پخش زنده: نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو دارای یک کنفرانس مطبوعاتی در coronavirus و جورج فلوید تظاهرات

[این جریان است که میله میله برای شروع در 11:30 a. m. ET. لطفا صفحه اگر شما یک بازیکن فوق که در آن زمان.]

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو در حال برگزاری روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی در شیوع کروناویروس به عنوان هزاران نفر از تظاهر کنندگان همچنان به اعتراض در سراسر آمریکا بیش از پلیس با قتل جورج فلوید.

شهر نیویورک قرار داده شد و تحت عنوان دقیقترین مقررات منع رفت و آمد پس از 1940s روز دوشنبه در واکنش به تظاهرات گسترده بر مرگ فلوید, گزارشی مرد ناشی از مینیاپولیس افسر که به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت. شهردار بیل د Blasio گفت: مقررات منع رفت و آمد که طول می کشد از 8 p.m تا 5 صبح ادامه خواهد داد تا از طریق بقیه از هفته است.

در اوایل این هفته فرماندار انتقاد de Blasio برای استقرار به اندازه کافی افسران پلیس برای جلوگیری از غارت و چپاول پس از چند شب گسترده اموال تخریب و صدها نفر بازداشت. شهردار آمده است در زیر آتش برای دفاع از NYPD اقدامات که بسیاری از مردم به عنوان انتقاد توهین آمیز است. ویدئوها نشان می دهد افسران رانندگی به جمعیت معترضان و کشیدن ماسک کردن یک معترض و پاشش او در چشم با گرز. د Blasio از آن زمان اذعان کرد که اشتباهات ساخته شده بودند توسط افسران و خواستار تحقیقات.

به عنوان تظاهرات خشم در کومو مردم خواست تا به فکر که coronavirus که ویران نیویورک است که هنوز هم در گردش.

“من می دانم که بسیاری از معترضان آنقدر اذیت آنها نمی خواهید به شنیدن در مورد Covid دیگر” کومو گفت: در روز سه شنبه. “‘Covid است که دیروز, اخبار.’ هیچ Covid است که هنوز هم یک مشکل است. Covid هنوز هم می کشد همچنین پس داشته باشیم و احترام است.”

دولت در حال حرکت به جلو با طرح خود برای بازگشایی مناطق خاص در یک رویکرد مرحله به مرحله. برخی از بخش های دولت باید نقل مکان کرد و به فاز دو این طرح که به معنی کسب و کار مانند آرایشگاه و سالن مو می تواند بازگشایی با تغییرات و رستوران ها می تواند بازگشایی, هوای آزاد, مناطق ناهار خوری. شهر نیویورک است که انتظار می رود برای ورود به فاز یک دولت را بازگشایی طرح در دوشنبه کومو قبلا گفت.

جزئیات CNBC به روز رسانی زنده برای دیدن آخرین اخبار در COVID-19 شیوع.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme