ویتنام در زمان شدید اقدام اولیه برای مبارزه با کروناویروس — و گزارش صفر مرگ و میر

ویتنامی گردشگران ژست برای عکس در یک قایق تفریحی ولز بلند خلیج پس از ویتنامی دولت کاسته مستند زیر coronavirus بیماری (COVID-19) شیوع در 31 ماه مه سال 2020 در هکتار طولانی, Quang Ninh استان در ویتنام است.

Linh Pham | گتی ایماژ

CNBC است که به دنبال در چه مکان هایی در سراسر جهان پنجه Covid-19. با صحبت کردن به طیف گسترده ای از کارشناسان و همچنین روزمره شهروندان ما در حال گرفتن سهام از آنچه به خوبی پیش رفته و چه نیست.

ویتنام تایید کرده 412 مورد از Covid-19 و گزارش بدون مرگ و میر در کشور از 95.5 میلیون. این کشور در زمان اوایل قوی عمل برای جلوگیری از گسترش این ویروس و بسیاری از مردم محلی در حال حاضر تلقی تلاش های بسیار موفق است. برخی از گزارش های اخیر که هنوز هم به دور از ثابت نشان می دهد ویتنام نشده اند ممکن است “immunologically ساده و بی تکلف” از آنجا که چیزی شبیه SARS-COV-2 ممکن است در گردش برای سال. این نظریه است که هنوز هم هنوز به اثبات رسیده است. دیگران بر این باورند که این داده ها قابل اعتماد نیست اما پژوهشگران محلی تا حد زیادی بر این باورند آن است.

ویتنام در حال حاضر شبیه حالت عادی با کافه ها و رستوران ها باز است. در ماه آوریل آن را اهدا hazmat مناسب و ماسک برای ضربه سخت تر کشورها در اروپا و ایالات متحده که در آن میلیون ها نفر از مردم تشخیص داده شده است با ویروس.

چه خوب پیش رفت

مهاجم تماس ردیابی

مورد اول در ویتنام گزارش شده است در اواخر ماه ژانویه و شامل یک مرد و پسرش بازگشت به کشور از ووهان چین. یک هفته بعد کشور فنر به عمل با یک “کل دولت” استراتژی است که بسیاری بر این باورند آن آماده شده است برای از سارس بیماری همه گیر از سال 2003.

افرادی که آزمایش مثبت برای این ویروس و تماس نزدیک قرار داده شد به قرنطینه اردوگاه برای 14 روز. تماس با ردیابی عنوان شده توسط محققان از دانشگاه آکسفورد بالینی تحقیقات واحد در ویتنام, incorporated سه درجه جدایی. افرادی که به تماس نزدیک با افرادی که به تماس نزدیک با کسی که شناخته شده است به توان و حذف ویروس — گفته شد برای منزوی کردن در خانه.

سخت قرنطينه

دکتر Julien Pham یک ویتنامی-آمریکایی پزشک و سرمایه گذار زندگی در بوستون به یاد می آورد احساس نگران هنگامی که پدر خود را اعلام کرد او را به بازگشت به ویتنام برای یک بودایی زیارت در اوایل ماه مارس. Pham که پدر نیز دکتر سفر از فرانسه برای پیوستن به یک گروه از بیش از 30 نفر است.

“تقریبا بلافاصله دولت پا در” Pham گفت. به دلیل ارتباط خود را در کشور خود قادر به ماندن با خانواده در خانه برای 14 روز. اما در اواسط ماه مارس هر کسی وارد این کشور شد ارسال مستقیم به یک مرکز قرنطینه جایی که آنها باقی مانده برای دو هفته.

یک دلار هنگ کنگ, تم رستوران, یک نقطه محبوب در میان محلی مردم را بسته است و نگرانی از گسترش Coronavirus (Covid-19) در مارس 26, 2020 در هانوی ویتنام.

Linh Pham | گتی ایماژ

تست ظرفیت

در ابتدا از همه گیر ویتنام خواست محلی تجهیزات پزشکی شرکت ها برای کمک به آنها را تا سطح شیب دار یک تست برنامه. توسط مارس این کشور در حال حاضر انجام می شود صدها نفر از هزاران نفر از آزمایشات است. در آن زمان برای هر مورد تایید شده دولت بود تست تقریبا 800 نفر — تا کنون بالاترین در جهان است. بالاترین با توجه به اطلاعات وارد شده توسط رویترز تایوان است که آزمایش 140 نفر برای هر مورد.

با توجه به گزارش تحقیق و ویتنام رفت و از داشتن فقط دو تست سایت در سراسر کشور در اواخر ماه ژانویه به 120 ماه مه.

“ما می بینیم صدها نفر از آزمون برای هر مثبت عفونت” گفت: بینه Tran یک شریک به طور کلی در 500 Startups, ویتنام. “آنها می خواهم آزمون همسایگان صاحبان فروشگاه های واقعا هر کسی که شما می خواهم به در تماس با.”

اوایل مدرسه تعطیلی و محدودیت های مسافرتی

ویتنامی قابل درک است که بیمارستان با ظرفیت محدود بود و بیمارستان ها می تواند به سرعت تحت الشعاع اگر آنها را دریافت نمی کند پیش از این مشکل است.

بنابراین مدارس بسته برای سال جدید قمری تعطیلات در پایان ژانویه و در آنجا ماند بسته تا اواسط ماه مه. از ابتدا وجود دارد محدودیت در سفر. پروازها به مقصد و از چین متوقف شد در ماه فوریه است. دولت تعطیل کشور به مدت دو هفته در تاریخ 1 آوریل. در برخی از مناطق مستندات تمدید شد برای یک دوره طولانی تر است.

“این مستند به نظر می رسید سخت است اما همه سازگار” گفت: Christian لام Pham, یک معاون مدیر کل Dacotex گروه بین المللی پوشاک شرکت با نمایشگاه و تولید گیاهان در ویتنام است.

اعضای ضد coronavirus تیم اسپری های شیمیایی خود را به وسایل نقلیه در جاده ای در استان تای نگوین ویتنام 7 فوریه سال 2020 است.

خام | ایسنا

عمومی پیام

ویتنام به طور مداوم یادآوری می شود شهروندان به پوشیدن ماسک ، دست خود را بشویید و اجتماعی فاصله از یکدیگر. وزارت بهداشت حتی تولید PSA که در آن کار می کرد با دو خواننده به تولید جاذب آهنگ در مورد گام های مردم می تواند به جلوگیری از ابتلا به ویروس.

“شما می توانید متون به طور منظم در طول مستند به یاد شما را به ماندن در داخل گفت:” استفان عمامه سابق مک کینزی مشاور که به تازگی به کشور برای کمک به یک دانشگاه در ویتنام است. “هنگامی که شما تماس با یک دوست شما یک حلقه تن که در آن یک زن به یاد شما را به پوشیدن ماسک.” برای عمامه که از نقل مکان به این کشور از سان فرانسیسکو, دستورالعمل شد شفاف-و او به ندرت دیدم کسی از موازین آنها.

“وجود دارد ثابت اجتماعی یادآوری نقش خود,” او گفت:. با توجه به عمامه مردم هنوز هم پوشیدن ماسک در مکان حتی به عنوان کشور دوباره باز تا حد زیادی از روی عادت بلکه احساس مسئولیت اجتماعی است.

جامعه-فکری

هنگامی که یک خلبان برای Vietnam Airlines توسعه Covid-19 در اواسط ماه مارس سلامت خود را به سرعت بدتر شده است. پزشکان به این نتیجه رسیدند که تنها راه رو به جلو برای “بیمار 91” خواهد بود یک پیوند ریه. با توجه به دولتی ویتنام, اخبار 26 نفر جلو آمد و پیشنهاد برای اهدای بخشی از ریه خود را به خلبان. هیچ یک از این افراد تا به حال هر گونه ارتباط با خلبان است. که خلبان در حال حاضر بازگشت به خانه پس از سال در حمایت از زندگی با توجه به اخبار بی بی سی.

“وجود دارد یک مفهوم در ویتنام است که تقریبا ترجمه برای “آگاهی عمومی’,” گفت: عمامه که در حال حاضر زندگی در ویتنام است. “در ویتنام دارای یک حس قوی که وجود دارد یک مسئولیت مشترک برای جامعه است.”

پروتکل ها در بیمارستان ها برای کاهش خطر عفونت

در اواسط ماه فوریه وزارت بهداشت قرار دادن با هم یک سند برای بیمارستان ها به راهنمای آنها را در غربالگری پذیرش و انزوا از تایید و یا مشکوک Covid-19 موارد است. آنها همچنین به شدت تشویق استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی و تاسیس پروتکل برای ضد عفونی سطوح و لوازم. از آنجا که شیوع بیماری سارس در زمانی که ده ها تن از کارکنان مراقبت های بهداشتی مریض شدم و ویتنام شده است سرمایه گذاری به شدت در بیمارستان, کنترل عفونت.

زمانی که دنگ رفت و به یک بیمارستان در ویتنام به رها کردن لوازم در اوج شیوع او به یاد می آورد پایبندی به دستورالعمل.

“هنگامی که ما می خواهم انجام تحویل در هانوی من به یاد داشته باشید که از طریق سه دور از روش های بهداشت فقط برای دریافت در درب,” او گفت:. “حتی یک گارد راه رفتن با من به مطمئن شوید که من نمی انحراف در مسیر من.”

چه خوب رفت

اجتماعی بشود

به طور مشابه به دیگر کشورهای آسیایی مانند تایوان وجود دارد برخی از اجتماعی بشود از افرادی که نمی کنند این ویروس به طور جدی. در یکی از قابل توجه مورد یک اری برنده زن که با حضور مد نشان می دهد در اروپا قرارداد Covid-19 آورده و آن را بازگشت به ویتنام است. زمانی که داستان رو از وجود گسترده خشم نسبت به او از جمله Facebook صفحه اختصاص داده شده به تماس از رفتارهای پرخطر.

برخی از شهروندان ویتنامی احساسات متناقضی در مورد آن.

“هنگامی که کلمه رو از او عمیقا شرمنده به خصوص از طریق رسانه های اجتماعی. این شرم آور است که یک زن جوان است که pilloried در رسانه های اجتماعی” گفت: Ken واتاری یک مدیر برای کارآفرینی و نوآوری در فولبرایت دانشگاه در ویتنام است. “در همان زمان با تاثیر از این رویداد است که آن را به احتمال زیاد دیگر را تشویق ویتنامی جوان مردم را به رفتار در یک راه امن تر.”

مسافران با محافظ ماسک صورت راه رفتن با توشه خود را در خالی ورود به سالن از Noi بای فرودگاه بین المللی در هانوی ویتنام.

MLADEN آنتونوف

کاهش تاثیر مالی

با توجه به لام Pham, بسیاری از کسب و کار در کشور نهفته بودند در طول مستند. شرکت خود را صاحب کارخانه که در نظر گرفته شد یک فعالیت ضروری اما کارکنان احساس بسیار عصبی در زمان با وجود اقدامات ایمنی آنها اجرا شده است. او می گوید آن را یک زمان استرس زا برای صاحبان کسب و کار از آنجا که بسیاری مواجه حقوق و دستمزد کاهش پرداخت اواخر از خریداران و تلاش برای پیش بینی آینده. در حال حاضر همه چیز تثبیت شده اند یک بیت از آنجا که کشور باز کرده است تا بازگشت او می گوید.

اما بسیاری از مردم با تکیه بر گردشگری بنابراین آنها نگران آینده است. بسیاری بستگی دارد ویتنام موفقیت در متقاعد کردن مردم به خصوص در سراسر آسیا که در این کشور یک مکان امن برای بازدید است.

“در پایان روز,” او گفت:. کسب و کار در حال مبارزه برای زنده ماندن و تصویب این زمان دشوار است.”

چه می تواند بهتر رفته است

نقض حقوق بشر

برخی از گروه ها از جمله دیده بان حقوق بشر را به نام ویتنام تلاش برای اجرای قرنطینه و اجتماعی فاصله به عنوان بیش از حد. آنها ترس است که بسیاری از بدترین جنبه های پاسخ هرگز با رسانه ها به دلیل این است که ترس از انتقاد از دولت در پاسخ. برخی از آنها حتی رفته تا آنجا که به تعیین که کل پاسخ بوده است “ساخته شده در سرکوب است.”

دیگران می گویند که مردم در ویتنام ممکن است راحت تر با برخی از تجارت های فردی آزادی برای ایمنی بیشتر در طول یک بیماری همه گیر.

“برخی از ما از غرب ممکن است دولت قرنطینه امکانات بسیار شدیدی برای مثال, اما آن را معاوضه ویتنامی را به آسانی ساخته شده و آنها کاملا خوشحال با آن گفت:” واتاری.

یک کارگر بهداشت اسپری ضد عفونی کننده داخل ویتنام شرکت های هواپیمایی هواپیما برای حفاظت از های اخیر شیوع کروناویروس در Noi بای فرودگاه در هانوی ویتنام فوریه 21 سال 2020 است.

خام | ایسنا

شرایط در مراکز قرنطینه

قرنطینه مراکز استخوان امکانات.

ترانگ دنگ بنیانگذار یک شرکت به نام Ru9 که به تولید و فروش تشک در ویتنام اهدا برخی از محصولات خود را به مراکز. مردم خواب تخت تختخواب سفری در اتاق از چهار به شش و چند وجود دارد طرفداران بالش و پتو. مراکز ارائه سه وعده غذا در روز, اساسی, لوازم آرایش و Wi-Fi. Dang احساس می کند که بسیاری از صدها نفر از هزاران نفر از مردم که صرف زمان در یک مرکز احساس خوشحالم که آنها این کار را در نگاه به گذشته.

“این حداقل قربانی و در حال حاضر شما باید یک کشور باز” او گفت:.

هنوز شرایط زندگی می تواند بهبود یافته برای کسانی که مشغول به کار در امکانات چند رسانه های اجتماعی پست های آنها نشان داد خواب موقت تخت خارج است.

“پس از آن رفت و ویروسی آن مشخصی بسیاری از منافع و مردم محلی احساس مسئولیت برای اهدای پول و لوازم,” او گفت:.

هانوی ویتنام – فوریه 03: مردم با پوشیدن ماسک صورت در حالی که انتظار برای خرید طلا از یک فروشگاه طلا در روز خدا از ثروت در فوریه 3 سال 2020 در هانوی ویتنام.

Linh Pham

وضوح در اطراف ویزا

خارجی اقامت در ویتنام می گویند که آنها در حال جستجو برای وضوح در مورد اینکه آیا ویزای خود را تمدید شد. “تاپیک سردرگمی در مورد آن گفت:” Tran که در زندگی با همسر و فرزندان در این کشور است. “من فکر می کنم بسیاری از سود بهره مند خواهد بود از درک روشنی بر آن است.”

ویتنام گفته است که اتباع خارجی که قبل از آوریل 1 می تواند در نظر گرفته شود برای تمدید ویزای خود ارائه آنها می توانید به اشتراک گذاری یک نامه از سفارت یا کنسولگری است که آنها قادر به ترک “با توجه به دلایل هدف.”

چگونه ویتنام نمرات کلی: 9/10

ما خواسته هر کارشناس ما صحبت کرد و به خود نمره از 10. (1 بسیار ضعیف و 10 ایده آل است.) آن را بسیار ذهنی اندازه گیری, اما به طور متوسط در سراسر همه آنها بود (9).

“من می خواهم به ویتنام یک 9.5 از 10 چون 10 غیر قابل حصول است” گفت: Tran.

“با توجه به شرایط خود آنها را انجام داده ایم فوق العاده خوب” اضافه شده عمامه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme