Uber عضو هیئت مدیره اورسولا برنز: “من بخشی از 1% و من هنوز هم نگرانی در زمانی که من با نزدیک شدن توسط پلیس فرد’

ناصرو | No comments

Uber عضو هیئت مدیره اورسولا برنز گفت: در CNBC “بسته شدن بل” است که با وجود داشتن صعود از نردبان شرکت ها بسیاری از سیاه و سفید مدیران مانند او هنوز هم ترس برای زندگی خود را به صورت منظم. سوختگی سابق مدیر عامل شرکت زیراکس بود و اولین سیاه زن مدیر عامل یک شرکت فورچون 500.

“من بخشی از 1% و من هنوز هم نگرانی در زمانی که من با نزدیک شدن توسط پلیس فرد” سوختگی گفت.

سوختگی بر روی نام شرکت ها برای تنوع بخشیدن به تابلوهای خود را به منظور از بین بردن نژادی عدم تعادل بیشتر به سرعت.

“قبل از اینکه شما حتی نگاهی به شرکت های, نگاهی به تخته. بسیاری از تابلوهای هنوز صفر یا یک آمریکایی آفریقایی تبار در هیئت مدیره است که من فکر می کنم که فشار در آن منطقه می تواند کمک به سرعت بخشیدن به پیشرفت و انتقال برای شرکت ها است.”

“من فکر می کنم ما واقعا باید برای شروع به دنبال جدی تر در ترکیب هیئت مدیره و حصول اطمینان از که ما حضور داشته باشد تفاوت در هیئت مدیره مستقیم صوتی در هیئت مدیره,” او اضافه شده است.

رهبران سیاه و سفید نگه دارید و تنها 3.2 درصد از اجرایی و مدیر ارشد مواضع و کمتر از 1% از فورچون 500 مدیر عامل لکه های, با توجه به ماه دسامبر گزارش از مرکز استعداد نوآوری است.

چندین شرکت از نایک به آمازون صادر اظهارات در هفته گذشته در حمایت از جامعه پس از مرگ جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس. برنز گفت: مردم باید درک کنند که هنوز هم وجود دارد بسیار پیشرفت ساخته شود.

“شرکت ها باید علاقه مند نگران فعال صوتی در مورد چگونه جوامع خود, چگونه خود را برای سازه در جوامع در حال اجرا” سوختگی گفت. او افزود که شرکت می تواند مجموعه ای از تنوع اهداف است.

مرک مدیر عامل Kenneth Frazier تکرار آن ترس در دوشنبه زمانی که او گفت: CNBC آنچه رخ داده به فلوید می توانست اتفاق افتاده است به او.

“چه آفریقایی جامعه می بیند که در نوار ویدئویی که این آفریقایی آمریکایی که می تواند به من و یا هر گونه دیگر آفریقایی آمریکایی است که تحت درمان به کمتر از انسان” Frazier گفت: “Squawk Box” ،

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>