ایالات متحده تکه برنامه ای به بان کی مون, چینی, شرکت های هواپیمایی پس از پکن اجازه خارجی حامل محدود خواهد شد و پروازها به دو هفته

ناصرو | No comments

هوایی چین کارکنان پوشیدن ماسک صورت برای محافظت در برابر گسترش Coronavirus به عنوان آنها در بررسی مسافران هوایی چین پرواز به پکن در فرودگاه بین المللی لس آنجلس, کالیفرنیا, در فوریه 2 سال 2020 است.

علامت Ralston | گتی ایماژ

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در جمعه اوراق یک طرح ممنوعیت چینی مسافر شرکت های هواپیمایی از پرواز به ایالات متحده پس از مقامات وجود دارد گفت: شرکت های هواپیمایی خارجی می تواند پرواز به چین است.

سفارش جدید اما محدودیت های چینی حامل به دو هفتگی پروازها به مقصد آمریکا است که وزارت حمل و نقل گفت: نیاز است “برای بازگرداندن تعادل رقابتی و عادلانه و فرصت های برابر میان ایالات متحده و چین هوایی در برنامه ریزی های مسافری سرویس بازار است.”

خطوط هوایی دلتا و یونایتد ایرلاینز شده است مشتاق به رزومه چین خدمات است که آنها را به حالت تعلیق در اوایل این سال پس از شیوع کروناویروس سوار کردن تقاضا. اما شرکت های هواپیمایی را دریافت نکرده مورد نیاز, چینی, مصوبات دولت برای راه اندازی مجدد سرویس وجود دارد در شروع هفته.

در تلافی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: این امر بلوک چینی حامل مسافر از پرواز به آمریکا, شروع اواسط ماه ژوئن. چند ساعت بعد مقامات چینی گفت: آنها اجازه می دهد خطوط هوایی خارجی به عمل یک بار در هفته پرواز.

دو خطوط هوایی ایالات متحده را بلافاصله نظر.

این اخبار. بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>