[این جریان است که میله میله برای شروع در 12:00 p. m. ET. لطفا صفحه اگر شما یک بازیکن فوق که در آن زمان.]

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو در حال برگزاری روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی در Covid-19 شیوع نیز آلوده کرده است که بیش از 327,469 مردم در سراسر کشور از روز شنبه با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

در روز پنج شنبه کومو گفت که او مایل به تجارت زندگی مردم به بازگشایی دولت در اقتصاد گفت: آن را “پوچ” به استدلال می کنند بیش از چگونه بسیاری از مرگ و میر ارزش بازگشایی دولت است.

“این یک وضعیت که در آن شما می توانید برو به مردم بگو که چگونه بسیاری از زندگی شما مایل به از دست دادن به بازگشایی اقتصاد؟’ ما نمی خواهیم به از دست دادن زندگی است. شما شروع به شنیدن این برای من چه پوچ استدلال” کومو گفت: در نشست خبری روزانه.

در چهارشنبه کومو گفت: جدید ترین Covid-19 بستری شدن در بیمارستان در ایالت نیویورک از مردم که ماندن در خانه و نه جسارت را از حد خارج است. آمار اولیه از 100 نیویورک بيمارستان شامل حدود 1000 بيمار کومو گفت: در جلسه توجیهی روزانه.

این نشان می دهد که 66 درصد از جدید پذیرش شدند از افرادی که تا به حال تا حد زیادی شده است پناه در خانه. بعدی بالاترین منبع پذیرش شد از خانه های پرستاری و 18 درصد.

“این جای تعجب است که: اکثریت مردم در خانه بودند” او گفت:. “ما فکر کردیم که شاید آنها در نظر گرفتن حمل و نقل عمومی و گرفته ایم اقدامات خاص در حمل و نقل عمومی اما در واقع هیچ چرا که این مردم بودند که به معنای واقعی کلمه در صفحه اصلی.”

جزئیات CNBC به روز رسانی زنده برای دیدن آخرین اخبار در Covid-19 شیوع.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی