Washington Redskins به بررسی نام پس از فدرال اکسپرس می پرسد تیم برای تغییر آن

یک Washington Redskins کلاه دیده می شود در این زمینه قبل از بازی بین ردسکینز واشنگتن و فیلادلفیا ایگلز در FedExField در 15 دسامبر 2019 در Landover مریلند.

اسکات Taetsch | گتی ایماژ

ردسکینز واشنگتن روز جمعه گفت که این سازمان خواهد بود بررسی نام تیم پس از چند حامیان مالی از جمله فدرال اکسپرس به نام در تیم NFL به تغییر آن نام مورد که بسیاری از مردم در نظر نژادی لکه دار کردن در برابر بومیان آمریکایی است.

“این فرایند اجازه می دهد تا تیم را به حساب نه تنها افتخار سنت و تاریخ حق رای دادن اما همچنین ورودی از ما فارغ التحصیلان سازمان حامیان مالی لیگ فوتبال ملی و محلی جامعه آن مفتخر است به نمایندگی از روشن و خاموش کردن زمینه” مالک تیم دانیل اسنایدر در بیانیه ای گفت.

این تیم گفت: به نقد و بررسی یک رسمی از مذاکرات آن در حال حاضر شده است با برگزاری لیگ در هفته های اخیر. NFL کمیسر راجر Goodell گفت: لیگ پشتیبانی تصمیم گیری به بررسی نام.

وال استریت ژورنال با استناد به دو نفر آشنا با این موضوع روز جمعه گزارش داد که این تیم به احتمال زیاد به تغییر نام خود را قبل از فصل NFL شروع می شود.

اسنایدر قبلا گفت که او هرگز تغییر نام. “ما هرگز تغییر نام” اسنایدر گفت: امروز ایالات متحده آمریکا در سال 2013. “آن را که ساده است. هرگز — شما می توانید با استفاده از کلاه.”

واشنگتن را به حرکت در آمد و پس از فدرال اکسپرس پرسیدم این تیم برای تغییر نام تیم خود را. فدرال اکسپرس سخنگوی CNBC گفت: “ما ابلاغ به تیم در واشنگتن درخواست ما است که آنها را تغییر نام تیم.”

فدرال اکسپرس است که مهم ترین شریک کسب و کار از این تیم به یک موضع در برابر نام نشده است. آن را خریداری نامگذاری حقوق به تیم اصلی ورزشگاه فدکس فیلد در سال 1998 برای $205 میلیون در یک معامله است که اجرا می شود از طریق 2025. فردریک اسمیت مدیر عامل شرکت فدرال اکسپرس است که یک اقلیت صاحب این تیم است.

در اوایل این هفته یک گروه از سرمایه گذاران علنا تحت فشار شرکت های بزرگ مانند نایک و فدرال اکسپرس و پپسی به قطع روابط با این تیم بیش از این نام. آمریکایی های بومی به چالش کشیده اند به نام تیم قصد بازگشت به دهه 1960 است.

اما در هفته های اخیر فشار برای تغییر نام و نام خانوادگی رشد کرده است به عنوان بسیاری از بازیکنان NFL تبدیل شده اند به طور فزاینده ای صریح در مورد NFL نقش در مسائل نژادی پس از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس است.

مراجع به تیم موسس جورج پرستون مارشال که نام این تیم در سال 1933 بود حذف از تیم مواد در ماه گذشته به دلیل او آوازی حامی تبعیض نژادی. این نام نیز با موانعی در مذاکرات بیش از یک پتانسیل استادیوم جدید در واشنگتن دی سی, واشنگتن پست گزارش این هفته است.

پپسی تحسین این تیم را بررسی جمعه. “ما شده اند در گفتگو با NFL و واشنگتن مدیریت برای چند هفته در مورد این موضوع. اعتقاد ما آن است که زمان برای یک تغییر” این شرکت در بیانیه ای گفت. “ما را خوشحال و برای دیدن مراحل این تیم امروز اعلام کرد و ما مشتاقانه منتظر ادامه همکاری است.”

نایک در ضمن حذف کرده است واشنگتن کالا از وب سایت خود را.

CNBC جسیکا طلایی کمک به این مقاله است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر