Salt Lake City skyline

بلومبرگ | گتی ایماژ

بیش از 45000 نفر امضا کرده اند تا به ایالت یوتا برای تماس با ردیابی برنامه سالم هم پس از آن منتشر شد در اواخر ماه آوریل برنامه توسعه دهندگان گفت CNBC. که نشان دهنده حدود 2 درصد از جمعیت این ایالت اما هنوز هم می تواند مفید باشد به دولت در بخش بهداشت و درمان به عنوان آنها در تلاش برای پیگیری و اطلاع افرادی که ممکن است در معرض.

دیجیتال تماس با ردیابی یک عمل جدید است که با استفاده از نرم افزار است که جمع آوری سیگنال از گوشی های هوشمند برای ردیابی و آهسته گسترش coronavirus. زمانی که یوتا برنامه راه اندازی فرماندار گری هربرت در بیانیه ای گفت که این برنامه کمک خواهد کرد که فعال کردن یوتا به “به آدرس شیوع بیماری با یک رویکرد متمرکز به جای گسترده stay-at-home بخشنامه ها.”

در ایالات متحده آمریکا یوتا یکی از تنها چند متحده به طور علنی تایید تماس ردیابی نرم افزار برای آیفون و گوشی های آندروید وجود دارد و هیچ استراتژی ملی. تصویب نرخ در دولت نشان می دهد که مردم برای دانلود تماس با ردیابی برنامه در ایالات متحده ممکن است از یک چالش در کشورهای دیگر در نظر بگیرید که آیا به دنبال کشورهای اروپایی و آسیایی و انتشار برنامه های خود را.

ساخته شده توسط رسانه های اجتماعی راه اندازی

سالم هم ساخته شد توسط بیست, رسانه های اجتماعی راه اندازی است که قبلا ساخته شده است یک برنامه است که کمک می کند تا مردم ملاقات در فرد است. پس از همه گیر شروع ایالت یوتا رسیده به این شرکت گفت. با کارکنان خود را در حدود 50 نفر آنها repurposed رسانه های اجتماعی خود را-تکنولوژی برای تماس با ردیابی در سه هفته.

هدف این است که برای کمک به یوتا وزارت بهداشت کارگران در شخص تماس ردیابی. یوتا در حال حاضر از 1200 تماس با ردیاب برقراری تماس به افرادی که آزمایش مثبت به کشف کردن که در آن آنها بوده است و که آنها تا به حال شده است با گذشته 14 روز در نهایت منزوی کردن افراد در معرض خطر بالا برای Covid-19 عفونت است. بیست و بنیانگذاران گویند سیستم را بهبود زمان برای ردیابی یک مثبت بیمار مخاطبین از یک ساعته تلفن تماس به حدود 16 دقیقه است.

“هدف ما این است که به جای آنچه در بهداشت عمومی است. آن را به افزایش تلاش های خود را که در حال حاضر وجود دارد” بیست مدیر عامل شرکت دیزل Peltz گفت.

در حال حاضر سالم با هم برنامه هنوز در مرحله آزمایش و تماس با ردیاب می توانید با استفاده از اطلاعات جمع آوری شده است. اما بیست و رئیس استراتژی افسر Jared Allgood توضیح می دهد که چگونه از آن خواهد شد در نهایت کار:

“جف و سارا هستند و دو نفر در این مثال که یکدیگر را نمی دانم اما آنها هر دو برنامه بر روی تلفن های خود را. و بنابراین هر دو گوشی در حال ساطع بلوتوث و GPS سیگنال” Allgood گفت. “از طریق این داده ها ما می توانیم تشخیص اینکه آیا یا نه دو نفر را به صرف برخی از زمان با هم.”

کاربران برنامه می توانید یک آزمون از طریق سالم با هم برنامه اگر آنها در ایالت یوتا است. کاربران همچنین می توانید خود را دریافت نتایج آزمون در برنامه. سپس آنها دریافت دعوت نامه در این برنامه برای به اشتراک گذاشتن مکان خود را سابقه و با سابقه بیش از گذشته 14 روز با یک تماس تحقیقی.

“اگر بهداشت عمومی است خواستار کسی که این نرم افزار بر روی تلفن خود را و آنها اعطا مجوز به دیدن این مجموعه حداقل داده ها برای انجام تماس ردیابی تلاش در حال حاضر به جای صرف یک ساعت, شما می دانید, مصاحبه با جف و در تلاش برای پر کردن شکاف ها در حافظه آنها با هم می تواند قدم از طریق لیست خود را از سابقه موقعیت مکانی” Allgood گفت.

بیست و در نهایت امید به فروش نرم افزار و back-end به کشورهای دیگر و همچنین به شرکت های خصوصی که می خواهید به انجام تماس ردیابی در میان کارکنان است که می تواند یک صنعت چند میلیارد دلاری.

برخی برآوردها نشان می دهد که تماس با ردیابی نیاز 60 درصد از جمعیت برای دانلود تماس با ردیابی نرم افزار برای آن موثر باشد. اما تام Hudachko سخنگوی یوتا وزارت بهداشت گفت: راه یوتا برنامه تنظیم شده است به معنی آن نیست باید درصد زیادی از جمعیت آن را دانلود کنید به مفید باشد.

“اساسا چه اتفاقی خواهد افتاد این است که اگر یک کاربر برنامه آزمون های مثبت آنها قادر خواهد بود برای به اشتراک گذاشتن تاریخچه موقعیت مکانی خود را با تماس با تحقیقی که آثار خود را در مورد” Hudachko گفت. “اگر شما قادر به اشتراک گذاری مکان خود, تاریخ, اگر شما شده است با استفاده از این نرم افزار فراهم می کند که یک راهنمای خوب برای این بحث است.”

یوتا فرمانداری صرف $2.75 میلیون دلار برای این برنامه و پیشرفت های دیگر و پرداخت 300.000 دلار در هر ماه در هزینه های تعمیر و نگهداری با توجه به سوابق ذکر شده توسط Utahpolicy.com یک وب سایت با تمرکز بر سیاست های محلی.

رد اپل-گوگل رویکرد

یوتا رویکرد تساوی مقابل با غیر متمرکز ناشناس سیستم های حمایت شده توسط اپل و گوگل و چند کشور در اروپا است. این سیستم قادر به ارائه اطلاعات به بهداشت عمومی ادارات. به جای آنها ارسال هشدار به طور مستقیم بین گوشی ها به مردم بگویید که اگر آنها ممکن است در معرض و متکی به کاربران برای تماس با ادارات بهداشت اگر آنها تست کردم مثبت است.

حفظ حریم خصوصی و امنیت گرا فن به طور کلی در مورد تماس با ردیابی نرم افزار به دلیل جمع آوری داده ها در مورد که از مردم می دانیم و باید با ملاقات کرد. برخی نگران هستند که این اطلاعات می تواند به سرقت رفته و یا استفاده شده توسط بی پروا دولتها برای مقاصد مربوط به بهداشت عمومی و یا این که فن آوری می تواند “خزش” به یک بزرگتر سیستم نظارت.

“ما نگران مردم قادر به با خیال راحت و ایمن با استفاده از فن آوری به خصوص وقتی که می آید به تماس با ردیابی” کلوین کلمن رئیس National Cyber Security Alliance, گفت:. “اما من باید صادقانه حریم خصوصی بخشی از آن را بسیار بدتر برای من که ‘خزش’ کاملا آنچه که من را نگه می دارد تا در شب.”

بیست و بنیانگذاران گویند که این نرم افزار کاملا انتخاب کردن در و که کاربران می توانید انتخاب کنید به منظور محدود کردن دسترسی مانند GPS یا بلوتوث در تلفن های خود را اگر آنها نمی خواهند موقعیت خود را به دنبال. کاربر همچنین دارای یک انتخاب برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات محل سکونت با وزارت بهداشت اگر آنها تست مثبت و هر بلوتوث یا GPS اطلاعات حذف شده پس از 30 روز بیست و گفت:.

“ما به صراحت محدود خودمان و ایالت یوتا با استفاده از تمام داده هایی را که به اشتراک گذاشته شده است به COVID-19 بهداشت عمومی و تحقیقات مقاصد” Peltz گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی