پخش زنده: بایدن صحبت می کند در مورد طرح خود را برای بهبود اقتصادی

[این جریان است که میله میله برای شروع در 3 p. m. ET. لطفا صفحه اگر شما یک بازیکن فوق که در آن زمان.]

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن است که انتظار می رود به ارائه اظهارات خود را بهبود اقتصادی طرح روز شنبه در دونمر, پنسیلوانیا, ایالات متحده coronavirus موارد همچنان به افزایش است.

وی این اظهارات را یک روز پس از آزادی از چه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام “دیدنی” شغل گزارش که نشان داد که اقتصاد افزود 4.8 میلیون شغل در ماه گذشته یک شکل که پیشی بینی انتظارات. بایدن با انتقاد از تهمت, پیشنهاد شغل گزارش نبود انعکاسی از واقعیت برای بسیاری از آمریکایی ها.

“اشتباه نکنید ما هنوز هم عمیق کار سوراخ چون دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است تا بد bungled پاسخ به کوروناویروس” به presumptive دموکراتیک نامزد گفت. “برای هر کس که کار نشده دوباره برای هر کسی که خود را نمی کند سهام که نمی توانید یک یار وام از طریق اتصال به شبکه می کند و این احساس یک پیروزی؟”

Coronavirus همه گیر roiled بازارهای وادار به کسب و کارهای کوچک در سراسر کشور به شاتر برای ماه و خروج میلیون ها نفر از کار.

بایدن به کمپین گفت: طرح اقتصادی خود را خواهد میلیون ها شغل ایجاد خواهد شد و اجرای 15 دلار حداقل دستمزد فدرال و همچنین به عنوان یک دستور برای 12 هفته از مرخصی خانواده و جهانی پیش-K.

علاوه بر این برخی از موارد گنجانده شده در طرح اقتصادی خود را تلاش برای معکوس مغلوب ساختن پیشی جستن را امضا سیاست. بایدن وعده به گسترش قانون مراقبت مقرون به صرفه و اضافه کردن بیشتر گزینه های مراقبت های بهداشتی و همچنین به عنوان افزایش مالیات بر شرکت های بزرگ.

Coronavirus شیوع گسترش در سراسر جهان با بیش از 12 میلیون مورد تأیید و بیش از 550,159 مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. ایالات متحده تا به حال حداقل 3 میلیون نفر و 132,309 مرگ و میر با توجه به آخرین برگه.

— CNBC Kayla Tausche کمک به این گزارش.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر