کارکنان کار در خط مونتاژ از Tiguan مدل در فولکس واگن کارخانه خودرو در پوئبلا مرکزی مکزیک در سال 2018 است.

پدرو پردو | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

خودروسازان و تامین کنندگان شد تا برای از سرگیری تولید دوشنبه در مکزیک با کارخانه ها انتظار می رود برای شروع تان شدیدا کردن قطعات و وسایل نقلیه در قدم اهسته.

اما کسانی که قصد دارد پرتاب شد به سوال پنج شنبه پس از دولت مکزیک ارسال شده دستورالعمل برای بازگشایی اقتصاد کشور است که می گویند تولید نمی تواند شروع تا ژوئن 1 به طور بالقوه پرتاب کردن آمریکا ساخت.

اطلاع از سلامت وزارت بهداشت منتشر شده آنلاین در دولت رسمی روزنامه, می آید یک روز پس از رئیس جمهوری مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador اعلام کرد که تولید کنندگان می تواند راه اندازی مجدد تولید به عنوان روز دوشنبه در خط با برنامه های مشابه برای خودروسازان دیترویت.

ژوئن شروع تاریخ با توجه به اطلاع دهد و شرکت ها زمان برای اجرای بهداشت و پروتکل های ایمنی برای کاهش گسترش Covid-19. شرکت ها می توانند شروع به آماده شدن امکانات خود را روز شنبه پس از تولید می تواند رزومه ژوئن 1, اطلاع گفت. بسیاری از کارخانه ها در آمریکا توقیف شده اند از اواخر مارس تا به منظور کاهش گسترش این بیماری است.

یک ایمیل به دولت مکزیک به عنوان به خوبی به عنوان یک تماس به یک سخنگو با سفارت مکزیک در واشنگتن نبودند بازگشت.

معلوم نیست در این زمان چقدر تاخیر در مکزیک تولید خواهد صدمه دیده و بازگشایی برنامه های خودروسازان در آمریکا است که به شدت با تکیه بر این کشور برای قطعات خودرو و وسایل نقلیه. چند متحده آمریکا تولید کنندگان نیز باید از گیاهان خود را در سراسر مرز.

جنرال موتورز گفته است که “ارزیابی وضعیت در مکزیک” و همچنان “به هدف مارس 18 به از سرگیری تولید” در اکثر ایالات متحده خود را از گیاهان با توجه به بیانیه ای ارسال به CNBC. دیترویت خودروساز تبدیل به بزرگترین تولید کننده خودرو در مکزیک در سال 2018 است.

مهم خودروهای وارداتی به ایالات متحده از مکزیک شامل وانت کامیون توسط جنرال موتورز فیات کرایسلر و تویوتا موتور را به عنوان به خوبی به عنوان خودروهای لوکس از مرسدس بنز و آئودی.

تویوتا است “به دنبال روشن شدن با دولت مکزیک” با توجه به سخنگوی در مکزیک است. سخنران با فورد آئودی و دایملر که به تولید مدل های مرسدس بنز در این کشور بلافاصله پاسخ برای نظر. فیات کرایسلر کاهش یافته است به نظر.

خودکار تولید کنندگان نیز به دنبال روشن شدن از مکزیک با توجه به پیام های به اشتراک گذاشته شده با CNBC.

آمبروز Conroy, مدیر عامل شرکت خودرو شرکت مشاوره سراف است که کمک به شرکت های خودرو سازی با بازگشایی گیاهان قبلا گفته یک توقف در مکزیک را به علت “مشکلات در عرض یک هفته.”

با وجود رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “امریکا برای اولین بار” سیاست ایالات متحده در صنعت خودرو به شدت متکی به مکزیک برای قطعات و تولید خودرو.

در 93 میلیارد وسایل نقلیه بودند بالای واردات به ایالات متحده از مکزیک در سال 2018 با توجه به اطلاعات فدرال. مرکز تحقیقات خودرو, گزارش $60.8 میلیارد یا 39 درصد از قطعات خودرو استفاده می شود در ایالات متحده وارد شد از مکزیک در سال 2019.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی