پخش زنده: معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن آدرس های قوی شغل اعداد

ناصرو | No comments

[این جریان است که میله میله برای شروع در 12:15 p. m. ET. لطفا صفحه اگر شما یک بازیکن فوق که در آن زمان.]

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ظاهری دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد در روز جمعه است که انتظار می رود به آدرس تعجب آور ممکن است شغل اعداد نشان می دهد که بزرگترین کار در ایالات متحده به دست آوردن تا کنون.

اشتغال بخش غیرکشاورزی افزایش 2.5 میلیون در ماه مه رانندگی, نرخ بیکاری را به 13.3% با توجه به اداره آمار نیروی کار. اقتصاددانان مورد بررسی توسط داو جونز انتظار اشتغال به کاهش 8.3 میلیون نفر و نرخ بیکاری به افزایش 19.5% از 14.7 درصد در ماه آوریل است.

ایالات متحده از دست داد رکورد 20.5 میلیون شغل در ماه آوریل است.

ممکن است اشتغال دستاوردهای رانده شدند با بازگشایی کسب و کار در سراسر کشور به عنوان بسیاری متحده شروع به مقیاس رستوران تعطیلی و لغو بهداشت عمومی محدودیت های تعیین شده در طول coronavirus بیماری همه گیر.

معاون رئیس جمهور مایک پنس خطاب به رشد اقتصادی در CNBC “Squawk در خیابان” قبل از آن جمعه که در طی آن او در زمان هدف در بایدن نامزدی در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“تنها چیزی که می تواند سرعت این بهبود اقتصادی است و اگر جو بایدن” پنس گفت: “برنده این ماه نوامبر است.”

Coronavirus شیوع گسترش یافته است به ده ها تن از کشورها با بیش از 6.6 میلیون موارد تایید شده در سراسر جهان و بیش از 391,588 مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. وجود دارد حداقل 1.8 میلیون نفر در ایالات متحده و حداقل 108,211 مرگ و میر جانز هاپکینز داده ها نشان داد.

— CNBC جسی پوند کمک به این گزارش.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>