رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید در واشنگتن دی سی ایالات متحده در 7 مه سال 2020 است.

داگ اسکناس | نیویورک تایمز | گتی ایماژ

Coronavirus عفونت نرخ خونتان به اوج جدید در چندین مناطق شهری و جوامع کوچکتر در سراسر کشور با توجه به نامعلومی اطلاعات کاخ سفید را همه گیر نیروی کار است که با استفاده از برای پیگیری نرخ عفونت است که به دست آمده توسط NBC News.

اطلاعات موجود در مارس 7 coronavirus نیروی کار گزارش در تقابل با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوشنبه اعلام کرد که “همه در سراسر کشور شماره در حال پایین آمدن سرعت در حال.”

بالا 10 مناطق شاهد موج 72.4 درصد یا بیشتر بیش از مدت هفت روز نسبت به هفته قبل از, با توجه به مجموعه ای از جداول تولید شده برای نیروی کار با داده ها و تجزیه و تحلیل واحد. آنها عبارتند از: Nashville, Tennessee; Des Moines, آیووا; آماریلو تگزاس; و در بالای لیست با 650 درصد افزایش — مرکزی شهر کنتاکی.

در یک لیست جداگانه از “مکان برای تماشای” که نمی دیدار با معیار دقیق برای اولین بار مجموعه: شارلوت کارولینای شمالی; کانزاس سیتی میسوری; اوماها و لینکلن نبراسکا; مینیاپولیس, مینه سوتا; Montgomery, Alabama; کلمبوس, اوهایو; و فینیکس, آریزونا. میزان موارد جدید در شارلوت و شهر کانزاس نشان داده افزایش بیش از 200 درصد بیش از قبل هفته و دیگر جداول موجود در داده ها نشان می دهد خوشه در کشورهای همسایه که اصلا فرم یک منطقه جغرافیایی خود به خود مانند ویسکانسین کنشا و رکین شهرستان است که همسایه یکدیگر بین شیکاگو و میلواکی.

تا کنون بیش از 80 ، 000 نفر در ایالات متحده کشته شده اند به دلیل coronavirus و میزان موارد جدید به طور کلی هنوز فروکش کرد. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش شده است که وجود دارد 23,792 موارد جدید در مارس 10 — پایین تر از این عدد برای هر یک از قبلی چهار روز اما بیش از در مارس 4 و ممکن است 5.

این خونتان عفونت نرخ نشان می دهد که این بیماری همه گیر در حال گسترش است به سرعت خارج عمده ساحلی مراکز جمعیتی بودند که در اوایل نقاط داغ در حالی که حکام برخی از کشورهای هستند که خانه به نقاط داغ در حال زیر مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوره برای استراحت اقامت در خانه محدودیت.

میسوری, کنتاکی, آلاباما, آیووا و نبراسکا و تنسی به عنوان مثال هیچ stay-at-home سفارشات با توجه به نیروی کار نقشه. در کشورهای دیگر که در آن محدودیت در محل قرار داده و یا لغو محلی در سطح برخی از استان ها در حال تجربه موج. دالاس و فورت خم شهرستان در تگزاس که در آن تصمیم گیری ساخته شده به صورت محلی در یک “مکان برای تماشای” لیست چرا که آنها شاهد افزایش در تعداد موارد 116.8 درصد و 64.8 درصد بود.

روز دوشنبه رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., دولت که شامل ملت بالاترین صعودی جغرافیایی منطقه گفت: او “احساس اضطرار” برای کنگره به تصویب یکی دیگر از coronavirus پاسخ لایحه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی