Uber ساخت Juneteenth و انتخابات روز در سراسر جهان شرکت تعطیلات

دارا Khosrowshahi, مدیر عامل شرکت Uber به نظر می رسد در CNBC Squawk Box در سال 2020 جهانی اقتصاد در داووس سوئیس در ژانویه. 22 سال 2020 است.

آدم Galici | CNBC

بارگذاری خواهد شد افتخار Juneteenth و انتخابات روز در سراسر جهان به عنوان شرکت تعطیلات, مدیر عامل شرکت دارا Khosrowshahi چهارشنبه اعلام کرد.

“به آغوش معنای #Juneteenth در این سال ما در حال ساخت آن پرداخت و بعد خاموش. ما را تشویق کارکنان به صرف آن در راه است که اجازه می دهد تا آنها را به ایستادن در برابر نژادپرستی که آیا با یادگیری شرکت در یک جامعه یا تأمل در نحوه ایجاد تغییر” Khosrowshahi گفت در توییتر.

“اما من به شدت بر این باورند که تغییر پایدار واقعا اتفاق می افتد در پای صندوقهای رای. به همین دلیل ما در حال ساخت روز برگزاری انتخابات در سراسر جهان یک @بارگذاری شرکت از تعطیلات در حال حاضر در,” او اضافه شده است.

در ایالات متحده روز انتخابات صورت می گیرد در یک شنبه در ماه نوامبر ساختن آن دشوار برای برخی از مردم به صندوق های رای زیرا آنها به کار می کنند.

Uber اعلام این تلاش ها در میان شرکت های فن آوری برای حمایت و افتخار جامعه سیاه و سفید. توییتر و میدان مدیر عامل شرکت جک دورسی هفته گذشته اعلام کرد که Juneteenth را تبدیل به یک شرکت تعطیلات.

Juneteenth جشن پایان برده داری در ایالات متحده است. ترکیبی از کلمات و نوزدهم ژوئن تعطیلات یادبود هنگامی که ارتش ایالات متحده به طور کلی اطلاع بردگی آمریکایی های آفریقایی تبار در گالوستون تگزاس در 19 ژوئن 1865 که جنگ داخلی به پایان رسید و آنها آزاد بودند.

این مؤتلفه ارتش تسلیم دو ماه پیش از آن در مارس و رئیس جمهور آبراهام لینکلن صادر رهایی اعلام بیش از دو سال قبل اما لغو برده داری بود و نه اجرا از راه دور تگزاس تا بعدا.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme