قیمت آمریکایی برای پرداخت تخم مرغ و گوشت و حبوبات و شیر شات بالاتر در ماه آوریل به عنوان مردم رفتند به فروشگاه های مواد غذایی برای انبار کردن مواد غذایی در میان دولت مستندات طراحی شده به سرعت گسترش Covid-19.

وزارت کار گزارش روز شنبه که قیمت ها مصرف کنندگان ایالات متحده پرداخت هزینه برای مواد غذایی افزایش 2.6% در ماه آوریل, بزرگترین, یک ماه پاپ از فوریه سال 1974. سنبله در سوپر مارکت قیمت گسترده و نهفته موارد از کلم بروکلی و ژامبون را به بلغور جو دوسر و ماهی تن.

قیمت گوشت و مرغ و ماهی و تخم مرغ, دسته گل رز 4.3% میوه ها و سبزیجات صعود 1.5% غلات و حبوبات و محصولات نانوایی پیشرفته 2.9 درصد و محصولات لبنی به دست آورد 1.5%.

مواد غذایی شماره ایستادن در تضاد کامل با روند گسترده تر در آمریکا قیمت آن کاهش 0.8% در ماه آوریل و مسجل بزرگترین آنها یک ماه کاهش از سال 2008 به عنوان یک غش کردن در روغن و بنزین کشیده تیتر شاخص بهای مصرف کننده شماره پایین تر است.

“قیمت مواد غذایی دستاوردهای شد قوی به عنوان ما می دانیم وجود دارد که قفسه های خالی وجود دارد خارج وجود دارد” پیتر Boockvar مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر در Bleakley گروه مشورتی نوشت: در یک ایمیل. “تقاضای ما می دانیم که در بسیاری از مناطق از اقتصاد سقوط کرده است و قیمت ها در حال سقوط در پاسخ.”

به استثنای فرار مواد غذایی و انرژی قطعات به اصطلاح شاخص پایۀ بهای مصرف کننده کاهش یافته است 0.4% آن بزرگترین رکود تا کنون از طریق سوابق نگهداری می شود پس از سال 1957.

“در مناطقی که تقاضا در آویزان مانند ‘مواد غذایی در خانه’ ما به دلیل تورم طرف عرضه آسیب دیده است که آیا به طور مستقیم از طریق آلوده امکانات و یا به دلیل هزینه های بالاتر از پیدا کردن حمل و نقل ظرفیت” Boockvar اضافه شده است.

اشتراک به CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی