وزیر بهداشت و خدمات انسانی, Alex آذر می پوشد یک ماسک صورت در حالی که حضور در یک نشست خبری در مورد کوروناویروس تست در باغ گل رز کاخ سفید در مارس 11 سال 2020 در واشنگتن, DC.

درو Angerer | گتی ایماژ

ایالات متحده روز دوشنبه متنبه سازمان بهداشت جهانی برای پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس گفت: سازمان ملل متحد سازمان بهداشت موفق به دست آوردن اطلاعات در مورد این ویروس در زمانی که جهان به آن نیاز.

“که شکست بسیاری از هزینه زندگی” وزیر بهداشت و خدمات انسانی الکس آذر گفت: در اولین روز از این که دو روز دنیای مجازی بهداشت و درمان مجلس است.

بیش از 4.7 میلیون نفر قرارداد Covid-19 در سراسر جهان با 315,822 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

“در یک تلاش آشکار برای پنهان کردن این بیماری حداقل یک عضو دولت ساخته شده مسخره از خود شفافیت تعهدات با هزینه های فوق العاده ای برای تمام جهان” آذر ادامه داد: در اشاره آشکار به چین است.

“ما دیدیم که شکست در آن ماموریت اصلی از به اشتراک گذاری اطلاعات و شفافیت زمانی که عضو نمی کنند در ایمان خوب است. این نمی تواند هرگز دوباره اتفاق می افتد,” او اضافه شده است.

این بود که فورا در دسترس برای پاسخ هنگامی که تماس با CNBC در روز دوشنبه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است به خصوص مهم است که پاسخ با تهمت و گفت ایران می خواهد توقف کمک های مالی به این سازمان در ماه آوریل است.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او با توجه به بازگرداندن بودجه به چه کسی است.

اوایل روز دوشنبه که مدیر کل دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus آغاز خواهد شد بررسی مستقل به دست زدن به آن از بیماری همه گیر کوروناویروس “در اولین لحظه مناسب” و خواست کشورها برای ادامه کمک های مالی آژانس.

رئیس جمهور چین گفت: مجلس کشور خود را با ارائه 2 میلیارد دلار بیش از دو سال برای کمک به کشورهای دیگر در پاسخ به تاثیر این بیماری همه گیر. او اصرار داشت که چین باز شده است و شفاف و مسئول همه همراه در ارائه اطلاعات به چه کسانی و کشورهای دیگر و به اشتراک گذاشته شده ژنوم توالی از coronavirus.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی