جان دیوید واشنگتن و رابرت پتینسون ستاره در “شعار” آینده و جاسوسی فیلم نوشته شده و به کارگردانی کریستوفر نولان.

Warner Bros.

برادران وارنر است یک بار دیگر به تعویق انداختن انتشار کریستوفر نولان در “شعار” را به عنوان یک افزایش در coronavirus موارد تهدید سینما صنعت است.

این دومین بار است که این استودیو مجبور شده است برای به تاخیر انداختن tentpole ویژگی به دلیل نگرانی بیش از Covid-19. این فیلم در حال حاضر مجموعه ای برای اولین بار در اوت. 12 یک شنبه.

“برادران وارنر متعهد به آوردن ‘شعار’ به مخاطبان در سالن های نمایش بر روی صفحه نمایش زمانی که شرکت کنندگان آماده و مقامات بهداشت عمومی می گویند در آن زمان” برادران وارنر در بیانیه ای گفت: پنج شنبه شب. “در این لحظه چه ما نیاز به انعطاف پذیر است و ما در درمان این را به عنوان یک سنتی انتشار فیلم. ما در حال انتخاب برای باز کردن فیلم اواسط هفته اجازه می دهد تا مخاطبان به کشف این فیلم در زمان خود و ما قصد داریم به بازی بازی های دیگر بیش از تمدید دوره بازی فراتر از هنجار به توسعه بسیار متفاوت و در عین حال انتشار موفقیت آمیز استراتژی است.”

10 سالگرد انتشار مجدد نولان در “آغاز به کار” نیز به تاخیر افتاده است. این فیلم خواهد رسید در تئاتر در جولای 31 به جای جولای 17, برادران وارنر گفت.

موارد coronavirus را نمی کند در آمریکا در واقع, کشور, گزارش, مطلب جدید Covid-19 موارد در روز چهارشنبه بیش از هر روز قبل از. به عنوان موارد در ادامه به افزایش و اپیدیولوژی صدای نگرانی از ایمنی سینما استودیو شروع به زدن برنامه های خود را یک بار دیگر.

در حالی که سینما را تاسیس دستورالعمل های اجتماعی فاصله و افزایش بهداشت تنها برخی از مکان های مشتریان نیاز به پوشیدن ماسک. متخصصان بیماری های عفونی که به صحبت کرد CNBC تأکید بر اهمیت پوشیدن پوشش صورت به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر گسترش coronavirus به خصوص در محصور مطبوع مکان.

در این رای فیلم, صنعت کارشناسان می گویند بیشتر فیلم می تواند فشار خود را از تاریخ انتشار در روزهای آینده. در حال حاضر دیزنی “مولان” تنظیم شده است را برای اولین بار عمده فیلمهای منتشر خواهد شد. آن را وارد تئاتر در جولای 24.

نمایندگان برای دیزنی بلافاصله پاسخ به CNBC درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی