ViacomCBS خواهد جریان لیگ قهرمانان اروپا مسابقات در CBS همه دسترسی در ابتدای ماه اوت

کریستیانو رونالدو از منچستریونایتد evades چالش از Frenkie de Jong از آژاکس در لیگ قهرمانان اروپا یک چهارم نهایی دور برگشت مسابقه بین یوونتوس و آژاکس در ورزشگاه آلیانز در 16 آوریل 2019 در تورین, ایتالیا.

کریس Ricco | گتی ایماژ ورزش | گتی ایماژ

ViacomCBS تبدیل خواهد شد منحصر به فرد فارسی زبان streamer از لیگ برتر بازی ها در ایالات متحده آمریکا آغاز و در ماه اوت در زمان نتیجه گیری از 2019-20 فصل است. قبلا ViacomCBS حقوق توافق آغاز شد و در سال 2021. یوفا (اتحادیه فوتبال اروپا انجمن) چتر فوتبال اروپا سازمان برای 55 ملی فوتبال انجمن در سراسر اروپا

فردا همه دسترسی ViacomCBS گل سرسبد خدمات جریان زندگی می کنند جریان همه UEFA Champions League و UEFA Europa League مسابقات شروع در ماه اوت از طریق 2024. این قرارداد همچنین شامل یوفا سوپر کاپ مسابقات و لیگ اروپا, کنفرانس لیگ مسابقات ابتدا در سال 2021. فردا نیز هوا را انتخاب کنید و مسابقات در آن خطی پخش از شبکه و کابل شبکه ورزش, CBS Sports Network.

“این یک نقطه عطفی برای کسب CBS به عنوان ما اضافه کردن جهان محبوب ترین ورزش برای ما نمونه کارها گسترده ای از خیمه خواص” گفت: McManus, CBS Sports, رئیس, در بیانیه ای.

ViacomCBS است آماده راه اندازی از گسترش CBS همه دسترسی است که تساوی در ویاکام خواص. جدید افزایش خدمات خواهد شد “راه اندازی نرم” بعد از این سال. فردا همه دسترسی در حال حاضر می ایستد جدا از بسیاری از اشتراک ویدیو خدمات از جمله زنده ورزشی مانند فوتبال ملی بازی های لیگ. ViacomCBS نشده اعلام کرد قیمت برای سرویس جدید خود را. فردا همه دسترسی در حال حاضر هزینه $5.99 در هر ماه با تبلیغات و $9.99 در هر ماه بدون تبلیغات.

فوتبال اروپا قصد دارد برای بازگشت به عمل همراه با تعدادی از ایالات متحده ورزشی در این تابستان از جمله لیگ اصلی بیس بال لیگ ملی هاکی و انجمن ملی بسکتبال. NBCUniversal اشتراک ویدئو سرویس طاووس خواهد شد پخش زنده مراسم افتتاحیه بازی های لیگ هنگامی که آن را راه اندازی در سراسر کشور در ژوئیه 15. مراسم افتتاحیه لیگ برتر دوباره آغاز فصل آن در ماه ژوئن.

فردا همه دسترسی آغاز خواهد شد جریان بازی در ماه اوت با دور 16 منطبق است. برنامه کامل برای اوت مسابقات از جمله زمان سیستم عامل و گوینده منتشر خواهد شد در هفته های آینده.

“این همکاری به نشانه یک گام عمده در خدمات ما گسترش به منحصر به فرد ورزشی محتوا و ما هیجان زده به ارائه بیش از 300 UEFA مسابقات هر فصل” مارک DeBevoise, رئیس دیجیتال افسر ViacomCBS گفت: در این بیانیه است.

افشا: Comcast صاحب NBCUniversal شرکت مادر از CNBC و CNBC.com.

تماشا کنید: چرا این سرمایه گذار خرید ViacomCBS در حال حاضر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر