یک United Airlines هواپیما نشسته روی آسفالته در سان فرانسیسکو در فرودگاه بین المللی.

جاستین سالیوان | گتی ایماژ

این اتحادیه کارگری است که نشان دهنده بیش از 25000 United Airlines هواپیما و مسافر سرویس کارگران به دنبال یک دستور سه شنبه در مقابل شارپ برنامه کاهش ادعا هواپیمایی نقض شرایط میلیاردها فدرال coronavirus کمک برش کار کارمند برنامه.

خطوط هوایی ماه گذشته آغاز شده دریافت بخشهایی از 25 میلیارد دلار در کمک های مالی و وام های که اختصاص داده شده برای این بخش در 2.2 تریلیون دلار مراقبت قانون سوم فدرال بسته محرک و طراحی بخشی برای کمک به صنایع سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر. شرط پذیرش است که فدرال کمک های اولیه است که شرکت های هواپیمایی نمی کردن و یا کاهش نرخ دستمزد کارگران از طریق سپتامبر. 30 هر چند مدیران در حامل های عمده از جمله ایران و دلتا اعتراف آنها انتظار می رود برای تبدیل شدن به خطوط هوایی کوچکتر.

ماه گذشته ایران گفت: این توافق با وزارت خزانه داری برای حدود 5 میلیارد دلار در سال حقوق و دستمزد تحت حمايت مراقبت عمل می کنند.

به عنوان مسافرت هوایی و تقاضا سقوط بیش از 90 درصد در ایالات متحده شرکت های هواپیمایی باید شتافت برای کاهش هزینه پارکینگ هزاران jetliners کاهش مسیر و اصرار هزاران نفر از کارکنان خود را پرداخت نشده و یا بخشی از پرداخت داوطلبانه برگ. اما چند تن از آنها از جمله ایالات دلتا و JetBlue اعلام کرده اند و یا در حال حاضر اجرا کارگران کاهش می یابد برنامه های با کمتر پروازهای معنی حقوق کارمندان در حال کوچکتر CNBC گزارش در ماه مارس است.

ایالات جمعه گذشته گفت: در آن ناوگان و مسافر از خدمات تیم های که آنها می تواند به کاهش بخشی-زمان وضعیت در اواخر این ماه برای بهتر بازی ضعیف تقاضای سفر.

“تقاضای سفر است که اساسا صفر – شما ببینید که ما در فرودگاه ها و در هیئت مدیره هواپیما ما – و ما نمی دانیم که آن را برای رفتن به” ایالات ارشد افسر عملیات گرگ هارت گفت: جمعه گذشته در کارکنان توجه داشته باشید, دیده توسط CNBC. “و از همه مهمتر حتی با یک دولت فدرال کمک مالی را پوشش می دهد که بخشی از ما حقوق و دستمزد هزینه از طریق 30 سپتامبر پیش بینی ما صرف میلیاردها دلار بیش از ما را برای چند ماه آینده در حالی که در ادامه به استخدام 100 درصد از نیروی کار ما. که پایدار نیست برای هر شرکت و به همین دلیل ما تصمیم گیری های دشوار در سراسر کسب و کار ما تمام.”

International Association of Machinists and Aerospace Workers که نشان دهنده ناوگان خدمات و مسافر کارگران خدمات طرح دعوی در دادگاه در دادگاه فدرال در نیویورک روز سه شنبه به تلاش برای متوقف کردن ایران از برنامه کاهش آن گفت: نقض هر دو مراقبت قانون و قرارداد خود را.

ایران را بلافاصله اظهار نظر در مورد طرح دعوی در دادگاه.

حداقل دو سناتور ایالات متحده آمریکا را مورد انتقاد شرکت های هواپیمایی برای کاهش ساعت از هزاران نفر از کارکنان این استدلال حامل در حال نقض قصد میلیاردها دلار را کنار بگذارند برای این صنعت در مراقبت عمل می کنند. شرکت های هواپیمایی نیز دسترسی به یکی دیگر از 25 میلیارد دلار در وام های کم بهره و اما دسته اول از کمک های اختصاص داده شده است تنها به حفظ حقوق و دستمزد.

سناتور. Sherrod قهوه ای, D-اوهایو در حال برنامه ریزی برای ارسال به وزارت خزانه داری این هفته اصرار مقامات به موضوع راهنمایی برای شرکت های هواپیمایی است که می گوید: برنامه کاهش مجاز نیست تحت مراقبت در عمل قوانین.

وزارت خزانه داری نمی بلافاصله نظر.

“این کمک های ارائه شده به هوایی در مراقبت عمل شد مشروط بر حفاظت هواپیمایی کارگران از اخراج و furloughs,” بهداشت ، قهوه ای گفت: CNBC در بیانیه ای. “دولت نیاز به مطمئن شوید که شرکت های هواپیمایی با استفاده از حقوق و دستمزد حمایت از بودجه به عنوان در نظر گرفته شده و نه به قطع کارگران ساعت و منافع است.”

روز جمعه دیابت جاش هاولی R-Mo. ارسال نامه به ایران مدیر عامل شرکت اسکار Munoz در مورد کاهش ساعات کار که اظهار داشت: “آن بود و نه قصد این کنگره که دریافت کنندگان این پول مالیات دهندگان خواهد و سپس به نوبه خود در اطراف و پنهان پرداخت کاهش برش ساعت.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی