مواد مخدر به طور گسترده ای در دسترس و مقرون به صرفه است. مدیران از AstraZeneca, Johnson & Johnson, Merck, مدرن و فایزر سعی خواهد کرد برای ارام کردن کسانی که ترس در شهادت قبل از این پنل در مورد شرکت خود را آخرین واکسن تحولات است.

“ما اعتقاد داریم که ما می تواند هر دو سرعت بخشیدن به توسعه واکسن و اطمینان از ایمنی” دکتر گفت: Macaya Douoguih رئیس توسعه بالینی و امور پزشکی در J&J در واکسن واحد. “ما اطمینان داریم که همه کسانی که درگیر در پاسخ به COVID-19 pandemic متعهد به توسعه راه حل های به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است و چندین واکسن فن آوری های شاغل اجازه می دهد برای تغییر قدم از توسعه در فازهای مختلف.”

به دلیل همه گیر بهداشت مقامات شرکت های دارویی و محققان بوده است شتاب توسعه واکسن نامزدها با سرمایه گذاری در چندین مرحله از تحقیقات حتی اگر انجام این کار می تواند برای هیچ اگر واکسن به پایان می رسد تا هنوز موثر بودن یا بی خطر است.

وجود دارد مورد تایید FDA مواد مخدر و یا واکسن برای coronavirus نیز آلوده کرده است که بیش از 14.7 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و حداقل 610,560 از شنبه, با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. وجود بیش از 100 بالقوه واکسن در حال توسعه در سراسر جهان, با توجه به سازمان بهداشت جهانی با حداقل 23 در حال حاضر در آزمایشات انسانی.

این یک رکورد شکستن قاب زمان برای یک فرایند است که به طور معمول طول می کشد حدود یک دهه به توسعه موثر و ایمن واکسن. سریعترین-تا کنون توسعه واکسن اوریون در زمان بیش از چهار سال و با مجوز در سال 1967.

اما با توجه به یک نظرسنجی از آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور پژوهشی تنها حدود نیمی از آمریکایی ها می گویند که آنها می توانید یک coronavirus واکسن اگر دانشمندان موفق به ساخت یکی که با این نسخهها کار. در میان آمریکایی ها که می گویند آنها نمی واکسینه 7 در 10 نگرانی در مورد ایمنی با توجه به نظرسنجی.

AstraZeneca که منتشر قول داده از آن در مراحل اولیه آزمایشی به صورت بالقوه واکسن در دوشنبه گفت: این امر استخدام “مستقل داده ها و نظارت بر ایمنی مدیره” برای آن در اواخر مرحله آزمایشی به عنوان نگرانی در مورد ایمنی این واکسن باقی بماند.

“ما نیز باید برای رسیدن به همه این را در یک شیوه ای است که مطابق با الزامات قانونی قابل اجرا” نوشته دکتر منه Pangalos معاون اجرایی رئیس جمهور برای AstraZeneca را بلجس تحقیق و توسعه است.

دکتر جولی Gerberding معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس بیمار افسر در مرک ساخته شده مشابه اظهارات گفت: “سرعت مهم است اما ما نمی خواهد سازش علمی کارآمدی و کیفیت و بالاتر از همه, ایمنی, با وجود این حس فوریت همه ما احساس می کنید.”

مدیران نیز نگهداری می شود که در اواخر مرحله آزمایشات برای واکسن باید یک گروه متنوع از مردم است. در ایالات متحده, مردم سیاه و سفید در ادامه به سهم نامتناسب از Covid-19 مرگ و میر با توجه به ایالات متحده داده است.

شرایط مانند دیابت و فشار خون و آسم که تمایل به طاعون آمریکایی های آفریقایی تبار بیش از دیگر گروه های نژادی می تواند کمک به بیشتر Covid-19 مرگ و میر. نابرابری درآمد و نابرابری در دسترسی به مراقبت های بهداشتی است که به طور کلی منجر به فقیرتر رژیم غذایی و سلامت کلی تمایل به صدمه زدن به اقلیت و کاهش درآمد جمعیت بیش از دیگران است.

“همه ما شده اند عمیقا لمس این در برخی از راه” مدرن جمهور دکتر استفان Hoge گفت. “ما همچنین می دانیم که جوامع رنگ و طبقه کارگر باید به طور نامتناسبی برن بار COVID-19. ما باید همه چیز را ما می توانیم برای جلوگیری از این بیماری همه گیر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر