وارن خواستار سنا به تصویب امدادی برای پشتیبانی از پست الکترونیکی-در رای گیری که همه گیر را تهدید می کند انتخابات

ناصرو | No comments

سناتور الیزابت وارن صحبت می کند در یک کمپین تجمع در مرکز شهر سیاتل در زراد خانه در سیاتل, واشنگتن, فوریه 22 سال 2020 است.

Jason ردموند | ایسنا

سناتور. الیزابت وارن در روز سه شنبه خواست مجلس سنا به تصویب 4 میلیارد دلار در آینده coronavirus امداد بسته به اجازه می دهد متحده به گسترش رأی خود-توسط-خدمات پست الکترونیکی برای انتخابات عمومی.

“2020 مهم ترین انتخابات طول عمر ما” وارن گفت: در یک تماس را فشار دهید با خبرنگاران. “آمریکایی ها نباید مجبور به انتخاب بین رای گیری و ایمن ماندن از ویروس در ماه نوامبر.”

“خانه در حال حاضر اقدام به عبارتند از رای گیری از طریق پست او افزود: “و در حال حاضر در مجلس سنا باید گام به بالا و مطمئن شوید که رای گیری امن و عادلانه و قابل دسترس برای همه است.”

هفته گذشته آمریکا تصویب 3 تریلیون coronavirus امداد بسته که شامل گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری دسترسی برای انتخابات آینده.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل روشن ساخته است که او هیچ علاقه ای به گرفتن این پیشنهاد با اشاره به آن به عنوان “یک 1,800-صفحه فصلی فروشگاه از جناح چپ عجایب و آن را به نام یک coronavirus امداد لایحه است.”

این بیماری همه گیر به طور کامل طرح میتوانست 2020 انتخابات وادار کردن مقامات برای پیدا کردن امن تر و یا راههای جایگزین برای آمریکایی ها به رای آنها.

در دو ماه گذشته چند متحده و ایالات متحده یا با تاخیر و یا تنظیم خود را در انتخابات مقدماتی به دلیل ترس از گسترش این ویروس در میان گروه های بزرگ.

در حال حاضر بیش از یک دوجین متحده شروع به آماده شدن برای انتخابات ماه نوامبر با این پیش بینی که بیشتر رای دهندگان را انتخاب کنید پست الکترونیکی-در برگه های رای در شخص رای گیری. کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom یک فرمان اجرایی را امضا on May 8 اجازه می دهد تمام رای دهندگان ثبت شده در دولت برای دریافت یک پست الکترونیکی-در رای گیری ماه نوامبر.

شیوع گسترش یافته است به ده ها تن از کشورها با بیش از 4.9 میلیون موارد تایید شده در سراسر جهان و بیش از 321,000 مرگ و میر تا کنون با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. وجود دارد حداقل 1.5 میلیون نفر در ایالات متحده و حداقل 91,000 مرگ و میر با توجه به آخرین برگه.

CNBC یعقوب Pramuk کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>