پخش زنده: بایدن پرده طرح برای مبارزه با نژادپرستی نظاممند و اقتصادی نابرابری

[این جریان است که میله میله برای شروع در 3:15 p. m. ET. لطفا صفحه اگر شما یک بازیکن فوق که در آن زمان.]

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن است که میله میله به آشکار در یکشنبه اقتصادی سهام طرح که به دنبال آدرس نژادی و نابرابری در ایالات متحده است.

ابتکار چهارم ستون در یک گسترده اقتصادی در دستور کار گذاشته و در هفته های اخیر توسط بایدن با presumptive دموکراتیک نامزد. بایدن در اوایل این ماه خود پرده برداری “ساخت بهتر” برنامه ریزی به منظور مبارزه با درماندگی مالی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

Rollout می آید دو ماه بعد از پلیس با قتل جورج فلوید که در مینیاپولیس در روز یادبود هنگامی که یک شرکت-افسر سابق زانو در گردن او برای بیش از هشت دقیقه است. تظاهرکنندگان اعتراض کردهاند فلوید مرگ و نژادی و بی عدالتی از آن.

اقتصادی سهام طرح شامل 30 میلیارد دلار صندوق با هدف کسب و کارهای کوچک در جوامع اقلیت در میان دیگر طرح های پیشنهادی.

دیگر نقاط بایدن را “ساخت بهتر” برنامه تماس برای افزایش بودجه برای مبارزه مراکز مراقبت از کودکان و گسترش مراقبت های ارائه خدمات. بایدن هفته گذشته اعلام کرد که دولت محلی و قبیله ای دولت را دریافت بودجه اضطراری برای حفظ این مراکز و حمایت از خانه مراقبت از کارگران به عنوان با شدت گرفتن بیماری همه گیر ،

Coronavirus شیوع در سراسر جهان گسترش با بیش از 16.4 میلیون مورد تأیید و بیش از 654,300 مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. ایالات متحده تا به حال بیش از 4.2 میلیون نفر و حداقل 148,000 مرگ و میر با توجه به آخرین برگه بیش از هر کشور دیگر.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme