Virgin Galactic مدیر عامل این است که ” واقعا هیجان زده در مورد این فرصت را به پرواز فضانوردان ناسا و محققان

Virgin Galactic به طور پیوسته در حال حرکت و نزدیک به پرواز مشتریان به لبه فضا برای اولین بار اما فضای گردشگری شرکت است که به دنبال به جلو به رشد فرصت را به پرواز ناسا پرسنل به عنوان به خوبی.

“من واقعا هیجان زده در مورد این یکی چون برای مدت زمان طولانی ناسا شده است فکر کردن در مورد استفاده از زیر مداری وسایل نقلیه آنهایی که ما رو برای آموزش فضانوردان خود را و دیگر کارکنان ناسا مانند محققان برای رفتن به فضا” پیچیدگی های خاص گفت: CNBC مورگان برنان در “Squawk کوچه.”

سهام ویرجین کهکشانی افزایش بیش از 2% در ظهر تجاری از نزدیک قبلی خود را از $15.25.

داخل Virgin Galactic را آشیانه در پایگاه فضایی آمریکا در نیومکزیکو است.

Virgin Galactic

ناسا برای آن است که با هم کشیدن طرح برای چگونه آن را به پرواز پرسنل در زیر مداری spaceflights. Virgin Galactic و جف بزوس’ Blue Origin نشان دهنده این دو منجر به شرکت های ایالات متحده در حال توسعه فضاپیما است که می تواند پرواز کند مردم را به لبه فضا. این سازمان در اوایل این هفته اعلام کرد که ایجاد زیر مداری خدمه دفتر در داخل آن موجود Commercial Crew program, انتصاب اسکات Colloredo از مرکز فضایی کندی به رهبری جدید ، ناسا صادر شده درخواست اطلاعات از شرکت های که ارائه پروازهای زیر مداری با پاسخ به علت on Aug. 7.

“ما هیجان زده برای دیدن آنچه که صنعت است و این که هدف از این زمان مرحله از فرایند” Colloredo به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه.

در حالی که پرواز زیر مداری را در خدمت یک هدف متفاوت از مداری ماموریت های ناسا انتظار دارد که پرواز را از پرسنل خود را با ویرجین یا آبی مبدا خواهد بود هزینه ای کمتر از قیمت پرواز به مدار با SpaceX و یا بوئینگ. یک صندلی در یک پرواز مداری هزینه در هر نقطه بین $55 میلیون و 90 میلیون دلار.

“من فکر می کنم آن می تواند واقعا مفید برای ناسا” Whitesides گفت.

Virgin Galactic همچنین اوایل این هفته اعلام شد که آن را امضا توافقنامه قانون فضایی با ناسا است که اجازه خواهد داد Virgin Galactic به ارائه آموزش و تدارکات برای پروازهای مداری به عنوان به خوبی. در حالی که باکره کهکشانی سفینه نمی تواند رسیدن به ایستگاه فضایی بین المللی این شرکت به دنبال خرید صندلی برای مسافران در پرواز به ایستگاه فضایی مانند SpaceX خدمه کپسول اژدها.

“ما متمرکز باقی می ماند در پرواز ما مسافران به فضا” Whitesides گفت. “[اما] در حال حاضر که ما در حال نهایی اجرا نسبت به عملیات تجاری … ما احساس آن لحظه خوب به این نگاه کنید و ببینید که آیا ما می توانستیم از گسترش نام تجاری ما به این منطقه است.”

اگر چه Virgin Galactic نیست برنامه ریزی برای توسعه یک فضاپیما که پرواز به ایستگاه فضایی توافق “مجموعه ما برای تبدیل شدن به یک بازیکن در ارائه این سرویس” Whitesides توضیح داد.

“من فکر می کنم که منطقه به طور کلی از انسان مداری spaceflight فوق العاده ای در بازار و اگر ما می تواند نقش مفید در برخی از راه من فکر می کنم آن را یک منطقه مهم برای شرکت” Whitesides اضافه شده است.

گام برداشتن به سمت خدمات تجاری

Virgin Galactic سفینه وحدت می آید به زمین در طول یک سرش تست پرواز در مه 1 سال 2020 است.

Virgin Galactic

Virgin Galactic رهبری در ماه نوامبر گفت که این شرکت آغاز خواهد شد, پرواز اولین مشتریان خود “در اواسط سال آینده.” اما این هدف آبدیده شده در ماه های اخیر به عنوان Whitesides گفت: سهامداران در ماه فوریه که هدف اصلی این شرکت است در این سال است که با خیال راحت پرواز بنیانگذار سر ریچارد برانسون به فضا است. خواست روز جمعه در مورد ویرجین کهکشانی است, جدول زمانی Whitesides خودداری از دادن یک هدف جدید برای آغاز خدمات تجاری.

“ما قصد داریم که گام به گام به عنوان ما همیشه فراموش و ما در حال رفتن به اجازه دهید مهندسین واقعا دیکته برنامه” Whitesides گفت CNBC. “اما ما در حال پیشرفت بزرگ است.”

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de