Uber را برای مقابله Postmates نباید منحرف کردن اذهان سرمایه گذاران از آن مشکل سوار-به اشتراک گذاری کسب و کار

دارا Khosrowshahi, مدیر عامل شرکت Uber در سخنرانی خود در 2019 DealBook کنفرانس در نیویورک در نوامبر. 6 2019.

عکس: مایک کوهن

هیچ چیز بارگذاری می کند در تحویل مواد غذایی می تواند برای پنهان کردن یک انتقادی سردرگمی رو به شرکت Covid-19 است wreaking ویران در کسب و کار اصلی آن.

روز دوشنبه Uber اعلام کرد که این خرید Postmates برای $2.65 میلیارد دلار هفته پس از ناکامی در به دست آوردن بزرگتر رقیب GrubHub که تصمیم گرفتند به یک پیشنهاد از اروپا فقط خوردن غذای آماده. Uber گفت: Postmates معامله خواهد شد و تقویت آن بارگذاری می خورد تحویل واحد آوردن در بازارهای کلیدی مانند لوس آنجلس و شیکاگو و لاس وگاس و 10 میلیون مشتریان فعال.

با بیشتر مصرف کنندگان سفارش غذا به خانه های خود را برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض بالقوه به coronavirus حال بارگذاری است ضربه زدن به بازار رو به رشد آن در حال حاضر حضور زیادی. این مشکل برای بارگذاری این است که کسانی که مردم را به ماندن در منزل به این معنی که آنها نمی گرفتن و به رستوران ها, میله, احزاب کنسرت و یا به کار می کنند. حتی به عنوان وعده غذایی تحویل کسب و کار رشد در سه ماهه اول و سواری کسب و کار کاهش می خورد هنوز هم اختصاص کمتر از یک سوم از مجموع ناخالص رزرو و سواری ساخته شده تا 69 درصد.

و با کروناویروس موارد رشد در 36 متحده و نقاط مانند تگزاس و فلوریدا سفت محدودیت های خود را در کسب و کار و ساکنان بارگذاری سرمایه گذاران باید دلیلی برای شک و تردید به ویژه به دلیل بسیاری از شرکت ها گفته اند که نمی شود به بازگشایی دفاتر خود را برای بقیه سال. در گزارش هفته گذشته BTIG تخمین زده می شود که حدود 25 درصد از Uber را رزرو برای سواری آمد از مسافران است.

“برداشت ما این است که در خیابان زیر تخمین زده می شود قرار گرفتن در معرض رفت و آمد و این واقعیت است که کارگران در بازارهای مهم نیست آینده را در هر زمان به زودی” نوشت BTIG را جیک فولر که هنوز هم توصیه به خرید سهام است.

در ابتدا به نظر می رسد سرمایه گذاران با Postmates معامله است. Uber سهام افزایش 6 درصد در روز دوشنبه به $32.52 است و تا 9.1 درصد در سال در حالی که S&P 500 به پایین است کمی در سال 2020 است. Uber گفت: ترکیب منجر خواهد شد به بیش از 200 میلیون دلار در “اجرای رای هم افزایی” ظرف یک سال از نزدیک یک نشانه مثبت برای فولر و دیگر تحلیلگران.

Uber سهام این سال

CNBC

مایکل گراهام یک تحلیلگر در Canaccord Genuity گفت: در گزارش روز دوشنبه که این معامله به معنی 98 درصد از تحویل مواد غذایی در بازار ایالات متحده خواهد بود کنترل شده توسط Uber, GrubHub و خصوصی برگزار شد DoorDash. گراهام صعودی است به دلیل “Covid-19 مربوط tailwinds” و “مکمل جغرافیایی مخلوط.”

مدیر عامل شرکت Uber دارا Khosrowshahi گفت: در تماس با سرمایه گذاران پس از معامله اعلام شد که سواری کسب و کار منعکس کمی دیر است. پس از سقوط 75 درصد در سه ماهه دوم سال جاری این شرکت در کمتر از 60% کاهش از سال قبل. برخی از کشورها حتی از دیدن رشد او گفت:. در ضمن می خورد’ رزرو بیش از دو برابر در سه ماهه دوم و Postmates’ رشد 67% حال بارگذاری گفت: در ارائه آن.

“ما در موقعیت منحصر به فرد از داشتن می خورد کسب و کار به طور قابل توجهی جبران headwinds ما سواری, کسب و کار” Khosrowshahi گفت.

آن را به دور از کل افست ، دو بار در ماه مه Uber اعلام کرد شغل کاهش حداقل 3000 کارکنان خروج از آن با حدود 20000 با توجه به آخرین فیلم های موجود برای سرشماری آمار و ارقام. این شرکت نیز گفت: این امر می تواند خاموش یا تحکیم 45 دفاتر.

دشوار بینی

علاوه بر بارگذاری چهره یک طرح دعوی در دادگاه از دادستان کل کالیفرنیا خاویر بکررا که ادعا شده در مه که بارگذاری و سوار-های رقیب Lyft باید misclassified رانندگان خود را به عنوان پیمانکاران نقض قانون دولت است که به اثر رفت این سال است. شهرستان وکلای مدافع از سان فرانسیسکو و لس آنجلس و سن دیگو پیوست بکررا در طرح دعوی در دادگاه است که ادعا می کند که این شرکت را تکذیب کرد و حق کارگران به اضافه کاری پرداخت بیمه از کار افتادگی و مزایای دیگر.

Postmates که می گوید در آن وب سایت است که آن را به بیش از 1000 کارمند نیست دقیقا رونق قبل از coronavirus زده. این شرکت گذاشته شدن ده ها تن از کارکنان در ماه دسامبر و با بسته شدن دفتر آن در شهر مکزیک. آن را تا به حال برنامه ای برای رفتن اما مجبور شد برای تجدید نظر بعد از دیدن سرمایه گذار پاسخ به Uber و Lyft و نزدیک به سقوط WeWork.

Uber انتظار معامله در سه ماهه اول سال آینده. شرکت اوراق آن راهنمایی برای این سال در ماه آوریل اما تحلیلگران در حال طرح ریزی یک 8 درصد کاهش در درآمد به بیش از 13 میلیارد دلار با توجه به Refinitiv. در حالی که تحلیلگران پیش بینی reacceleration در سال 2021 است که بر اساس مفروضات که تحویل مواد غذایی ادامه خواهد داد به رشد است و سواری را نیز انتخاب کنید ، با توجه به سیر کروناویروس در آمریکا که بسیار خوش بینانه فرض است.

Uber سخنگوی کاهش یافته است به نظر.

تماشا کنید: Uber خرید Postmates

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر