سازمان ملل با هشدار نسبت به دهه تراژدی اگر کشورهای ثروتمند کمک نمی کند در جهانی مبارزه با کروناویروس

یک کارگر بهداشت با پوشیدن یک دست کت و شلوار محافظ با یک سواب از اقامت در طول یک درب-به-درب تست در تلاش برای جلوگیری از بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در Umlazi شهرستان در نزدیکی دوربان, آفریقای جنوبی, آوریل 4 سال 2020 است.

روگان بخش | ایسنا

یک مقام ارشد سازمان ملل متحد هشدار داد جمعه از دهه تراژدی اگر کشورهای ثروتمند نمی کمک به کشورهای فقیر در مبارزه با کروناویروس که همچنان به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان است.

“مگر ما قانون در حال حاضر ما باید آماده برای یک سری از فجایع انسانی بیشتر و مخرب تر از هر یک از اثرات مستقیم این ویروس خود به خود” U. N. معاون کل برای امور انسان دوستانه علامت Lowcock به خبرنگاران گفت: در یک تماس توسط سازمان بهداشت جهانی است. انفعال از رهبران جهان را ترک خواهد کرد coronavirus رایگان به دایره جهان و “لغو دهه توسعه و آن را ایجاد دهه ارزش غم انگیز و صادراتي مشکلات است.”

همه که قابل پیشگیری است گفت: در یک درخواست به کشورهای ثروتمند برای کمک به $10.3 میلیارد U. N. برنامه برای کمک به کشورهای فقیر در مبارزه با این بیماری همه گیر.

“این می تواند ثابت با پول و رهبری از جهان ثروتمندتر سازمان ملل و برخی از تازه فکر,” او گفت:. ما تخمین می زنند که هزینه حفاظت از فقیرترین 10 درصد از جمعیت جهانی از بدترین عوارض این بیماری همه گیر و جهانی در رکود است و حدود 90 میلیارد دلار است. که کمتر از 1 ٪ از بسته محرک اقتصادی کشورهای ثروتمند باید در محل قرار داده برای محافظت از اقتصاد جهانی است.”

این است که در حال توسعه داستان. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme