بخش subi p. mathew یک صدای بی باک که در سمت چپ کاغذ قبل از او تا به حال این فرصت را به هدف خود سرمقاله چاقوی کوچک جراحی در مغلوب ساختن پیشی جستن رژیم درگذشت از Covid-19 صبح امروز در سن 72.

در زیر ما رستاخیز کلاسیک subi p. mathew مقاله بررسی خروج جرج دبلیو بوش — یک رژه آمار از یک بی منطق commander-in-chief را تهاجمی و یک جانبه جنگ; اقتصادی حیله; و در سطح جهانی تمایل برای gaffes. بخش نمی پیدا کردن آن لازم است به طور خاص به یاد خوانندگان خود را از راه هایی که قبلا جمهوریخواه POTUSes — فورد و ریگان و جورج دبلیو بوش — تا به حال انجام در حزب خود را همانند سنت های قدیمی از آرامش و راحت در حالی که اين سندرم مبتلا. او, با این حال نوشتن تیتر که به طور خاص به یاد می آورد یک whiny ریچارد نیکسون declaiming به مطبوعات پس از از دست دادن کالیفرنیا انتخابات فرمانداری در سال 1962 “اما همانطور که من شما را ترک, من می خواهم شما بدانید که: فقط فکر می کنم چقدر شما در حال رفتن به از دست رفته. شما لازم نیست که نیکسون به لگد زدن در اطراف دیگر.”

درست روزنامه نگار بخش تا به حال هیچ علاقه های شما — او تماس مزخرف در هر کسی و هر کس (از جمله خودش). اما او را نیز ارائه سخت ترین حقایق را با طنز بینش — اگر چه در این مورد خاص W ساخته شده آن را آسان ارائه شده توسط این نویسنده با این نقل قول به عنوان “دشمنان ما هستند نوآورانه و مدبر و بنابراین ما می باشد. آنها هرگز متوقف فکر کردن در مورد راه های جدید برای صدمه زدن به کشور ما و مردم ما و نه ما.”

در هر جمله بخش نوشت (همراه با ناگفته هزاران نفر او ویرایش شده برای صدا و مقالات دیگر در طول دهه) او هرگز را فراموش کرده است که “ما مردم” بودند خوانندگان خود و این که آنها سزاوار حقیقت است.

و یک خنده. —R. c. بیکر

ترک نمی جورج!
ژانویه 20, 2009
توسط بخش Subi P. Mathew

قانون اساسی می گوید جورج دبلیو بوش نمی تواند باقی می ماند در کاخ سفید گذشته در هفته آینده, اما همانطور که ما یاد گرفته ایم در طول هشت سال گذشته قانون اساسی فقط یک تکه کاغذ است. پس از آن خیلی دیر به اعدام: بوش را ترک نمی کند ما روزنامه نگاران ،

آیا عفو رفتار ما در طول هشت سال گذشته. آیا به ما رفت و آمد ما جملات. وثیقه ما را. را ترک نمی کند.

جورج دبلیو بوش را تعیین کرده است یک استاندارد است که بی همتا در تاریخ ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری. و در حال حاضر با نوار او را مجموعه ای او را ترک ما در برزخ?

که کم است.

بوش رها خبرنگاران زمانی که ما به او نیاز دارند بیشتر است. روزنامه صنعت در مخزن و دیگر هیچ کمک مالی در اینده نزدیک است. بقا بستگی به حس شوخ طبعی و چه خواهد شد روزنامه نگاران را بدون بوش ؟

او مشکل است. او هرگز نمی تواند راه حل باشد. و به همین دلیل او نیاز به چوب در اطراف.

این یک خودخواه استدلال اما آنچه بیشتر آمریکا از خودخواهی و یا آیا شما شده است به دنبال برنی Madoff حماسه?

برای روزنامه نگاران عادت به احساس بهتزده این فراتر از خودخواهی به درست دو جانبه رضایت: خود بیان و یک حس قوی وظیفه به لیسیدن roadkill, پاک, پس, عمومی نیست قدم در آن است.

چهره آن: خبرنگاران می کرکسهای و بوش لاشه است که هرگز متوقف نمی شود putrefying.

حمل بدون بوش ؟ نمی توانید تصور کنید که چگونه روزنامه نگاران آن را انجام دهد.

باراک اوباما ممکن است برای اولین بار, سیاه, شخص, رئیس جمهور منتخب, اما در مقایسه با بوش او را بی رنگ. خبرنگاران قطعا نمی تواند ابتلا به اوباما اغلب flub-a-دوبله در کنفرانس های مطبوعاتی و یا متوقف کرد در بیخ و بن.

این روزها بیش از زمانی که سرازیر شدن آب دهان خبرنگاران را وادار به انتخاب کنید در چنین ریاست جمهوری استخوان mots به عنوان “احمق من یک شرم بر—شرم بر شما. احمق من—شما نمی توانید دوباره فریب خورده” و یا اخیر “اجازه دهید مطمئن شوید که وجود دارد به یقین در طول زمان نامشخص در اقتصاد ما.”

بنابراین سوال این است که آیا “انسان و ماهی می تواند همزیستی مسالمت آمیز” به عنوان بوش پس از philosophized اما اینکه خبرنگاران می توانند زندگی بدون بوش به عنوان زندگی در drags.

سرگرم کننده و هیجان را در گذر زمان به سرعت. که در آن باید هشت سال گذشته از بین رفته ؟ آنها فقط پرواز به جز شاید برای خانواده ها از هزاران نفر از سربازان آمریکایی کشته و معلول و یا پوسته شوکه شده در عراق پس از بوش اعلام کرد: “ماموریت انجام شد!”

کفش. من بز حیوان خانگی.
کیک زرد. پرواز کت و شلوار. موبایل و کامپیوتر.
کاترینا. یکجور دوربین عکاسی.

بنابراین آن را سخت هایکو فقط چند “نمادهای بوش سلطنت” که واشنگتن پست‘s دانا Milbank انداخت خارج وجود دارد به تازگی است که من سعی کردم برای تبدیل به یک سیستم متریک.

شعر نیست معمولا قرار دادن غذا روی میز اما شعر سردبیران گاهی اوقات به خوبی انجام دهد و تخته سنگ‘s یعقوب Weisberg elbowed راه خود را به ردیف جلو در رژه سیاست و کلمات خود را با دقت جمع آوری شده انجام بایگانی. به نحوی من نمی بینم Weisberg gaffing مشابه gaffes از اوباما که به نظر می رسد هرگز به در بیش از سر خود را به ارتباط برقرار.

می دهد که روزنامه نگاران یک مشکل جدی: رئیس جمهور جدید است که به عنوان سخنور به عنوان بوش نیست اما چگونه بسیاری از راه های مختلف می تواند به خبرنگاران توجه داشته باشید که برای خوانندگان خود را? که شما به سرعت قدیمی.

و اگر اوباما را مرد صلح چپی امید او است (نگران نباشید او نیست اگر او را نصب هیلاری کلینتون و دنیس راس به عنوان میانه صلح) شما می توانید شرط می بندم که او است رفتن به شروع بسیاری از, اگر هر گونه جنگ.

درست است که بیشتر یک طرفه تهاجم. این بدان معناست که بار خشن جلوتر برای نویسندگان. به عنوان توماس هاردی—جدی نویسنده یک روزنامه نگار—یک بار اشاره کرد: “جنگ باعث می شود تند سابقه خوب اما صلح ضعیف است خواندن.”

شده اند وجود دارد هیچ نگرانی در آن نمره در حالی که خار شده رئیس جمهور. فقط چند ماه (یا دقیقه) پس از 9/11, بوش-چنی رژیم رها شکار اسامه بن لادن و شروع به توطئه چگونه برای توجیه حمله به عراق است.

تنها در حال حاضر افغانستان و پاکستان از سر گرفته شد و حق خود را در مکان به عنوان نخست میدان نبرد برای نیروهای ایالات متحده به ترسناک آینده.

شاید مهم نیست که در آن سیاستمداران ارسال یک یا دو نسل به مرگ است. اگر عراق حمله ساخته شده بود دروغ خوب سیاستمداران همیشه دروغ; این درست است که برخی از دروغ ها بزرگتر از دیگران, و زمانی که آنها در حال خبرنگاران باید بیشتر به تحلیل رفتن است.

اما از آن بود که بوش به طور تصادفی سخن گفت حقیقت این است که او واقعا در زمان ما نفس دور. مانند زمانی که او گفت در ماه اوت سال 2004 در حالی که امضای عظیم وزارت دفاع لایحه “دشمنان ما هستند نوآورانه و مدبر و بنابراین ما می باشد. آنها هرگز متوقف فکر کردن در مورد راه های جدید برای صدمه زدن به کشور ما و مردم ما و نه ما.”

نگه دارید که فکر بوش. و موفق باشید به خبرنگاران گفت که در حال انتظار برای رئیس جمهور بعدی می گویند چیزی شبیه به آن. در واقع پوشش اوباما خواهد بود شکنجه برای سفر مطبوعاتی کاخ سفید از سپاه. به جای رفتن به کرافورد تگزاس که در آن وجود دارد هیچ حواس او را پرت و آنها را مجبور به تمرکز بر روی کار آنها باید به برچسب به همراه اوباما به هاوایی در طول ریاست جمهوری تعویق سی

آب بستن در خارج; surfboarding را در. خسته کننده است.

این رسانه های لیبرال و چپ فعالان در حال حاضر خود را رها carping در بوش برای حتی بیشتر بیهوده سراسیمگی از “پیشنهادات” به اوباما در مورد او چگونه می تواند “تغییر” همه چیز.

یک پیشنهاد جعبه. خسته کننده است. در هر صورت زود بازده نشان می دهد که اوباما نه یک محافظه کار دموکرات مانند کلینتون اما او ممکن است یک ترجمه یا. تا کنون او به نظر می رسد فقط به مرکز و از مرکز.

خسته کننده است.

همانطور که برای ورودی معاون رئیس جمهور جو بایدن هیچ شانسی برای پر کردن خلاء سیاه چاله است که دیک چنی. بایدن است بنابراین غیر جذاب است که او به احتمال زیاد به خاطر عمدتا برای خود منشور عضویت در باشگاه مو برای سناتورهای.

خبرنگاران را یک کل بسیار سرگرم کننده کمتر مصرف کردن به دلاور با بایدن از پرنده-فارسی چنی در حالی که او در شکار خود را برای قربانی بعدی.

خواهد بایدن تور کشور به عنوان چنی را تنها چند سال پیش تلاش برای فریب آمریکایی ها را به اجازه دادن به وال استریت را اداره تامین اجتماعی حساب ؟ من فکر نمی کنم.

که خوش شانس برای اما سبک مهم تر است به خبرنگاران از ماده است. بایدن عجیب و غریب کمی لبخند نمی تواند مقایسه با چنی در لب پیچش یا حلقه زنی استهزاء.

بایدن به عنوان امپریال, معاون رئیس جمهور, اختلاف, مرد پشت تاج و تخت نشانده استاد بندر قانون اساسی به او خواهد شد ؟

که سگ شکار نمی — با یا بدون رئیس دادگستری ایالات متحده است. در اینجا 100 دلار است که می گوید بایدن هرگز شلیک شکار شریک است. و یکی دیگر از 100 دلار است که می گوید بایدن هرگز mutter, “Fuck خودتان” را به عنوان او برس گذشته یک سناتور ارشد از حزب دیگر.

در sanctimonious پایان از مقیاس وجود دارد بوش عیسی انجمن. شما ممکن است در حال حاضر فراموش شده است که اولین دادستان کل, John Ashcroft دستور عفت کفن برای یک بانوی برهنه مجسمه در وزارت دادگستری. اما در 9 /11 پس او گرد هزاران نفر از مسلمانان در خیابان های آمریکا بودند که با پوشیدن خود عفت کفن.

فراموش نکنید که مزخرف است. بیشتر جنگلی مبلغان انجیلی یا پت رابرتسون قانون-مدرسه grads تصمیم گیری های مهم در عدالت است. فقط به حرف من برای آن است.

در آن روده های اوباما در کاخ سفید ممکن است حرکت با همان ریتم به عنوان بوش در کاخ سفید. اما مهم نیست که چقدر از یک کوسه مانند مجری رام امانوئل مطمئن است که آن را سخت به تصور کنید که اوباما را به او نام مستعار مانند کسی که خار عشق به کارل روو: “گه شکوفه.”

یا که امانوئل خواهد شد که به طور مستمر صدای خش خش در اوباما گوش به عنوان روو را با خار “چوب به اصل! چوب به اصل!”

یکی از بوش وداع با تور ’08 سخنرانی ماه گذشته را نگه دارید تا با روشنایی ضعیف تابیدن از امید وجود دارد که در ادامه به 24/7 هیجان سیاسی خبرنگاران. او گفت: American Enterprise Institute دوستان در یک فلاور ضیافت هتل در سی “تحت شرایط عادی موفق اشخاص — عدم اشخاص باید مجاز به شکست است. من به این نتیجه رسیده اند این است که نه شرایط عادی برای بسیاری از دلایل.”

بوش با اشاره به دیترویت خودروسازان اما او می توانست اشاره است که او خود را یکی از کسانی که شکست خورده اشخاص که باید ذخیره شده — حداقل برای چهار سال دیگر. از شکست. یکی از بد ترم سزاوار دیگری است. چرا دیگر پس از آن ؟

در عین حال به نظر می رسد روشن است که بوش در حال رفتن به عقب تا فلاور به کاخ سفید است.

مایک بلومبرگ لغو محدودیت مدت بنابراین او می تواند اجرا برای شهردار دوباره و ادامه راه رفتن ضرب و شتم در وال استریت ساخت کسب و کار خود را بگیرید و یاد دهید خود را حفظ بازار اصطبل تمیز و منظم. شهردار در زمان عدم انجام این کار در دست خود و تصمیم گرفت او می خواست برای حفظ و شکست.

فرانکلین دلانو روزولت وضعیت متفاوت بود اما او دست انداختن سنت با گرفتن بی سابقه ای دوره سوم پس از کشیدن این کشور از یک افسردگی است. چرا بوش را برای سومین دوره, حتی اگر او رانندگی ما را به یکی ؟

و او را بیرون پریدن فقط به عنوان ما در حال رفتن بیش از صخره? این منصفانه نیست.

نه این که زندگی باید عادلانه باشد. ما می دانیم که مردم را به نجات. اما اگر چنی نیست کوه یک کودتا برای حفظ بوش در اتاق کار که رفتن به قید وثیقه امریکا نگاران ؟

پس از هشت سال رئيس جمهور که نمی تواند نگه داشتن خود را در شلوار خود را پس از هشت سال رئيس جمهور که نمی تواند نگه دارید و پای خود را از خبرنگاران خراب هستند.

در حال حاضر پس از 200 سال از زحمتکش برای سود ad-غنی رسانه ها کار مطبوعات نا مشروع لکه در آن ارزان روابط به سرعت در حال آواره توسط وبلاگ نویسان در رب دوشام.

شانس دشوار برای روزنامه نگاران هنوز هم قصد در گرفتن پرداخت برای کار خود را. حداقل بوش حضور را فراهم کرده است به اندازه کافی از یک حواس پرتی را به ذهن خود را خاموش و صنعت خبرداد.

در حال حاضر روزنامه نگاران صورت حداقل یک غیر قابل اجتناب تغییر: اوباما خواهد پیچ اما او به نظر نمی رسد مانند یک پیچ کردن که نمی تواند خود را کنترل او به نظر می رسد مانند … یک فرد بالغ.

و بزرگسالان بسیار خسته کننده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی