آمریکا تهدید متوقف نخواهد شد چین امنیت ملی قانون در هنگ کنگ تحلیلگران می گویند

ناصرو | No comments

تهدیدات ایالات متحده متوقف نخواهد شد چین از تصویب یک امنیت ملی قانون در هنگ کنگ تحلیلگران روز چهارشنبه گفت:.

“آن را نمی خواهد کار را تغییر نمی دهد چین رویکرد کلی به هنگ کنگ … قطعا آن را نمی خواهد تغییر رویکرد به امنیت ملی قانون” Tim تابستان ارشد مشاوره همکار در اتاق فکر چتم هاوس گفت: “CNBC “و نشانه های آسیا.”

چین هفته گذشته اعلام کرد یک پیش نویس امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ یک حرکت منتقدان می گویند خواهد ساییده شدن شهر آزادی است. این قانون با هدف منع تجزیه طلبی براندازی دولت قدرت تروریسم فعالیت و دخالت خارجی — اما مقامات آمریکایی و اعضای کنگره را مورد انتقاد پکن حرکت می کند با تهدید و تحریم.

“ما در حال حاضر پیش نویس یک تصمیم از ملی خواهد بود که به تصویب فردا” گفت: با اشاره به چین پارلمان که لگد کردن سالانه آن جلسه جمعه گذشته است. “کسانی که نظرات کسانی که تهدیدات ایالات متحده در حال رفتن به تغییر پکن ذهن در آن عمل می کنند.”

من فکر می کنم گزینه ای که رئیس جمهور تهمت و ایالات متحده را مجبور به لغو برخی از امتیازات ویژه ای که در هنگ کنگ ارائه شده است. اما نکته این است که گزینه های هسته ای…

ناتاشا Kassam

محقق در موسسه Lowy

“یک کشور و دو سیستم’

در یک پست در توییتر اواخر روز سه شنبه جمهوری خواه و سناتور مارکو روبیو گفت: اگر چین “مهر و موم لاستیک مقننه حرکت رو به جلو در روز پنج شنبه” وزارت امور خارجه ایالات متحده “هیچ گزینه” اما به گواهی است که هنگ کنگ “است و دیگر خودمختار” و “تحریم ها باید به دنبال.”

روبیو (R-Fla.) این اقدام رئیس با نفوذ کمیته اطلاعات مجلس سنا.

تصویب این قانون نیز یک تهدید به “یک کشور دو سیستم” چارچوب روبیو پیشنهاد شده است.

هنگ کنگ مستعمره سابق بریتانیا که بازگشت به قانون در سال 1997 توسط حکومت تحت “یک کشور دو سیستم” سیاست. آن را می دهد که شهرستان خود مختار قدرت تا حد زیادی جدا حقوقی و اقتصادی در چارچوب از سرزمین اصلی چین و انواع آزادی ها از جمله محدود انتخابات حقوق. شهروندان چینی در سرزمین اصلی نیست لذت بردن از همان آزادی.

“یک کشور دو سیستم” پی ریزی چارچوب هنگ کنگ وضعیت به عنوان یک مالی جهانی و مرکز کسب و کار به خصوص به عنوان یک واسطه بین چین و جهان است. این شهر استقلال از چین نیز به همین دلیل ایالات متحده در رفتار آن را متفاوت از دیگر شهرستانها چینی. برای مثال بالا متحده تعرفه های اعمال شده در کشور چین در جنگ تجاری انجام نمی شود به هنگ کنگ.

اما کسانی که امتیازات تحت قانون آمریکا تهدید می شود و اگر وزارت امور خارجه — تحت هنگ کنگ حقوق بشر و دموکراسی عمل 2019 — تصمیم گرفت که شهر نیست “به اندازه کافی مستقل” از چین به توجیه که “درمان منحصر به فرد.”

ممکن است تحریم های ایالات متحده در چین ؟

تحلیلگران گفت: واشنگتن نمی خواهد بروید که دور.

“من فکر می کنم گزینه ای که رئیس جمهور تهمت و ایالات متحده را مجبور به لغو برخی از امتیازات ویژه ای که در هنگ کنگ ارائه شده است. اما نکته این است که ایران گزینه شما می توانید تنها با کشیدن اهرم یک بار و آن را روشن نیست که لزوما کار” ناتاشا Kassam, یک محقق در استرالیا فکر می کنم تانک موسسه Lowy گفت CNBC “سرمایه اتصال.”

او مطرح شده احتمال این که کسب و کار با حضور در هنگ کنگ می تواند برجسته عواقب اقتصادی چین تصمیم به معرفی قانون جدید است.

“که ممکن است تنها راه است که ما می تواند چیزی شبیه به این به عقب کشیده. اما من باید اعتراف, من بسیار خوشبین است که” او اضافه شده است.

چتم هاوس را سامرز گفت: واشنگتن می تواند تحت فشار برای اقدام علیه پکن و است که می تواند در قالب هدفمند “Magnitsky-نوع تحریم.”

این Magnitsky قانون یک قانون تصویب شده توسط کنگره در سال 2012 را قادر می سازد که ایالات متحده به تحریم افراد گفته های درگیر در فساد و نقض حقوق بشر. اخیرا قانون مورد استفاده قرار گرفت به تحریم 17 نفر را به اتهام نقش در قتل مخالف نگار جمال Khashoggi.

“من بسیار شگفت زده اگر وجود دارد یک نوع بزرگتر تصمیم به لغو هنگ کنگ وضعیت ویژه ای در پشت آن” سامرز گفت. “بیش از حد بسیاری از اقتصادی ایالات متحده و منافع مالی در خطر رفتن به این جهت است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>