Virgin Galactic تغییر مدیران اجرائی آوردن در دیزنی مایکل Colglazier

Virgin Galactic ارشد فضای افسر جورج Whitesides چپ و مدیر ارشد اجرایی مایکل Colglazier.

Virgin Galactic

Virgin Galactic اعلام کرد که جورج Whitesides خواهد کنار به عنوان مدیر عامل شرکت گردشگری فضایی سرمایه گذاری انتصاب سابق دیزنی اجرایی مایکل Colglazier.

Whitesides خواهد ماند با شرکت در یک نقش جدید در خدمت به عنوان رئیس آن فضا افسر. دگرگونی می آید به عنوان ویرجین کهکشانی بسته در راه اندازی اولین مشتری پروازها به لبه فضا با یک تعداد انگشت شماری از تست نهایی spaceflights انتظار می رود در ماه های آینده.

“من می خواهم برای تشکر از جورج برجسته او در رهبری Virgin Galactic در طول دهه گذشته است. او نشان داده فداکاری و عزم و اراده خود را به عنوان اولین مدیر عامل شرکت به ساخت این شرکت از مرحله اولیه توسعه از طریق به فضا پرواز برای اولین بار از خاک آمریکا از بازنشستگی شاتل فضایی” ویرجین کهکشانی بنیانگذار سر ریچارد برانسون در بیانیه ای گفت.

Colglazier شد اخیرا رئیس جمهور و مدیر عامل دیزنی پارک بین المللی, اوج بیش از 30 سال در رسانه ها و سرگرمی های غول پیکر.

“من معتقدم که مایکل و حرفه ای در یکی از جهان پیشرو تجربه مشتری از مارک های را فراهم می کند طبیعی متناسب با باکره فرهنگ به عنوان به خوبی به عنوان کهکشانی الزامات آن را به عنوان آماده برای تجاری خدمات” برانسون گفت.

تغییر موثر خواهد بود دوشنبه آینده. Whitesides نیز گام پایین وپیش Virgin Galactic هیئت مدیره با Colglazier در نظر گرفتن محل خود.

“مایکل skillset بسیار مکمل به آن باور نکردنی از تیم است که ما در ویرجین کهکشانی. او قابل توجه تجاری و تجربه مدیریتی و یک پیشینه ثابت از موفقیت تجاری جدید و نوآورانه محصولات و خدمات در سراسر جهان” ویرجین کهکشانی رئیس Chamath Palihapitiya در بیانیه ای گفت.

سهام ویرجین کهکشانی افزایش بیش از 5 ٪ در بعد از ساعات معاملاتی از نزدیک خود را از $18.55.

پیچیدگی های خاص

CNBC | مایکل Sheetz

Whitesides خدمت کرده است به عنوان مدیر عامل این شرکت به مدت 10 سال در حال رشد این شرکت از یک تیم از 30 تا آن زمان نیروی کار از بیش از 900. او باعث شده است که این شرکت از طریق بار از هر دو مشکل و پیروزی از جمله تصادف منجر به مرگ در طول آزمایش در سال 2014 و آن دو موفق spaceflights سال گذشته است. در چند ماه گذشته با وجود coronavirus همه گیر Whitesides انتقال این شرکت از آن تست تسهیلات در کالیفرنیا موهاوی به آن عامل پایه در پایگاه فضایی آمریکا در نیومکزیکو است.

Virgin Galactic به طور پیوسته بسته شدن در راه اندازی تجاری آن خدمات با این شرکت به دنبال پاک کردن باقی مانده نقاط عطف با چند spaceflight آزمون.

این شرکت گفت که Whitesides جدید نقش خواهد او را به تمرکز بر توسعه Virgin Galactic آینده کسب و کار از جمله آن فرصت های طولانی مدت مانند hypersonic سفر.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de