[این جریان است که میله میله برای شروع در 9:30 a. m. ET. لطفا صفحه اگر شما یک بازیکن فوق که در آن زمان.]

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه به روز رسانی عمومی در coronavirus شیوع نیز آلوده کرده است که بیش از 174,331 مردم در شهر نیویورک با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

د Blasio جمعه اعلام کرد این شهر را باز 40 مایل از خیابان در مارس و نزدیک به 100 مایل به عبور و مرور به عنوان آب و هوا گرم.

“باز کردن خیابان ها در حال رفتن به راه دیگر برای کمک به تشویق اجتماعی فاصله به این دلیل که آب و هوای گرمتر به ما می گوید ما در حال رفتن به یک چالش جدید” de Blasio گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه.

هفته گذشته de Blasio و رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو اعلام کرد شهر نیویورک است که تعلیق 24 ساعته خدمات مترو برای ضد عفونی کردن ماشین های مترو و محافظت از کارگران ضروری در طول coronavirus بحران است.

این متروپولیتن حمل و نقل اجرا می شود که این شهر سیستم حمل و نقل عمومی را هنوز ارائه اتوبوس و “دلار وانت” بدون هیچ هزینه به کارگران ضروری در آن ساعت کومو گفت. سیستم مترو زمان بوده است برای آن 24 ساعته خدمات روزانه. خدمات سفارش داده شده را متوقف کند اما به ندرت و معمولا با توجه به بلایای طبیعی است.

در روز پنج شنبه میلیاردر نیکوکار و سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار ارائه جزئیات بیشتر در مورد طرح خود را برای کمک به نیویورک با تماس خود را ردیابی کردند. او گفت که او در حال توسعه است سه برنامه های گوشی های هوشمند برای کمک به ایالت نیویورک ردیابی هر کسی که می آید در تماس با فرد آلوده با Covid-19 برای کمک به کنترل گسترش ویروس.

تماس با ردیابی نیاز به تعداد زیادی از مردم به مصاحبه coronavirus بیماران و پیگیری کردن تمام مخاطبین خود را بیش از گذشته 14 روز پس کسانی که به مردم اطلاع داده می شود تست شده و قرنطینه در صورت لزوم.

جزئیات CNBC به روز رسانی زنده برای دیدن آخرین اخبار در COVID-19 شیوع.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی