بیکاری رول ادامه داد: تورم در ایالات متحده در هفتۀ گذشته هر چند مدعیان آمار پایین ترین سطح از اقتصاد رفت مستند ساخته شده برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

برای اولین بار براده برای بیمه بیکاری آمار 3.17 میلیون در هفته گذشته در مجموع به 33.5 میلیون بیش از گذشته هفت هفته وزارت کار گزارش داد پنج شنبه. مجموع کمی بالاتر از 3.05 میلیون انتظار می رود توسط اقتصاددانان بررسی شده توسط داو جونز و زیر هفته گذشته در 3.846 میلیون دلار بود که تجدید نظر توسط 7,000.

هر چند اعداد باقی می ماند استارک بود که کمترین تعداد از هفته منتهی به 14 مارس مدت کوتاهی پس از سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد coronavirus فشار یک بیماری همه گیر.

سهام بازار آتی واکنش نشان داده و کمی به اطلاعات و همچنان به نشان می دهد در حدود 300 نقطه در به دست آوردن این میانگین صنعتی داو جونز.

چهار هفته میانگین متحرک که smooths نوسانات در اعداد تضعیف به 4,173,500 یک کاهش 861,500 از هفته گذشته متوسط و بیشتر شاخص که بدترین مشاغل, اخبار ممکن است بیش از. اعداد تنظیم شده به صورت فصلی نشان داد در مجموع 2.85 میلیون ادعای کاهش 646,613 یا 18.5% از هفته گذشته است. برخی از اقتصاددانان فکر می کنم تعدیل نشده تعداد بیشتر مربوط به زمان وضعیت بی سابقه ای به عنوان آن است که تحت تاثیر عوامل فصلی.

فلوریدا بود مسئول برای شیب بزرگ در تعدیل نشده و اعداد و گزارش در مورد 260,000 کمتر ادعا می کند طی هفته گذشته. مریلند گزارش پرش از 27,337.

در حال حاضر سرعت این هفته ادعا اعداد باید سقوط به زیر 1 میلیون تا اواسط ماه ژوئن با توجه به ایان Shepherdson اقتصاددان ارشد در پانتئون اقتصاد کلان. “ما بسیار امیدواریم که در ماه ژوئن را ببینید آغاز یک جهش به عنوان متحده شروع به بازگشایی” Shepherdson گفت.

پیشرفت تعداد واقعی مدعیان دولت تحت برنامه های تعدیل نشده بالغ بر 2,849,090 در هفته پایان مارس 2, کاهش 646,613 (یا -18.5 درصد) از هفته گذشته است.اما در ادامه ادعا می کند یا کسانی که در عرض حداقل دو هفته گذشته و هنوز هم در رول, افزایش 4.6 میلیون به 22.6 میلیون.

پرش در ادامه ادعا می کند “کمی ناامید کننده پس از آن نشان می دهد تعداد کمی از مردم هستند که به یاد می آورد به کار” گفت: پل Ashworth ارشد ایالات متحده اقتصاددان در اقتصاد سرمایه.

اخراج مرتبط با اجتماعی فاصله شیوه باید از بین برود همه از این کار سود اقتصاد دیده است پس از بهبود از رکود بزرگ.

آخرین مدعیان شماره یک روز قبل از وزارت کار انتشار آن گزارش اشتغال بخش غیرکشاورزی برای ماه آوریل است. اقتصاددانان مورد بررسی توسط داو جونز انتظار سقوط از 21.5 میلیون به راحتی بدترین ماه در تاریخ ایالات متحده با نرخ بیکاری فزاینده به 16٪.

وجود دارد یکی دیگر از نشانه های پنج شنبه که مشاغل تصویر باقی خواهد ماند دشوار است.

Outplacement شرکت رقیب خاکستری و کریسمس گزارش اعلام کرد که اخراج نیت از شرکت در ماه آوریل شروع به پریدن کرد به 671,129 بالاترین تعداد پس از ردیابی آغاز شد و در ژانویه سال 1993.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی