مایک پنس ملاقات داغ میکروفون.

معاون رئیس جمهور رو بو داده در توییتر, در تلویزیون و توسط کمپین جو بایدن پس از گرفتار شدن توسط یک میکروفن زنده به شوخی ارائه به حمل جعبه های خالی “فقط برای دوربین” به خانه سالمندان درمان coronavirus موارد است.

این پیشنهاد را ظاهر ساخته شده در شوخی آمد و در طول یک عکس فرصت را برای رسانه ها در روز پنج شنبه در Woodbine توانبخشی و مرکز بهداشت و درمان در الکساندریا ، این اتفاق یک روز قبل از یک پنس دستیار آزمایش مثبت برای coronavirus و در همان روز که خبر شکست که یک نوکر شخصی برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین آزمایش مثبت برای این ویروس است که باعث Covid-19.

تصویری و عکسهای نمایش معاون رئیس جمهور مایک پنس در یک مرکز درمانی در آرلینگتون در مارس 7th, 2020.

CSPAN

در این بازدید پنس را پس زدن دهنه اسب در برخی از جعبه یک ون که به نظر می رسد حاوی چیزی به جلوی درب مرکز بهداشت بود که حدود 15 فوت دور.

با او بود Seema Verma مدیر فدرال مراکز مدیکر و مدیکید خدمات.

پنس که مانند دیگر بازدید کنندگان خارج از مرکز بود با پوشیدن ماسک در یک نقطه رفت و برگشت به ون پس از چند دور سفرهای که در آن وجود دارد و برخی دیگر از جعبه های مقوایی باقی مانده است.

“کسانی که در حال خالی آقا” پنس گفته شد توسط یک کارگر با توجه به ویدئو.

پنس پاسخ “خوب می توانم حمل خالی ، فقط برای دوربین ؟ ” نقشه کشی خنده از مردم در اطراف او.

کارگر جواب داد: “کاملا.”

“آنها بسیار ساده تر” کارگر اضافه شده است.

ولی پنس ندارد در واقع حمل جعبه های خالی و تصویری را نشان می دهد.

او بسته درب ون و سپس رفت.

تصویری و عکسهای نمایش معاون رئیس جمهور مایک پنس در یک مرکز درمانی در آرلینگتون در مارس 7th, 2020.

CSPAN

ABC اواخر شب نشان می دهد میزبان جیمی کیمل تخلیه در پنس حتی برای ساخت خالی پیشنهاد که “Jimmy Kimmel Live!” ستاره برجسته خود را نشان می دهد پنج شنبه شب.

“مایک پنس تظاهر به حمل جعبه های خالی از PPEs را به یک بیمارستان کامل است استعاره که او و آنچه که او انجام می دهند: یک جعبه بزرگ از هیچ چیز ارائه جعبه دیگر از هیچ چیز” کیمل ترک خورده.

کیمل بعد جمعه ارسال شده backhanded عذرخواهی به پنس در توییتر نوشته “به نظر می رسد که @vp بود به شوخی در مورد حمل جعبه های خالی به صورت یک صحنه شیرین کاری تبلیغاتی است.”

“ویدیو کامل نشان می دهد که او حامل کامل جعبه برای یک صحنه شیرین کاری تبلیغاتی است. عذر خواهی من. من می دانم که چگونه از صمیم قلب این دولت ارزش حقیقت” کیمل wote.

یک سخنگوی حزب دموکرات انتخابات ریاست جمهوری از بایدن پاره پاره پنس برای اظهار نظر در یک داغدار از پست توییتر.

“هیچ مایک پنس مراقبت های بهداشتی قهرمانان در خطوط مقدم آیا شما نیاز به حمل جعبه های خالی ‘فقط برای دوربین'” نوشت: سخنگوی مت تپه.

“وجود دارد بیش از 75 ، 000 آمریکایی ها مرده به طوری که آنها لازم نیست و جوک های خود را — آنها نیاز به تجهیزات حفاظت فردی که در حال رفتن به صرفه جویی در زندگی می کند.

در کنگره ایالات متحده لایحه Pascrell D-نیوجرسی پرسیدم شما خواهد بود hardpressed به طور استعاره برای comically مخرب بی کفایتی از این شکست خورده دولت است.”

سخنگوی معاون رئیس جمهور بلافاصله پاسخ به یک درخواست از CNBC برای اظهار نظر در این ویدئو.

پنس عکس op آمد به خانه های پرستاری شده اند به شدت درخواست برای PPE از دولت فدرال است.

تصویری و عکسهای نمایش معاون رئیس جمهور مایک پنس در یک مرکز درمانی در آرلینگتون در مارس 7th, 2020.

CSPAN

مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته اعلام کرد که سازمان مدیریت اضطراری فدرال خواهد در این ماه شروع به ارسال دو محموله از این دنده محافظ برای هر یک از ایالات متحده را بیش از 15000 خانه های سالمندان.

اما هر یک از این محموله ارائه فقط یک هفت روز عرضه PPE.

ان بی سی نیوز گزارش کرده است که مدیران صنعت تماس بگیرید که مقدار “کاملا ناکافی” به نیازهای خانه های سالمندان.

مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل این هفته جامعی در یک پرستار که گفت: در طول یک دفتر بیضی صورتی که در تجربه عرضه PPE در طول شیوع کروناویروس شده است “پراکنده است.”

“پراکنده برای شما, اما نه پراکنده برای بسیاری از افراد دیگر” مغلوب ساختن پیشی جستن به او گفت.

روز جمعه یک مغلوب ساختن پیشی جستن رسمی دولت گفت که یک عضو از پنس کارکنان دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

پنس جلب سنگین انتقاد هفته گذشته برای پوشیدن ماسک در طول یک تور از کلینیک مایو در مینه سوتا با وجود یک نیاز وجود دارد که همه کارکنان و بیماران و بازدید کنندگان ماسک می پوشند.

او یک ماسک دو روز بعد در سفر خود به جنرال موتورز کارخانه ساخت هواکش در خانه اش در ایالت ایندیانا است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به هنگام بازدید از یک شرکت Honeywell کارخانه در آریزونا در این هفته نمی پوشیدن یک ماسک با وجود نشانه هایی الزامی است که کارگران با وجود پوشیدن یک در در زمان. که کارخانه در حال ساخت میلیون ها نفر از n95 ماسک برای وزارت دفاع.

فدرال مراکز کنترل بیماری و پیشگیری آمریکا خواست آمریکایی ها برای پوشیدن ماسک در حالی که در به سرعت گسترش coronavirus.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی