معاون رئیس جمهور مایک پنس سخنگوی کتی میلر بازگشت به کار پس از جلسه با کروناویروس

ناصرو | No comments

کتی میلر مطبوعاتی وزیر معاون رئیس جمهور آمریکا مایک پنس کمک می کند تا آماده شدن برای روزانه coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در کاخ سفید در واشنگتن, ایالات متحده, مارس 10 سال 2020 است. تصویر گرفته شده در مارس 10 سال 2020 است.

جاناتان ارنست | ایسنا

معاون رئیس جمهور مایک پنس مطبوعاتی وزیر کتی میلر بازگشت به کار در روز سه شنبه نزدیک به سه هفته پس از آزمایش مثبت برای coronavirus.

میلر اعلام کرد بازگشت او در یک توییت گفت که او پس از سه تست منفی برای Covid-19.

میلر همچنین نشان داد که او باردار بود در صدای جیر جیر. او به اعتبار همسرش استفان میلر یک مشاور ارشد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با داشتن گرفته شده “مراقبت” از او در طول زمان دور از کار.

او تا به حال فاش شده در مارس 8 که او آزمایش مثبت برای coronavirus. اعلام این خبر یک روز پس از خبر شکست که یک نوکر شخصی برای مغلوب ساختن پیشی جستن به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

چند روز پس از میلر و نوکر آزمایش مثبت کاخ سفید از کارکنان گفته شد که آنها تا به حال به پوشیدن ماسک زمانی که آنها وارد بال غربی آن ساختمان که شامل دفتر بیضی که در آن تهمت کار می کند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>