نانسی Dubuc ارشد اجرایی از معاون رسانه

کریستوفر Goodney | بلومبرگ | گتی ایماژ

معاون رسانه های تخمگذار کردن حدود 155 نفر از کارکنان در سطح جهان به این بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به فشار رسانه ای صنعت با توجه به گزارش های متعدد.

آن را فقط در یک رشته از کاهش در سراسر شرکت چاپ و نشر مانند Buzzfeed, Conde Nast مردیت بورسی و دیگران.

اما در یک حرکت غیر عادی, مدیر عامل شرکت نانسی Dubuc قرار دادن سرزنش نه تنها در coronavirus اما در شرکت های فن آوری در نظر گرفتن سهم از تبلیغات دیجیتال رشد.

در یادداشتی اعلام اخراج شد به دست آمده توسط خبرنگار هالیوود, Dubuc نوشت که “فن آوری” به شمار یک “تهدید بزرگ برای روزنامه نگاری است.”

“ما رشد ما در کسب و کار دیجیتال سریع تر از هر کسی در یک زمان هنگامی که ما بر این باور بودند که بیشتر کیک پخته شد, ما می خواهم به نگه داشتن یک تکه,” او نوشت.

“اما ما نمی دیدن بازگشت از این سیستم عامل بهره و پول از ما کار سخت است. در حال حاضر پس از سال ها بسیاری از این فشار در حال تبدیل شدن به یک سبد. سیستم عامل هستند و نه فقط از یک بزرگتر تکه از پای اما تقریبا تمام پای… 36,000+ مشاغل از دست رفته در روزنامه نگاری است که به اندازه کافی به نفس خود را,” او اضافه شده است.

Dubuc پژواک شکایت از ناشران دیگر به ویژه خبری پارسیان که علنا سرزنش Google و Facebook برای صدمه زدن به صنعت روزنامه توسط انتشارات (یا کاربران اجازه می دهد برای به اشتراک گذاشتن) گزیده ای از اخبار بدون به اشتراک گذاری عادلانه بخشی از آگهی درآمد. این دو شرکت حدود 60 ٪ از تمام دیجیتال تبلیغات صرف, با توجه به برآورد از eMarketer.

Dubuc را یادداشت گفت که 55 کارکنان در ایالات متحده خواهد بود برش جمعه و حدود 100 نفر خواهد بود گذاشته جهانی در هفته های آینده. این شرکت ارائه خواهد شد قطع پرداخت و outplacement کمک به آنها به جستجو برای شغل جدید و تمدید مزایای بهداشت و درمان تحت پوشش از طریق 2020 او اضافه شده است.

افشا: CNBC شرکت مادر NBCUniversal است که یک سرمایه گذار در Buzzfeed و Vox.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی