Verizon کشیدن تبلیغات از Facebook و Instagram

مدیر عامل شرکت Verizon هانس vestberg, رئيس صحبت می کند در طبقه در New York Stock Exchange, اکتبر 22 2019.

برندان McDermid | ایسنا

Verizon گفت: آن است که کشیدن تبلیغات در Facebook تا زمانی که شرکت “می تواند به ایجاد یک راه حل قابل قبول است که باعث می شود ما راحت است.”

یک سخنگوی شرکت گفت: مکث در مورد هر دو Facebook و Instagram. این می آید به عنوان بازاریابان از جمله Ben & jerry’s, Patagonia و اری نیز گفت: آنها برنامه ریزی برای توقف تبلیغات بر روی سیستم عامل.

Facebook سهام پایین بود 1.6% پنج شنبه شب.

هفته گذشته یک گروه از شش سازمان به نام در Facebook تبلیغ به توقف هزینه های خود را بر روی پلت فرم رسانه های اجتماعی در ماه جولای. گروه های — ضد افترا, لیگ, NAACP, خوابیده, غول, رنگ, تغییر, رایگان مطبوعات و حس مشترک بود-پرسید: “بزرگ Facebook تبلیغ برای نشان دادن آنها را پشتیبانی نمی کند یک شرکت قرار می دهد که سود بیش از ایمنی است.”

در روز پنج شنبه ضد افترا لیگ خطاب نامه سرگشاده ای به شرکت های تبلیغات در Facebook, امضا شده توسط سازمان مدیر عامل و مدیر ملی جاناتان ” Greenblatt. در نامه این سازمان گفت: آن “بر تبلیغات برای Verizon ظاهر می شود در کنار تصویری از توطئه گروه QAnon, نقاشی بر روی نفرت و یهودستیزانه شعارهای هشدار داد که سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) در حال برنامه ریزی برای آوردن در جنگ با اردوگاه های کار اجباری و تابوت در آماده و ادعای آمریکایی ها در حال حاضر در قرنطینه نظامی در منطقه.”

“ما باید دقیق محتوای سیاست در جای خود و تحمل صفر زمانی که آنها نقض ما اقدام” ورایزون رئیس رسانه افسر جان Nitti در بیانیه ای گفت. “ما در حال توقف تبلیغات ما تا زمانی Facebook می توانید ایجاد یک راه حل قابل قبول است که باعث می شود ما راحت است و مطابق با آنچه که ما انجام داده ایم با یوتیوب و دیگر همکاران.”

Facebook نمی بلافاصله پس از بازگشت از یک درخواست برای نظر پنج شنبه. به گفته وال استریت ژورنال این شرکت با ارسال یک یادداشت از شرکت معاونت کسب و کار جهانی کارولین Everson به تبلیغ در هفته گذشته گفت که آن را نمی کند “را به تغییر سیاست وابسته به درآمد فشار” است که آن را مجموعه “سیاست های مبتنی بر اصول و نه منافع کسب و کار.”

این داستان در حال توسعه است. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de