ایالات متحده گزارش رکورد تک-بعد سنبله 60,000 جدید کروناویروس موارد

تکنسین های پزشکی اورژانس (EMTs) خالی کردن یک بیمار به یک آمبولانس در خارج از هامونتن مرکز توانبخشی و بهداشت و درمان یکی از متعدد خانه های سالمندان به کمبود نیروی انسانی در طول ملی شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در هامونتن, نیوجرسی, ایالات متحده, مارس 19 سال 2020 است.

لوکاس جکسون | ایسنا

ایالات متحده گزارش داد بیش از 60,000 جدید Covid-19 مورد در روز سه شنبه, تنظیم یک رکورد تازه برای موارد جدید گزارش شده در یک روز با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

کشور گزارش 60,021 به تازگی تایید موارد قبلی 24 ساعت به شیوع بیماری همچنان به گسترش در سراسر تعدادی از کشورهای عمدتا در سراسر جنوب آمریکا و غرب است. آریزونا و کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس را به خود اختصاص نزدیک به نیمی از تمام موارد جدید در ایالات متحده در روزهای اخیر.

رکورد سنبله می آید بعد از روزانه موارد جدید کاهش یافت و به زیر 50,000 طی چند روز گذشته هر چند برخی از مقامات بهداشت عمومی هشدار داد وجود دارد می تواند یک نتیجه از گزارش با توجه به چهارم جولای تعطیلات آخر هفته. ایالات متحده گزارش کرده است در مورد 51,383 موارد جدید به طور متوسط بیش از هفت روز گذشته یک رکورد هفت روز به طور متوسط تا حدود 24.5 درصد در مقایسه با هفته پیش با توجه به CNBC تجزیه و تحلیل داده های جمع آوری شده توسط هاپکینز.

بالا مقامات بهداشتی از جمله کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci باید تاسف در روزهای اخیر در حالی که بسیاری از کشورهای دیگر موفق به خاموش کردن و کاهش روزانه موارد جدید به سطح قابل کنترل ایالات متحده موفق به انجام همان.

“اتحادیه اروپا به عنوان یک نهاد از آن بالا رفت و سپس فرود آمد به قبل از” Fauci روز دوشنبه گفت: در طول یک Q&A در بحث و گفتگو با دکتر فرانسیس کالینز مدیر موسسه ملی بهداشت. “در حال حاضر آنها با داشتن کمی blips به عنوان شما ممکن است انتظار می رود به عنوان آنها سعی کنید به بازگشایی شده است. ما بالا رفت هرگز پایین آمد به شروع مطالعه و در حال حاضر آن را صعودی بازگشت. بنابراین این یک وضعیت جدی است که ما به نشانی بلافاصله.”

Fauci هفته گذشته گفت که ایالات متحده “در مجموع کنترل” از coronavirus همه گیر و روزانه موارد جدید می تواند فراتر از 100,000 عفونت های جدید در هر روز اگر شیوع همچنان در آن زمان سرعت.

“من نمی توانم یک پیش بینی دقیق اما آن را می شود بسیار نگران کننده” Fauci گفته سناتور در ژوئن 30 جلسه برگزار شده توسط سنا, بهداشت, آموزش و پرورش, کار و کمیته حقوق بازنشستگی. “ما در حال حاضر با داشتن 40-plus-هزار مورد جدید در روز. من تعجب نمی کنم اگر ما تا 100,000 یک روز اگر این اتفاق نمی نوبه خود در اطراف و بنابراین من بسیار نگران هستم.”

موارد در حال رشد به طور متوسط حداقل 5% در 37 متحده از روز شنبه با توجه به CNBC تجزیه و تحلیل داده های جمع آوری شده توسط هاپکینز. CNBC با استفاده از هفت روز انتهایی متوسط برای صاف کردن خوشه در اطلاعات گزارش به شناسایی که در آن موارد در حال افزایش است و در حال سقوط است.

Coronavirus مربوط به بستری شدن در بیمارستان نیز به طور متوسط حداقل 5 درصد در 24 متحده با توجه به CNBC و تحلیل داده ها از هاپکینز.

در حالی که جدید کروناویروس موارد باید ادامه داد تا به اوج مرگ و میر ناشی از Covid-19 باثبات و نسبتا کم است. Fauci و دیگر مقامات بهداشت باید نسبت به این هر دو به بهتر مراقبت های بالینی برای Covid-19 بيمار با تشکر از استراتژی های درمان جدید و همچنین به مقایسه متوسط سن کم از افراد آلوده به این ویروس در حال حاضر.

روز دوشنبه Fauci گفت: متوسط سن افراد آلوده به ویروس کاهش یافته است و حدود 15 سال در مقایسه با متوسط سن بیماران در اوایل شیوع. که قابل توجهی از آنجا که افراد مسن تر به نظر می رسد بیشتر احتمال دارد به منظور توسعه یک مورد شدید نیاز به توجه پزشکی و مرگ از Covid-19 با توجه به داده ها از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

اما Fauci هشدار داده است که Covid-19 مرگ و میر تاخیر چند هفته پشت سر مورد تشخيص زیرا از زمان آن طول می کشد برای کسی که به توسعه علائم به دنبال تست گرفتن در بیمارستان بستری و مرگ. او اضافه کرده است که بیشتر افراد جوان که آلوده بیشتر در معرض خطر وجود دارد که افراد جوان خواهد شد این ویروس به بیشتر افراد در معرض خطر شامل سالمندان و هر کسی بدون در نظر گرفتن سن با بیماری های زمینه ای مانند دیابت است.

“وجود دارد بیشتر موارد. وجود دارد بیشتر بستری شدن در بیمارستان در برخی از این اماکن و به زودی شما شاهد خواهید بود بیشتر مرگ و میر” Fauci در مصاحبه ای گفت: در ماه گذشته با CNBC مگ erp pmi که پخش شد توسط hariri. “حتی اگر مرگ و میر در حال پایین آمدن به عنوان یک کشور به این معنی نیست که شما در حال رفتن به شروع به دیدن آنها را در آینده در حال حاضر.”

فراتر از تعداد مرگ و میر دانشمندان هنوز در حال تحقیق در مورد سلامت طولانی مدت عواقب ناشی از ابتلا به ویروس. برخی تحقیقات نشان داده است بالقوه به علت طولانی مدت تنفسی آسیب و آسیب به ارگان های دیگر.

“این یک روایت نادرست را به راحتی در یک نرخ پایین تر از مرگ” Fauci گفت: در طول یک زندگی جریان رویداد با دموکرات ایالت Doug Jones آلاباما. “وجود دارد بسیاری از چیزهای دیگر که بسیار خطرناک و بد در مورد این ویروس. نمی توانید خودتان را به غلط خوشنودی است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر