ایالات متحده آمریکا مجلس کمیته حمل و نقل و زیرساخت های روز جمعه به نام کارناوال پارسیان به کشت و اسناد مربوط به آن در پاسخ به شیوع کروناویروس در آن کشتی که آلوده بیش از 1500 کشته و ده ها تن از مردم است.

این کمیته می گوید که در آن صلاحیت بیش از حمل و نقل دریایی مسائل ساخته شده درخواست در نامه فرستاده شده به کارناوال مدیر عامل آرنولد دونالد, U. s. Coast Guard و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است. این نامه توضیح داده شده کشتی های کروز به عنوان “یک بارور زمین پرورش برای بیماری های عفونی.”

“ما امیدواریم که واقعیت Covid-19 همه گیر خواهد شد محل تجدید تاکید بر بهداشت عمومی و ایمنی مسافر اما رک و پوست کنده که دیده نمی شده است تا به این نقطه” در این نامه می خواند. “به نظر می رسد به عنوان اینکه کارناوال شرکت و نمونه کارها خود را از نه خطوط کروز که نشان دهنده 109 کشتی های کروز است که هنوز در تلاش برای فروش این خط کروز فانتزی و نادیده گرفتن سلامت عمومی را تهدید.”

کارناوال پارسیان تایید آنها با دریافت نامه و گفت: آنها قصد دارند به طور کامل همکاری کنند.

“هدف ما این است که همان کمیته است و هدف: برای حفاظت از سلامت ایمنی و رفاه مهمانان و خدمه همراه با رعایت و حفاظت از محیط زیست” این شرکت در بیانیه ای گفت.

سهام کارناوال بودند پایین بیش از 11 درصد در روز جمعه. سهام این شرکت به پایین است که بیش از 70 درصد از Jan. 1.

نامه امضا شده است توسط پیتر DeFazio the Oregon دموکرات که ریاست کمیته و Sean Maloney, نیویورک از حزب دموکرات و رئیس حمل و نقل دریایی فرعی. از کنگره درخواست طیف وسیعی از اسناد و مدارک از شرکت از جمله تمام سوابق که مرجع coronavirus. آنها درخواست شده است که کارناوال شروع به ارائه اسناد و مدارک توسط مه 15.

در حالی که کل صنعت کروز لرزاند بوده است با این بیماری همه گیر کوروناویروس کارناوال که بزرگترین شرکت کروز در جهان شده است و در مرکز چندین بالا مشخصات شیوع بیماری در آن عروق. آن الماس شاهزاده کشتی در قرنطینه یک پورت در یکی از اولین و مهمترین شیوع بیماری در خارج از چین که در آن ویروس پدید آمده در ماه دسامبر.

کارناوال ناوگان تا به حال یک تعداد غیر منتظره ای بالا از شیوع این نامه می گوید. این نامه اضافه می کند که حداقل نه کارناوال متعلق به کشتی ها گزارش کرده اند Covid-19 شیوع بیماری که آلوده بیش از 1500 نفر و کشته شدن دست کم 39 نفر است.

“ما از کمیته های کنگره آمریکا و مردم آمریکا باید مطمئن باشید که جهانی خط کروز صنعت و کارناوال شرکت & PLC در حال سازماندهی اقدامات لازم برای اطمینان حاصل شود که ایمنی سفر و خدمه خواهد بود خود را اولویت شماره یک خود را هنگامی که کشتی های بادبان دوباره.”

در مارس 14 مصاحبه با CNBC دونالد گفت: او دارای امید بالا برای صنعت چگونه خواهد گزاف گویی پس از coronavirus بیماری همه گیر.

“سفر رفتن به, بازگشت, سفر و اوقات فراغت و زمانی که آن را ندارد, ما بازگشت با آن است. گردهمایی اجتماعی در برخی از نقطه بازگشت و هنگامی که آن را نشانی از مردم می خواهید به کروز,” او گفت: در CNBC “بسته شدن بل.”

در اوایل ماه مارس به عنوان ویروس به سرعت در حال گسترش در میان برخی از مسافران کروز وزارت امور خارجه هشدار داد آمریکایی ها علیه سفر با کشتی کروز. در مارس 14, CDC صادر کرد “هیچ بادبان سفارش” برای کشتی های کروز و تمدید آن در 9 آوریل تا 100 روز است.

فرمت منظور می گوید: “این کشتی کروز سفر تشدید گسترش جهانی COVID-19 و دامنه این بیماری همه گیر است که ذاتا و لزوما یک مشکل این است که بین المللی و بین ایالتی در طبیعت شده است و کنترل به اندازه کافی با صنعت کشتی کروز یا فردی دولتی محلی و یا مقامات بهداشتی.”

با صنعت در متوقف کارناوال و رقبای خود را گرفته اند مراحل برای اطمینان از نقدینگی از طریق آنچه می تواند به اثبات می شود یک طولانی کم و یا هیچ-درآمد وضعیت. در ماه مارس این شرکت به طور کامل کشید پایین آن 3 میلیارد دلار گردان تسهیلات اعتباری. ماه گذشته این شرکت اعلام کرد این بود که افزایش حدود 6 میلیارد دلار با صدور ترکیبی از بدهی و حقوق صاحبان سهام.

در اوایل ماه مارس عربستان و ثروت صندوق فاش یک 8.2 درصد سهام کروز اپراتور که فرستاده سهام افزایش در میان گسترده تر باقی بمانند.

“ما در بر داشت یک راه برای تامین مالی. آن را پر هزینه” دونالد گفت: در تاریخ 14 آوریل. “در آن بود اما کار ما این است که مطمئن شوید که این شرکت می تواند زنده ماندن حتی اگر وجود تمدید تامل است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی