ایالات متحده گزارش 77,200 جدید کروناویروس موارد بسیار مخربی یک روز رکورد

ایالات متحده گزارش 77,255 موارد جدیدی از کروناویروس در پنجشنبه شکنانه خود رکورد تک-بعد سنبله توسط نزدیک به 10 ، 000 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

رکورد قبلی از 67,791 موارد جدید گزارش شد فقط شش روز پیش از آن. ایالات متحده گزارش کرده است بیش از 65,400 موارد جدید به طور متوسط بیش از هفت روز گذشته تا نزدیک به 22 درصد در مقایسه با هفته پیش با توجه به CNBC تجزیه و تحلیل داده ها.

موارد جدید در حال افزایش تقریبا در هر دولت است. چهل و چهار ایالت و ناحیه کلمبیا تمام گزارش داد که هفت روز به طور متوسط روزانه جدید موارد افزایش بیش از 5 درصد در روز پنج شنبه از یک هفته قبل با توجه به هاپکینز داده است.

کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس اختصاص بیش از نیمی از همه جدید ایالات متحده موارد در پنجشنبه گزارش در مجموع بیش از 38,700.

بستری شدن در بیمارستان نیز به نظر می رسد در حال رشد در حداقل 32 متحده بر اساس یک هفت روز به طور متوسط با توجه به CNBC تجزیه و تحلیل داده ها از Covid پیگیری پروژه مستقل سازمان داوطلبانه راه اندازی شده توسط روزنامه نگاران در اقیانوس اطلس.

Covid-19 مرگ و میر که موارد جدید و بستری شدن در بیمارستان در حال افزایش در سراسر ایالات متحده به عنوان به خوبی. فلوریدا گزارش 156 جدید مرگ و میر در روز پنج شنبه و تگزاس گزارش شده 151 coronavirus مربوط به مرگ و میر با توجه به داده ها از هاپکینز. هر دو کشور گزارش شد حدود 30 coronavirus مرگ و میر در یک روز یک ماه پیش.

در اوایل این هفته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره نسبت به افزايش موارد به ramped تا تست.

کشور فرآوری 830,918 آزمون در روز پنج شنبه در یک روز, با توجه به داده ها از Covid پیگیری پروژه. ایالات متحده خام به طور متوسط بیش از 690,800 آزمون در هر روز بین ژوئیه 1 و 16 جولای با توجه به تجزیه و تحلیل Covid ردیابی پروژه را داده است. که از به طور متوسط روزانه بیش از 174,000 نمایش پردازش در سراسر کشور در هر روز از طریق مارس با توجه به CNBC را تجزیه و تحلیل.

“فکر می کنم این, اگر ما را نمی, انجام تست به جای تست بیش از 40 میلیون نفر اگر ما نیمی از تست ما که نیمی از موارد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: شنبه شب. “اگر ما دیگر شما را کاهش دهد که در نیم ما را دوباره نیمی از آن است. اما سرفصل همیشه تست.”

معاون وزیر بهداشت و درمان Adm. برت Giroir گفت CNBC “Squawk Box” در روز جمعه است که در ایالات متحده انجام شد “تاریخی” مقدار تست. او گفت: وجود داشته است 47 میلیون Covid-19 آزمون اجرا در ایالات متحده تا کنون 800,000 در روز پنج شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران پزشکی از جمله مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی دکتر Anthony Fauci اند گفت: افزایش موارد نشانه ای از گسترش شیوع و نه افزایش تست. Giroir خبرنگاران در یک کنفرانس تلفنی که “ما همه نگران افزایش موارد ما در حال حاضر شاهد در سراسر کشور است.”

او گفت: اگر سخت-آمار مناطق تعطیل داخل میله حد داخل سالن ناهار خوری و بسیاری از مردم به پیروی از چهره پوشش هدایت ایالات متحده می تواند “تعطیل شیوع این بیماری به طور کامل و بدون خاموش کردن منطقه محلی خود.”

“اما خط پایین این است که ما می دانیم چه کاری انجام دهید برای جلوگیری از شیوع فعلی,” او گفت:. “در حال حاضر ما بسیار خوب مدل است که در مناطق گرم این مناطق قرمز که موارد بالا که درصد بالایی افزایش آن بسیار مهم است واقعا نزدیک میله داخل سالن.”

ماه گذشته Fauci قانونگذاران هشدار داد که ایالات متحده “در مجموع کنترل” از ویروس و روزانه موارد جدید می تواند فراتر از 100000 در هر روز اگر شیوع همچنان در آن زمان مسیر. در آن زمان ایالات متحده گزارش شده حدود 40,000 جدید کروناویروس موارد در هر روز است.

“من نمی توانم یک پیش بینی دقیق اما آن را می شود بسیار نگران کننده” Fauci گفت: بهداشت و درمان مجلس سنا, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی کمیته در ژوئن 20. “ما در حال حاضر با داشتن 40-plus-هزار مورد جدید در روز. من تعجب نمی کنم اگر ما تا 100,000 یک روز اگر این اتفاق نمی نوبه خود در اطراف و بنابراین من بسیار نگران هستم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر