ولی از نیویورک عروسک

دره n. y. عروسک
26 مه 1975

اولین بار من چشم گذاشته در نیویورک عروسک های آنها در Rolls-Royce Silver Wraith در خارج از تراس رقصندگان. دیوید Johansen از دست داده بود بالا از یکی از کفش خود را. او گفت: “من نه تنها قبول از دست دادن برای همیشه لطفا برای من ساخته شده از از دست دادن” در حالی که در داخل باشگاه گروه مدیریتی مغز اعتماد برنامه ریزی فتح آبی dawns بیش از racetracks و بچه ها از شیرین Ioway. بقیه گروه جانی رعد و Syvain Sylvain جری, نولان, آرتور هارولد کین — صحبت با خوشحالی در مورد اوایل روز را صرف تمرین در دوچرخه فروشگاه در نزدیکی پارک مرکزی. و من ؟ من یک احمق است. قلب من بیرون رفت و به این امیدوار برای تلفن های موبایل. همه ما فکر می رسیدن به موفقیت از طریق خلوص خود را rock ‘n’ roll هنر است.

هیچ یک از موارد فوق درست است البته من عذر خواهی به چندلر و کرواک — اما برخی از آن ها یا می تواند باشد. همیشه وجود دارد یک حس آمریکایی اساطیر در مورد عروسک و کسانی از ما که صرف سه سال از زندگی ما کار با آنها را باور کرده بودند بیش از دیگر rock ‘n’ roll, گروه, البته اشتباه ترین از زمان های اخیر. ما آموخته است که برای اندازه گیری ما شب با عروسک های کنسرت صرف حتی تعطیلات ما رفتن به و از و میک تیلور مرموز putdown — “آنها بدترین دبیرستان گروه من تا به حال دیدم” تنها بیشتر متقاعد شده ما چگونه حق ما بود. Johansen شات برگشت: “هیچ — ما ‘دوباره بهترین دبیرستان باند شما تا به حال دیدم! بچه ها ما را دوست دارم!” و نقطه به نظر می رسید حل و فصل. برای, بعد از همه, New York Dolls سعی در ضربه زدن به طولانی ترین اجرای خانه در آمریکا, rock ‘n’ roll: آنها سعی در تحمیل خود بر ملت های موسیقی و فرهنگی آگاهی در بسیار به همان شیوه ای که تا به حال سنگ نورد از 10 سال قبل است.

***

جوهانسن: “در آغاز ما, نیست, بسیار خوب موسیقی. به همین دلیل ما قرار داده تا با هر یک از دیگر. ما همه افسانه مردم … ما خیلی سریع تر از سنگ” … خنده. “حداقل جوان است.”

***

برای همه ادعای خود را به عنوان یک گروه و برای بچه ها, عروسک ها به ندرت به گوش بالا 40 موسیقی آنها را دوست دارم یا نه, هیچ کس نمی تواند آنها را متهم ساخت که صنعت موسیقی تعبیری برای هنر “محصول” — و مفاهیم خود را از تکنیک آینه بیشتر سخت sparseness یا Hammett آوانگارد تکه تکه شدن Burroughs و بی رحمانه به سمت داخل چشم از ناتانیل وست از آسان جریان رسانه ای مورد علاقه های شما. این واقعیت که هستم رادیویی در واکنش به آهنگ های خود را به عنوان اگر آنها تا به حال کاهش یافته و از برخی از بیگانه آسمان بود و نه در دراز مدت, تعجب آور است. جوهانسن-رعد و برق نیست که وسعت Jagger-ریچاردز. در حالی که بر سنگ نوشته اند “دختر بد” این عروسک ها هرگز نمی توانست به ارمغان آورد در مورد “Moonlight Mile”: آنها فاقد دود و duskiness و خود را شبانه اقامت از طریق بیابان در زمان آنها بیش از حد نزدیک به یک دلی برای سلیقه اکثر میانه آمریکا است. در حالی که کار از سنگ ها می تواند شامل گسترده انسانی کمدی از یک Breughel یا بوش عروسک ثابت می شود subgenre miniaturists. آنها بدون شک درخشان اما در نهایت بیش از حد یدکی بیش از حد محدود برای رسیدن به مکان های مخفی در حومه شهر های کوچک قلب. در پایان آنها سوار بر واقعی و نه نمادین قطار مترو به خاص به جای, جهانی, مکان های, بازی های برگزار شده برای مخاطبان از روشنفکران و یا بچه ها و حتی دورتر از آنها بودند; و هنگامی که آنها در نهایت ملاقات جوانان کشور که جوانان به نظر می رسید گیج تر از گرفتار توسط آنها می تواند بیشتر تصور کنید که خود را در نیویورک عروسک از آن می تواند برخی از عجیب و غریب درخت خرما رشد در بروکلین. عروسک دادگاه تجدید نظر به مخاطبان است که تا به حال دیده می شود, پایان جهان, حال, در واقع, خرید بلیط برای آن اما احتمالا حضور نداشتند چرا که lhere چیزی بود که حتی شوخ در تلویزیون که شب.

دیو مارش که عاشق این گروه قرار داده و آن را بهترین زمانی که او نوشت: “نیویورک عروسک مرده پایان از ’60s رویکرد است. آنها تصور یک جامعه بسته از طرفداران راک یک زمینه محدود با منافع مشترک نزدیک برگزار می شود. این نوع جدید از خوانندگان راک متفاوت است. آنها می دانند که چقدر بیشتر ریسک برای یک ستاره راک است که می خواهد به حساب, اما آنها همچنین می دانیم که وجود ندارد به هیچ وجه به تمرکز بر آنها به معنای داشتن تمام جهان برای grabs به خانه می آیند.”

***

نولان: “گمان می کنم هر کس می خواهد مانند عروسک در چند سال. مانند یک مد زودگذر. و در کل مردم همیشه انتخاب کنید تا همه چیز از رهبران گروه های راک به خصوص.”

***

به neo-سنگ نورد از دهه 1970 بود که نه به بود و پس از دو آلبوم و خیلی بد نامی عروسک شکست در هفته آخر مارس; افسانه ای دسر داشتن برای همیشه آنها را فراموش. اگر حقیقت شناخته می شود خبر از مرگ خود را به سختی تولید یک موج در سراسر کشور آنها به دنبال پیروزی است. مرگ خود را گرفته بود به عنوان اجتناب ناپذیر است. رویاهای rock ‘n’ roll را بست بچه های سوخته مانند یک نور سبز لامپ در شخص دیگری متحرک و هیچ کس به خصوص متوجه از دست دادن نور. که باید برای این گروه را به, اما شاید هیچ سخت تر از برخی از تاریخ آنها شده بود مجبور به قبول باقی می ماند حتی اسمی حلال در مراحل بعد از وجود خود. به نوعی همه چیز رفته بود نامعقول و مانند شخصیت در برخی از غم انگیز وتفریحی نسخه از “Long day’s Journey Into Night” هر کس از نزدیک درگیر بی گناه بود هر کس گناه. تنها راه حل در نهایت به پیاده روی به دور از آن, اما هیچ یک از ما — نوازندگان مدیران (مارتی Thau استیو Leber, دیوید کربس) خودم (A&R man که امضا به جیوه سوابق) — واقعا می تواند

***

اوت 7. 1972: من با دیدن عروسک در مرسر هنر مرکز می خواهید به ثبت نام در آنها را به احتیاط جیوه.

اواخر ماه اوت: عروسک بپرسید پژوهشگاه مواد و انرژی برای 250.000 دلار معامله شد. پژوهشگاه شب سفید می فرستد در بیشتر پیشاهنگی.

سپتامبر 24: پژوهشگاه معاونت چارلی Fach می بیند عروسک ها در Mercer. عروسک در سه ساعت دیر است. Fach باقی می ماند 15 دقیقه می گوید: هیچ. من باقی بماند.

اکتبر 1: پژوهشگاه معاونت لو سیمون پرواز از شیکاگو دفتر اصلی می بیند عروسک ها در Mercer. عروسک در دو ساعت دیر است. سیمون آنها را دوست دارد می گوید: هیچ چیز تا زمانی که چک های سیاسی فعلی آب و هوا در چی و سپس می گوید: هیچ. من باقی بماند.

اکتبر 8: پژوهشگاه مواد و انرژی A&R man رابین مک براید مگس در از چی می بیند عروسک ها در Mercer. عروسک بروید و در یک ساعت دیر است. رعد و پوشیدن پلت فرم کفش بسکتبال ضربات یک سوراخ در مرحله. کین باس می آید unplugged: او نقش گذشته چهار آهنگ wlthout ساخت یک صدا. مک براید می گوید. من باقی بماند.

اواخر اکتبر: عروسک تبدیل کردن توسط هر عمده برچسب رفتن به اروپا است. پژوهشگاه جمهور I. H. Steinberg و Fach دیدن آنها در لندن می گویند هیچ. من باقی بماند. استاینبرگ خشمگین می شود, تماس, عروسک بدترین گروه او تا به حال دیده می شود می گوید من باید دیوانه. عروسک های اصلی درامر بیلی می میرد در انگلستان در آنچه که معمولا ref اشتباه به عنوان یک دارو مربوط به حادثه است. نولان جایگزین او.

در اواخر سال 1972: من نگه داشتن در تلاش برای متقاعد کردن بسیار leery پژوهشگاه مواد و انرژی.

***

عروسک اول عملکرد شده است در ماه ژوئیه در این دیپلمات هتل در از کار افتاده در میدان تایمز منطقه (“همه شما می دانید میدان تایمز” Johansen استفاده می شود به گله کردن از مخاطبان خود را. “از آن جایی که همه ما ملاقات کرد.”), اما آن را در مرسر آنها به دست آورده شهرت خود را در یک سری از کنسرت های که ساخته شده است در شتاب تا شب یکی صرف وجود دارد با 600 مشابه delirious مردم به سادگی نمی شد عاقل. کسانی که با نشاط شب شد و مثل یک خوش خیم “Clockwork Orange” فیلم برداری در یک بسته بندی-به-این-تیر هالیوود جهش بالا سیمی برای صدا. چیزی وجود دارد شگفت انگیزی در مورد این گروه حمله همه جانبه از مد افتاده, به عنوان آن را از شوخ طبعی ادای احترام و صداقت خود تقلید مسخره امیز شهری حیله گری و مهارت از crudeness.

عروسک و اولیه خود را زیر بودند کسانی که بچه ها که استفاده می شود به دزدکی حرکت کردن به فیل مور شرق هر شنبه شب سال بعد زمانی که موسیقی خود را زمان آمد, آنها نمی تواند صبر کنید برای ساخت خود را در خانه کشتی موشک و ارسال آن پرواز به سوی ماه در سفر بازگشت به بی گناهی. اگر سوخت بیشتر بود تازه انرژی از حرفه ای استعداد خوبی یکی تا به حال به آنچه که در دست بود كه قانون اولیه از خیابانی. و آن چیزی شگرف برای دیدن بازی ‘ñ’ راک اند رول با شور و شوق از پنج نفر که احساس و عمل به عنوان اگر آنها تا به حال فقط اختراع آن تا به حال بسیار کار کرده kinks اما آنچه مهم است ؟ — آن را خام فلش, صادق, سرگرم کننده, یونیفرم, مستقیم, و به نظر می رسید به آنها تعریف و آنها را جدا از نوع خود است. در حالی که آنها را اختراع هیچ چیز آنها را در حال حاضر یک چشم انداز عجیب و غریب — از دست جوانان رومینگ شب شهر “به دنبال یک بوسه نه تعمیر” کیهانی جت پسران “پرواز در اطراف شهر نیویورک بسیار بالا” نوجوان به عنوان فرانکشتاین — و انجام موسیقی بازگشت به دوران ساده تر: تقریبا هیچ تکنوازی و همه بازی و سنگ به عنوان سخت به عنوان آنها می تواند تا زمانی که آنها خسته شدم. که نبود ، اگر چه برخی بر داشت خود را در جهان خطرناک و توهین آمیز — و نه در همه تاریک احساسات — آن را به نظر می رسید هرگز تهدید به من. آن را باید در لندن و زمانی که مردم برای اولین بار شنیده سنگ, من نگه داشته فکر مخفیانه ruing روز هنگامی که عروسک را تبدیل به ستاره ها و رفتن ،

اما زمانی که عروسک خود را ترک محیط در شهر نیویورک (مرسر هنر مرکز کنی Castaways, et al.) چیزی از دست داده بود. بسیاری از بار من تو را دیدم آنها را در بزرگ سالن در مقابل جمعیت چند هزار ماهیت خاص خود را منزوی سحر و جادو نوعی رقیق شد. حتی در احساس فروم در ابتدا خود را “مشروع” کنسرت قبل از 5000 “عادی” مردم (بسیاری از آنها آمد به دیدن مات این Hoople) این گروه به نظر می رسد عصبی و بی فایده و چگونه می توان آن را? — تا حدودی از دست داده و بی ضرر است. Defanged. آنها هرگز کاملا موفق به پیدا کردن یک راه برای انتقال شان صمیمیت و جذابیت شخصی به مخاطبان بزرگتر که غالب اوقات را در نظر گرفته و آنها را به عنوان تکنیکی بی منطق احساسی احمقانه انجمن — یا بدتر. اگر تا کنون وجود دارد به یک جلسه بین مجری و بالقوه فن کار مورد نیاز برای انجام شود. عروسک بودند چیزی خاص. آنها نیاز خاص حساس حمل و نقل و شرکت کنترل. متاسفانه آنها نه همیشه آن را دریافت کنید.

***

ژانویه 30, 1973: Merc رئیس تبلیغات مایک Gormley مگس در از چی می بیند عروسک ها در کنی Castaways چرا که او می خواهد به می گوید: بله. من شوکه هستم. Gormley را یادداشت بازگشایی عروسک مورد.

آوریل 20: عروسک ها و پژوهشگاه مواد و انرژی به توافق برسند به یک معامله.

اواخر ماه ژوئن: عروسک پایان اولین آلبوم با تاد Rundgren تولید است. مخلوط کردن طول می کشد کمتر از شش ساعت است. Johansen تماس Rundgren “یک متخصص در نرخ دوم rock ‘n’ roll.”

جولای: Johansen می افتد خواب در چی در مقابل پژوهشگاه برنج در جلسه ویژه ای به بحث در مورد عروسک. استاینبرگ مطمئن نیست که آیا یا نه برای بیدار کردن او را.

سپتامبر: عروسک بازی ویسکی و لس آنجلس برای اولین بار. پنج صد بچه ها خط تا هر شب. رعد و برق می افتد در عشق با ارشد ملکه سی بل استار; تبدیل شدن آنها به rock ‘n’ roll punkdom را رومئو و ژولیت. Sylvain باقی می ماند در بزرگترین سوئیت در هتل برای یک هفته. چگونه ؟ از من بپرسید. “این اتاق درست در کنار معدن,” او می گوید: “و در آن خالی بود بنابراین من فقط در آنجا ماند.”

سپتامبر 23: Johansen بازداشت در ممفیس برای متوقف کردن عروسک های موسیقی در حالی که پلیس ضرب و شتم یک بچه. او می پرسد پلیس آنها چه می خواهم انجام اگر او بودند الویس. “ما دوست داریم به او!” پلیس پاسخ.

در اواخر سال 1973: عروسک نام Creem خوانندگان به عنوان بهترین گروه جدید و بدترین گروه از سال است. با وجود Rundgren اولین آلبوم “نیویورک عروسک” فروش 100000 نسخه.

***

“عروسک باطل و پا زدن در این صورت به همه که مراقب باشید منفعل و جلا مورد امروز محبوب موسیقی است. ثبت شرکت که بیشتر آن به یک سرمایه گذاری بزرگ در دقیقا همان نوع از موسیقی عروسک در حال صف آرایی در برابر, به طور طبیعی تبدیل شده است …” (جوانه Scoppa, پنت هاوس)

کین به shiest گروه پس از من دیده به مدت حداقل هشت ماه: “سلام. من آرتور.”

***

اگر عروسک بودند دشوار است به کار در زمان آن بود زیرا آنها می دانستند هیچ چیزی از کسب و کار موسیقی و ضبط به نظر می رسید ساده و بی تکلف و یا قادر به یادگیری در مورد هر دو و به ندرت تشویق به نمایشگاه هر نوع و یا کنترل خود در مورد دفترچه بانکی و یا ساعت. به می گویند که خود را ثبت شرکت فکر آنها صرف منتقدان اعتیاد به مواد مخدره نه آنها را درک و در نهایت به رشد نفرت آنها را کتمان می شود; اما در ابتدا جیوه ارائه سخاوتمندانه و برای هر هوی و هوس. مدیریت شروع خوبی بیش از حد: Thau این گروه ناپلئون و Leber خود را مشاور حقوقی و مالی جادوگر نشان بارز از خود گذشتگی. به عنوان ماه گذشت, مشکل در مجموعه. مشکلات با جیوه به ندرت درگیر عروسک شخصا اما تا به حال به انجام به جای متقابل تحقیر در میان مردان در بالا در هر دو طرف مخالف ديدگاه مدیریت آشکار اهانت به بودجه لازم و مهلت ثبت شرکت ناتوانی برای به دست آوردن گروه بسیار AM یا FM پخش و — تاریخ و زمان آخرین اما نه کم — پول.

درگیری بین عروسک و جیوه بود و در نهایت یک کلاسیک تقابل بین دو غیر منقول اشیاء: یک شرکت تمایلی به صرف هر گونه پول بیشتر و یک گروه است که نمی دانم چگونه برای جلوگیری از هزینه های آن است. Thau و Leber امادگی برای توان مورد نیاز مبالغ هنگفتی برای bad-boy تصویر سازی و سنگ-سبک زندگی بالا در حالی که استاینبرگ ترجیح به کاهش لنگر تا پایین خط به او گفت که برای افزایش آن است. یک جنگ گرم بود که برپا. بیشتر Thau و Leber آغاز شده بود به نزاع یک وضعیت ثابت شده است که بسیار مخرب در یک زمان زمانی که باند مورد نیاز تمام بیرونی ثبات آنها می تواند. صورتحساب بودند پیلینگ و دست در کنترل بود ناگهان تبدیل به مشت.

یکی می توانید اطلاعات زیادی در مورد این مشکل در میان نوازندگان مدیریت و ثبت شرکت در این گزیده ای از یک گزارش محرمانه نوشته شده توسط پاتریک taton می های جیوه کارمند در پاریس در مورد این گروه 1973 فرانسه تور:

“نوامبر 28: ورود در اورلی. در حالی که دوربین رفت و به عمل رعد و مریض شدم درست در فرودگاه طبقه و مجبور به ترک صحنه برای یک دقیقه به جلو خود را با هم و ایجاد یک مناسب و معقول باز گشت. ما صرف بعد از ظهر با گرفتن عکس در هتل. عروسک به ما اشاره به نوشیدن ظرفیت است که ما تا به حال کشف در خود هزینه. در بعد از ظهر رعد و مریض شدم دوباره و تا به حال به جای یکی از جاده مدیران برای عکس اهداف است.

“نوامبر 29: مصاحبه مطبوعاتی آغاز شد و با گروه خود را از دوستان و مدیران gulping کنیاک و شامپاین و در سرعت باور نکردنی در حالی که ما از جیوه نشسته بودند در گوشه ای دیگر از نوار است. من شگفت زده شد زمانی که نه چندان هوشیار Thau آمد تا ما را به سخن گفتن است که ما نبودند واقعا علاقه مند به عروسک چرا که ما نمی شد در نظر گرفتن بخشی در این مصاحبه. وقتی مصاحبه تمام شد من برداشت این لایحه بود که فوق العاده بالا برای کوتاه مدت. وقتی به من گفت Thau در مورد آن فرمود با نهایت تحقیر, ‘بادام زمینی برای یک گروه که می خواهم!” و در ادامه با برخی از مهمترین و توهین به سخنان من تا کنون شنیده ام در مورد ثبت شرکت و مدیران اجرایی آن.

“بعد یک کنسرت زنده در رادیو لوکزامبورگ. اگر چه آنها تا به حال خواسته شده است که برای تمرینات در 17:30 گروه آماده بودند قبل از 19:00 و رفت به استودیو در ترسناک حالت مستی — یکی از مهمترین عصب-خرد تجارب ‘کسب و کار’ زندگی.

“دسامبر 2: المپیا کنسرت. شگفت آور به اندازه کافی در آن زمان ما به آنها را انتخاب کنید تا در هتل خود عروسک در حال حاضر راه اندازی دنده خود را و تمرین. سالن تقریبا به فروش می رسد و شب به پایان رسید و در یک پیروزی با دو encores. این گروه شد و پس از آن گرفته شده به یک رستوران. آنها دعوت دوستان خود را — بیش از 50 نفر در دسترس نباشد — همه آنها پرخرج نوشیدن کنیاک و شامپاین و ساخت یک نمایش باور نکردنی از خود تعامل با مشتریان و ترک ما با بسیار خوب ،

“دسامبر 3: روز آغاز شده و با خبری که Thau و Leber رفته بود بازگشت به آمریکا است. این گروه شدند و بی پول و فوریت درخواست پیشبرد قبل از آنها خواهد خود را به انجام برسانند تعهدات: خالص باج خواهی. عروسک تا به حال برای رفتن به یک استودیوی تلویزیون بسیار مهم نشان می دهد. باور کنید یا نه آن را در زمان ما بیش از سه ساعت آنها را به خارج از اتاق خود را در حالی که از کوره در رفته و خشمگین تولید خواستار شد هتل هر پنج دقیقه تهدید به لغو برنامه و هرگز دوباره کار با جیوه. همچنین گروه تجهیزات راه اندازی شد تا پنج ساعت در پشت برنامه. در نهایت پس از چند جزئی حوادث نشان می دهد ضبط شد. آن را یک موفقیت بود از دقیقه اول. مخاطبان واکنش نشان داد و بسیار به شدت به طوفان از سر و صدا تولید شده توسط این گروه است. حتی وجود دارد یک مبارزه یک چیزی که خوشحال عروسک های بسیار, اگر چه آنها در فرانسه کودکان و نوجوانان نه چندان دشوار به عنوان کسانی که از نیویورک است.

“دسامبر 4: گروه آماده بودند را ترک کنند اما آنها تا به حال هیچ پول که با آن به پرداخت صورتحساب خود را (اتاق نوشیدنی های متعدد در خارج از کشور تلفن تماس): بیش از 3500 دلار. دوباره گیر کرده است. اگر من ممکن است ارائه یک نظر شخصی نیویورک عروسک یکی از بدترین نمونه از untogetherness من تا کنون دیده اند. Johansen بسیار هوشمند ، Sylvain واقعا باهوش و خوب دیگران کاملا نوع در راه خود را; اما آنها را با هم اضافه کردن مدیران خود را (هر یک از آنها انجام چیزی که خود او) مخلوط با الکل و لرزش و شما رو بی دقتی خودخواه باطل و کاملا آشفته باند نیویورک اراذل و اوباش — و من واقعا متاسفم برای چنین می گویند.

“با وجود این همه. من اعتقاد دارم که ما موفق به انجام کسب و کار خوب.”

***

Sylvain: “من می خواهم یک کادیلاک ماشین. یا یک رول. من اهمیتی نمی دهند. من فقط در حال مرگ برای یک ماشین. من تا به حال سه خودرو بدون مجوز. من حدس می زنم من یک شخص خوش شانس است.”

جوهانسن: “من استفاده می شود به خوش شانس. چه اتفاقی افتاده است ؟ من بزرگ شدم. آن همه چیز را تغییر داد.”

***

در سال 1974 عروسک منتشر دوم, LP “بیش از حد بیش از حد به زودی” تولید شده توسط سایه مورتون. آن را به فروش می رسد در مورد 55,000 نسخه, و برای اولین بار ثبت شده نمودار و به نظر می رسد تقریبا در هر عمده منتقد best-of-the-year لیست. بد نیست برای یک گروه جدید ترین جشنی از شرایطی; اما عروسک متاسفانه فرو رفته بودند در بدترین. Thau و Leber تقسیم این گروه صحبت نمی زیادی برای هر دو طرف; و استاینبرگ همه خشم و یخ خواستار بازپرداخت و یا وام های خاص و یک آلبوم سوم ساخته شود تنها زمانی که مدیریت پولی و مشکلات تصحیح شد. آنها هرگز ، این گروه تا به حال هیچ پول و تخریب و unpunctuality تا به حال از خود بیگانه بسیاری از مروج که دیگر نمی خواستم به آنها کتاب. Leber شجاعانه در کنار هم قرار سودآور تور اروپا و ژاپن است. کربس را متقاعد جک داگلاس برای تولید آلبوم سوم اما عروسک خود را سرخورده و دیگر هر کسی اعتماد — را ارائه می دهد به طور جدی و همه چیز در نهایت به سقوط از هم جدا. از نظر قانونی این گروه نمی تواند شکستن رایگان از هر یک از قراردادهای خود را. وجود ندارد می شود اما برای رفتن به خانه و می میرند.

عروسک را یکی کوچک باز گشت یک سری از کنسرت در کمی اسب دوانی در اوایل این سال, اما حتی این هم کمی اما اضافه کردن به مسائلی که تا به حال همیشه در محاصره گروه است. در روزهای اولیه آنها به طور مداوم به عنوان یک زرق و برق, گروهی, حامله, باند پنج دوجنسه که مقتضی rock ‘n’ roll بودند که بسیار توهین آمیز روی صحنه. نیازی به گفتن نیست همه از این “اتهامات” کاذب بودند. هیچ یک از این گروه همجنسگرا و نه گروه همیشه لباس به زنان است. بدنام پوشش خود را برای اولین LP تصور می شد به عنوان یک عمدی چشم گیر — نهایی طنز بیانیه ای در آرایش و زرق و برق (این گروه به نظر می رسد به عنوان آنها به طور طبیعی نگاه در پشت ژاکت — اما به نوعی همه بیش از حد بسیاری از مردم دوباره موفق به تشخیص عروسک’ پوچ riff raff حس شوخ طبعی است. در کوچک اسب دوانی گروه مناسب خود باز گشت در اطراف طنز غرور از آنچه در آن می خواهم برای دیدن rock ‘n’ roll, کنسرت, در, چین, و, واقعی, به, شکل, شد و به سرعت مارک به عنوان کمونیست ها توسط بسیاری از مخاطبان. که با حداکثر پوچی شاید در واقع آن زمان به ترک.

***

آرزوی بسیاری از مردم خوب درگذشت با عروسک جدید نیویورک. من هنوز هم می تواند به یاد داشته باشید شب ما به پایان رسید و اولین آلبوم. Thau و من شتافت به جیوه به دو acetates قطع و بعد از آن ما گوش به شبح برای تلفن های موبایل بیش از یک سال از این گروه کنسرت های زنگ در گوش ما. من قرار دادن دوبله روی سینی دوار محض ترور در قلب من است. Thau که تا به حال کشف شده و گروه تا به حال مراقبت به اندازه کافی به صرف بسیار بهتر از خود و تمام پول خود را در پروژه احساس همان. آن را به معنای زیادی به ما. من فکر می کنم هر دوی ما به طور ناگهانی متوجه شدم که همه چیز تا به حال به برخی از درجه گذشت از دست ما و به دست کسانی که بچه ها از شیرین Ioway که لژیون در نهایت گفت: نه! در تندر به امید نیویورک عروسک. به عنوان ژان رنوار اظهار داشت: “شما ببینید در این جهان وجود دارد یک چیز افتضاح و آن این است که هر کس دلایل خود را.”

***

من فکر می کنم این بچه ها از شیرین Ioway در اشتباه بودند یا نه شاید که آنها واقعا هرگز تا به حال شانس به روبرو می شوند در هر سطح معنیداری: در رادیو و تلویزیون و یا به عنوان بخشی از یک تور. در عوض گروه فلسفه یا فوری ستارگی و محدود headliner-تنها رزرو نشان داد که این مسائل از رویاهای. حتی فرقه های مورد علاقه در نهایت باید صورت ملت به عنوان یک کل است, اما این عروسک ها هرگز توسط قواعد بازی. نه Velvet Underground و سهم خود را خواهد داشت. در زمانی که من احساس به خصوص منحرف من را سرزنش نیست هر کدام از آنها.

نیویورک عروسک می خواند و بازی فوق العاده rock ‘n’ roll — خود به خود و افراد دیگر — و در یک دنیای بهتر “شخصیت بحران” “زباله” و “سرگردان در جنگل” شده اند AM بازدید. (شاید دو آهنگ های جدید “Teenage اخبار” و “دختران” را درست کسری بودجه در آینده Johansen LP. ) به صورت جداگانه هر یک از این گروه شنیده خواهد شد از دوباره — رعد و برق و نولان در حال حاضر با تشکیل یک باند به نام the Heartbreakers جوهانسن و Sylvain چندین طرح کین است که ظاهرا در کالیفرنیا — اما مهم نیست. “Live fast die young, و ترک خوب به دنبال جسد” کسی یک بار گفت. عروسک رفت و با چکمه های پاشنه بلند ،

آنها را از آن راه خود را کردم و اجرا مرده اما با غرور خود را دست نخورده. آنها نشدم با این کشور اما این است که احتمالا این کشور را از دست دادن ایشان نیست. شرکت rock ‘n’ roll جایی که نوازندگان مانند Bachman-ترنر Overdrive بیشتر خاکستری-flanneled از بازرگانان که اذیت کردن, اسپرم به آنها است بنابراین formularized, هموژن و غیر شخصی آن را قطعا باید به علت مرگ از هر چیزی است که در خارج از مرزهای mythopoeic و باغی. عروسک زنده بودند. شاید آن را کشته و آنها را به تبدیل شدن به ستاره های تاریک شخصیت خود را سوار برخی از آنها را به دنیای خصوصی; اما حداقل آنها شجاعت را به تبدیل شدن به figments خود تصورات و کسانی که خلق نمی شد یکسره عاری از اشراف. من گرامی همیشه دوستی از هر یک از آنها. آخرین کلمات در تاریخ ثبت شد: “من یک انسان است.”

***

“گوش دادن bucko اینها نیویورک عروسک دلبر از بابل خود گروه شما در حال رفتن به عشق این که آیا شما آن را دوست دارم یا نه …” (موسیقی جدید اکسپرس)

***

من ادعا نمی شدند اما نیویورک عروسک هنوز هم مورد علاقه من, rock ‘n’ roll, گروه, اگر چه من را درک خواهد کرد اگر شما آنها را دوست ندارم. من را درک خواهد کرد اما در اعماق من نمی خواهد می خواهم به شما می دانید. ♦

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر