گل باد در درختان به عنوان افراد راه رفتن را از طریق برف در اوایل بهار طوفان در مارس 2, 2018 در شهر نیویورک است.

اسپنسر پلات | گتی ایماژ

یک طلسم سرد تنظیم شده است برای ضربه زدن به ایران در روزهای آینده همراه آوردن رکورد درجه حرارت و سرما و بارش برف به برخی از شرق متحده است.

غیر طبیعی در دماهای بسیار سرد برای می خواهد پایین آورده از قطب شمال پس از یک بسیار گرمتر از نرمال ژانویه تا مارس این سال است.

درجه حرارت خواهد بود به خصوص شدید از شرق به رشته کوه های راکی و بیش از دریاچه های بزرگ و شمال شرقی به عنوان درجه حرارت بیش از آخر هفته می تواند افت 20 تا 25 درجه فارنهایت نرمال در اوج است.

“بیش از برخی از مناطق این افزایش سرد منجر به اواخر یخ/یخ که در آن فصل رشد در حال حاضر آغاز شده” با توجه به خدمات ملی آب و هوا.

انتظار انفجار از سرمای هوا در ماه مه است “یکی از سردترین اصلاح قطبی هوایی توده های مردم در, رکورد تا در اواخر فصل” با توجه به مایکل پالمر یک هواشناس در آب و شرکت.

از سرمای هوا سفر از قطب شمال است که به احتمال زیاد مربوط به شکستن بهار تاوه یک کم فشار گستره هوا سرد است که نشسته است در مناطق قطبی. زمانی که گرداب معافیت هوا سرد فرار در امتداد جریان جت به ارمغان می آورد و دماهای پایین به ایالات متحده

بسیاری از مناطق در شمال شرق خواهد ماند در 40s روز شنبه در برخی از نقاط در شمال دریاچه های بزرگ و در مناطق کوهستانی می تواند اقامت در 30s. درجه حرارت نیز می تواند در رسیدن به برخی از رکورد پایین برای ماه مارس از جمله هوا کم در اواسط 20s در شهرهایی مانند دیترویت و پیتسبورگ.

متحده در منطقه میانی اقیانوس اطلس, از نیویورک به واشنگتن دی سی می توانید از تجربه فراست بیش از آخر هفته و سردتر از دمای معمولی از طریق اواسط ماه مه. نیویورک اوج انتظار می رود که تنها رسیدن به در 50s در شنبه برخی از سردترین ثبت شده است.

قطب شمال سیستم آب و هوا انتظار می رود که برای ضربه زدن به غرب, ما آخر این هفته.

منبع: Weathermodels.com

در حال ظهور پژوهش فرض یک لینک بین گرم شدن قطب شمال و بیشتر در آب و هوایی شدید در وسط عرض های جغرافیایی به عنوان دانشمندان بحث که آیا به عنوان قطب شمال هوا گرم تا سریع تر از وسط عرض های جغرافیایی زمین, آن می تواند باعث جابه جایی این منطقه هوای سرد به سمت جنوب. دوره های ضعیف تر تاوه در ماه های زمستان افزایش یافته و بیش از گذشته 37 سال با توجه به یک سال 2018 مطالعه است.

“سرد است بسیار غیر معمول” گفت: Ryan Maue یک هواشناس در بم آب و هوا.

“آن را دشوار است به دقت اشاره کردن علت و معلولی و یا همبستگی-علت و معلول با حوادث آب و هوایی شدید و تغییر آب و هوا” او گفت:. “اما تغییرات در رفتار جریان جت در حال تبدیل شدن بیشتر مورد قبول دانشمندان به دنبال فیزیکی استدلال پشت آنچه که ما در حال دیدن در نقشه آب و هوا.”

Maue به نام تمدید دوره سرد یک “تغییر آب و هوا سه گانه whammy” به عنوان قطره ای در دماهای محدود خواهد شد و کشاورزی و تولید و نگه داشتن مردم در داخل با حرارت مرکزی و ارائه مطلوب تر در خارج از محیط برای coronavirus گسترش یافته است.

“این است و نه فقط برخی از تصادفی یکی کردن آب و رویداد, اما آشکار نسبت به روند بیش از حد شدید جوی گردش در خارج از نرمال مرزهای آنچه ما به طور معمول تجربه در مه” Maue گفت. “این همیشه تر و خشک با تغییر سریع آب و هوا, اما همچنین سردتر و مرطوب تر.”

برف همچنین انتظار می رود به سقوط در بخش هایی از کشور انگلستان بیش از آخر هفته با برخی از ساکنان پنسیلوانیا, New Hampshire, شمال, ورمونت و بخش هایی از مین در حال حاضر گزارش بارش برف.

“واقعا چشمگیر توده هوا برای زمان از سال گفت:” اریک فیشر رئیس هواشناس در CBS بوستون WBZ-اخبار تلویزیون در یک صدای جیر جیر. “و نه در راه سرگرم کننده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی