خارج شده و اقدام به خرید تکنولوژی از Carezone برای کمک به مردم به مدیریت نسخه خود را

یک کارگر ارائه مواد غذایی به یک مشتری خودرو در خارج از Walmart, Inc. فروشگاه در آمستردام و نیویورک در روز جمعه, مه 15 سال 2020 است.

آنگوس و خورنده | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

خارج شده است دستیابی به فن آوری و مالکیت معنوی از CareZone یک start-up است که باعث می شود آن را آسان تر برای مردم را به مدیریت چندین داروها خارج شده و به تایید CNBC در روز دوشنبه.

CareZone که خود را در سال 2010 شروع به توسعه برنامه های کاربردی برای کمک به مردم خود را مدیریت دارو. همچنین این فناوری برای کاربران برای اسکن کارت های بیمه و داروهای تجویزی برچسب ساخت آن را آسان تر برای کشف کردن چه چیزی را تحت پوشش سلامت خود را طرح و یا برای سازماندهی تحویل خانه. این نرم افزار حدود 3.5 میلیون عضو با توجه به CareZone مدیر عامل جاناتان شوارتز.

خارج خواهد شد و در حال حاضر در اختیار گرفتن این دارایی و 25 تا 30 مهندسی و محصول مردم در حال پیوستن به خارج برای کمک به ساخت این شرکت بهداشت و سلامتی محصولات و خدمات.

خارج شده است خرید CareZone داروخانه که انواع مشتریان داروها به قرص بسته و ارائه آنها را به بیماران از طریق ایمیل. داروخانه طرف از کسب و کار است که هنوز هم درگیر در دعوی قضایی با Cigna متعلق به داروسازی مزایای مدیر اسکریپت اکسپرس که بوت CareZone از شبکه خود را بیش از یک اختلاف قرارداد. شوارتز گفت: CNBC در زمان که آن را ایستاده به از دست دادن حدود 900 مشتریان اگر اسکریپت اکسپرس که مذاکره قیمت دارو به نمایندگی از شرکت های بیمه را قبول ندارند به ادامه خدمت CareZone داروخانه مشتریان.

خارج شده و تایید معامله به CNBC اما فاش نمی کند شرایط مالی. اما یک فرد آشنا با این معامله گفت: Walmart در مورد پرداخت $200 میلیون دلار است.

خرید می تواند کمک به خارج اقامت پهلو به پهلو از archrival آمازون در داروخانه فضا. آمازون به دست آورد داروخانه تحویل و مدیریت دارو شروع PillPack در سال 2018 برای $753 میلیون و متمرکز کرده است پس از آن پوسته پوسته شدن سرویس است. خارج شده بود و همچنین علاقه مند به کسب PillPack در آن زمان اما آمازون در آمد با یک پیشنهاد عالی.

خارج شده و در حال حاضر ارائه می دهد یک لیست از داروها که هزینه 4 دلار و یا کمتر از طریق نسخه آن برنامه و به تازگی افتتاح یک مجموعه ای از خارج بهداشتی مراقبت های اولیه درمانگاه در گرجستان است. در خارج و بهداشت مراکز مصرف کنندگان می توانید دسترسی به, داروخانه, خدمات, مراقبت از چشم, X-ray و EKG, جامعه, برنامه های بهداشت و درمان و مشاوره. این در حال حاضر فیزیکی داروخانه ها, نرم افزار برای سفارش نسخه های و به پست الکترونیکی ارائه خدمات.

در یک پست وبلاگ اعلام کرد معامله خارج شده گفت که بررسی های اخیر از مشتریان ایالات متحده یافت می شود که هزینه های بالا مانع به مراقبت های بهداشتی برای 43 درصد از خارج خریداران به دنبال راحتی و دسترسی. پس از آن است که در ادامه به تمرکز بر روی طرح های است که آن را آسان تر برای مردم برای دسترسی به مراقبت های بهداشتی مناسب خدمات است. آمریکایی ها صرف حدود 500 میلیارد دلار سالانه در داروهای تجویزی.

CareZone — که شامل هر دو داروخانه و تکنولوژی — مطرح است بیش از $168 میلیون به تاریخ و حمایت سرمایه گذاران از جمله NEA و Salesforce بنیانگذار Marc Benioff.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید