ایالات خودکار سازماندهی کارگران ‘صلح آمیز و منظم ایستاده فراز’ در Juneteenth برای جورج فلوید و نژادی تظاهرات

دانا مجمع تکنسین براندون سبز می پوشد یک ماسک صورت را به عنوان او کار می کند به جمع آوری محور برای خودروسازان به صنعت خودرو آغاز می شود بازگشایی میان coronavirus بیماری (COVID-19) شیوع در دانا گیاه در تولیدو اوهایو, مارس 18 سال 2020 است.

ربکا کوک | ایسنا

ایالات خودرو اتحادیه کارگران درخواست خود را تقریبا 399,000 اعضا از جمله کسانی که در دیترویت خودروسازان به توقف جمعه در Juneteenth در یک لحظه تأمل و پشتیبانی از تظاهرات برای پایان دادن به نژاد پرستی و نفرت.

UAW جمهور روری قمار ارسال یک توجه داشته باشید به اعضا صبح روز سه شنبه گفت: اگر مجاز و قادر به انجام این کار برای جلوگیری از کار در 8:46 صبح به مدت 8 دقیقه و 46 ثانیه در ژوئن 19, سالانه, روز است که نشانه رهایی از سیاه پوستان از برده داری در آمریکا

قاب زمان به عنوان اشاره شده در قمار توجه داشته باشید به دست آمده توسط CNBC نشان دهنده چه مدت مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن جورج فلوید قبل از مرگ او در بازداشت پلیس. این حادثه بود که ضبط منجر به هفته از اعتراضات و تظاهرات در سراسر جهان به ویژه در ایالات متحده

“در آن بود و در عین حال یکی دیگر از تراژدی در یک مدت طولانی و پر غصه تاریخ از تفرقه نژادپرستی در این کشور است. پس از آن روز در جوامع از ساحل به ساحل ما را دیده اند آمریکایی ها از تمام جنبه های زندگی و سیاه و قهوه ای و سفید و ایستاده با هم به تقاضای تغییر” قمار گفت. “به تقاضا – در نهایت – که ما آدرس سیستماتیک نژادی تقسیم گرفتار شده است که ملت ما از زمان آغاز آن.”

ایران خودرو کارگران (UAW) اقدام رئیس جمهور روری قمار صحبت می کند به رادیو فردا از دفتر خود در Southfield, Michigan, نوامبر 6 2019. رویترز/ربکا طبخ

ربکا کوک | ایسنا

قمار گفت UAW رهبران در سراسر کشور در حال کار با شرکت های “تسهیل صلح آمیز و منظم ایستاده فراز.” او را تشویق فقط کسانی که عضو هستند که مجاز توسط شرکت های خود را و قادر به متوقف کردن کار به انجام این کار.

“این UAW رهبری در حال کار در سراسر کشور به منظور تسهیل صلح آمیز و منظم ایستاده فراز. برخی باید مراقبت از بیماران و یا تعامل با مشتریان است. لطفا رها کردن بیماران یا مشتریان” قمار گفت. “لطفا یک راهی به شرکت در تظاهرات در راه است که برای شما کار می کند.”

جنرال موتورز جمهور Mark Reuss در نامه ای به کارکنان پس از قمار پیام گفت: خودروساز, کارخانه, کارکنان از جمله UAW اعضا و همچنین حقوق و مزایای کارکنان بودند که تشویق به شرکت در لحظات سکوت بر اساس برنامه کار خود را. که شامل در 8:46 صبح و 8:46 بعد از ظهر برای لحظه سکوت 8 دقیقه و 46 ثانیه است.

سخنگوی فورد موتور تایید مشارکت کارکنان خود را در UAW را Juneteenth رعایت. فیات کرایسلر بود فورا در دسترس است به نظر.

برخی از شرکت ها و سازمان هایی مانند لیگ ملی فوتبال نایک, توییتر, هدف, و, کروز GM اکثریت متعلق به مختار خودرو فرعی ساخته اند Juneteenth تعطیلات پرداخت.

ساخت Juneteenth تعطیلات پرداخت خواهد به احتمال زیاد نیاز به یک موضوع چانه زنی بین اتحادیه و خودروسازان دیترویت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme