اعضای ماساچوست ارتش گارد ملی توزیع شیر رایگان ارائه شده به جای آن از لبنیات کشاورزان پرتاب دور بیش از حد شیر به دلیل کاهش تقاضا در میان بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در بوستون, ماساچوست, ایالات متحده, مه 7 سال 2020 است.

برایان اسنایدر | ایسنا

در اینجا مختصری روکش از هفته است.

نرخ بیکاری افزایش یافت و به سطح نهان از زمان رکود بزرگ به عنوان اوقات فراغت و مهمان نوازی صنایع با چکش توسط stay-در-خانه سفارشات و بسته شدن غیر ضروری کسب و کار.

صنعت خرده فروشی نیز در نظر گرفتن ضرب و شتم. Neiman Marcus برای ورشکستگی زمینه حفاظت از روز پس از J. Crew پرتاب در حوله و J. C. Penny است به احتمال زیاد به دنبال کت و شلوار در هفته پیش رو است.

به عنوان بیکاری رول تورم و کسب و کار به شکم تا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است فشار برای اقتصاد ایالات متحده آمریکا برای بازگشایی, حتی در حالی که تصدیق کرد که انجام این کار باعث می شود بیشتر مرگ و میر ناشی از ویروس است.

آمریکا مرگ و میر از شیوع کروناویروس را در صدر 77,000 و می تواند به 135,000 در ماه اوت.

تهمت سعی در اعلام phaseout از coronavirus نیروی کار اما معکوس البته در صورت اختلاف گفت: بدن ادامه خواهد داد کار خود را “نامحدود” با تمرکز بر بازگشایی اقتصاد است.

به عنوان رئیس جمهور یمن به سهولت مستند اقدامات در بسیاری از کشور, کلمه پدید آمده که این ویروس زده در حلقه درونی خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن نوکر شخصی آزمایش مثبت برای این ویروس به عنوان معاون رئیس جمهور پنس را فشار دهید ،

در همین حال آمریکا در حال هل دادن برای رای دادن بر روی یکی دیگر از coronavirus امداد لایحه در هفته آینده با قیمت نزدیک به 2 تریلیون دلار. جمهوری خواهان با این حال گفت: مذاکرات به احتمال زیاد نمی خواهد از سر تا اواخر این ماه.

دموکرات ها می خواهند کمک های بیشتر برای بسته های پول دولت و دولت های محلی اما مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: دادن پول به آمار ایالات مانند کالیفرنیا و نیویورک خواهد بود ناعادلانه به جمهوری خواهان.

کسانی که سرفصل. در اینجا CNBC بهترین غواصی عمیق از هفته است.

چرا بازار سهام است تا حتی با تاریخی زیان کار

چگونه کره جنوبی و هنگ کنگ آرام محدودیت و بدون تجدید حیات در coronavirus موارد

هنگ کنگ و کره جنوبی تا حد زیادی موفق به بازگشایی جامعه و تا کنون جلوگیری از دوم شیوع نورد از سه نفر از اقدامات. این جعبه ابزار ثابت سیاست های کمک رانندگی کردن گسترش coronavirus.

به عنوان coronavirus کشته شدن یکی دیگر از آمازون کارگر پاسخ این شرکت است که با اضافه کردن به کارکنان ترس

گوشت زنجیره تامین شکسته است. در اینجا به همین دلیل کمبود هستند به احتمال زیاد به گذشته در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

در بسته بندی گوشت می آمد گیاهان از داکوتای جنوبی به تنسی کارگران بدست بیمار از coronavirus آنها به عنوان کار جانبی توسط سمت برش قصابی و پیرایش گوشت. گسترش اتحاد توقیف گیاهان کاهش تولید و ایجاد یک اثر موج دار شدن در سراسر زنجیره تامین است.

جدید انگلستان مردان برای اولین بار به شارژ با scamming وام کسب و کار کوچک برنامه

رود آیلند, ایالات متحده وکیل هارون Weisman که دفتر تسلیم اتهامات در بیانیه ای گفت: “ده ها میلیون آمریکایی شغل خود را از دست اند و زندگی خود را پرتاب به هرج و مرج به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.”

“این بی وجدانی است که هر کسی که اقدام به سرقت از یک برنامه در نظر گرفته شده برای کمک به سخت کار آمریکایی ها همچنان پرداخت می شود به طوری که آنها می توانید خانواده خود را تغذیه و پرداخت برخی از لوایح” Weisman گفت.

ما بیمارستان ها در حال از دست دادن میلیون ها دلار در هر روز در میان Covid-19 همه گیر و بازیابی ممکن است سال ها طول بکشد

برآورد محافظه کار نشان می دهد که ایالات متحده در بیمارستان ها در حال از دست دادن بیش از یک میلیارد دلار در هر روز مطابق با راهنمایی از سیاستگذاران و پیشرو انجمنهای پزشکی برای حفظ منابع برای Covid-19 بيمار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی