نماینده تجاری ایالات متحده رابرت Lighthizer (C) حرکات او به عنوان چت با معاون نخست وزیر لیو او (R) به عنوان وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin (L) به نظر می رسد در پس از نما به صورت یک “خانواده در عکس” در Xijiao مرکز کنفرانس در شانگهای در ماه جولای 31, 2019.

Ng هان Guan | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

مقامات آمریکا و چین برگزار شد با یک تماس تلفنی اواخر روز شنبه به وقت شرق به بحث در مورد امور تجاری از جمله “فاز یک” معامله ای که امضا شد و در ماه ژانویه است.

وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin و نماینده تجاری ایالات متحده رابرت Lighthizer نیز صحبت کرد و به معاون نخست وزیر لیو او در مورد اقتصادی و بهداشت عمومی از مسائل با توجه به دولت از هر دو طرف.

تماس آمد و به عنوان سرمایه گذاران در سطح جهانی و نگرانی از افزایش تنش بین آمریکا و چین دو اقتصاد بزرگ در جهان است.

دو کشور درگیر یک جنگ تجاری برای دو سال گذشته و اضافه شدن مقادیر قابل توجهی از تعرفه های هر یک از دیگر محصولات — قبل از تنش در زمان توقف زمانی که آنها امضا فاز یک توافق است. اما روابط بین این دو به نظر می رسد بدتر دوباره در هفته های اخیر با واشنگتن و پکن ابراز مخالفت با بیش از انواع مسائل از جمله منشاء coronavirus.

این بیماری همه گیر کوروناویروس همچنین پرسش در مورد اینکه آیا چین می تواند به تعهدات خود در فاز یک معامله که شامل خرید اضافی $200 میلیارد دلار از آمریکا کالا بیش از دو سال است. بیش از آخر هفته رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را “فسخ” قرارداد اگر پکن موفق به ملاقات با آنان را ندارند.

اما در طول پنج شنبه تماس هر دو طرف “توافق کردند که به رغم زمان اورژانس بهداشت جهانی هر دو کشور به طور کامل انتظار به تعهدات خود تحت توافق در موقع” با توجه به U. S. Trade Representative. بیانیه ای توسط چین وزارت بازرگانی نیز گفت: هر دو کشور در حال کار نسبت به اجرای آنچه مشخص شده در قرارداد های تجاری.

دو کشور همچنین توافق کردند برای حفظ ارتباطات گفت: هر دو اظهارات.

— CNBC تاکر هیگینز و یلنا Dzahanova کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی