Carlos Ghosn سابق مدیر اجرایی Nissan Motor Co. و رنو SA, حرکات, به عنوان او صحبت می کند به رسانه ها در سندیکای مطبوعات لبنان در بیروت لبنان در چهارشنبه ، 8, 2020.

حسن شعبان عظیمیه کرج | بلومبرگ | گتی ایماژ

ایالات متحده در اجرای قانون مقامات در روز چهارشنبه بازداشت دو مردان آمریکایی از جمله یک سرباز نیروهای ویژه سابق می خواست ژاپن را به اتهام مشارکت در کمک به سابق نیسان موتور, رئیس, Carlos Ghosn فرار از این کشور در ماه دسامبر.

از باراک اوباما برای منطقه ماساچوست گفت که مایکل تیلور, 59 و 27 ساله پیتر تیلور, 27 بودند به زندان گرفته شده که در وزارت امور خارجه در پاسخ به یک درخواست برای اهداف استرداد شده به ایالات متحده آمریکا توسط ژاپن است.

هر دو مردان برنامه ریزی شده به نظر می رسد با ویدئو کنفرانس برای یک ظاهر اولیه بعد از ظهر چهارشنبه در دادگاه فدرال در ایالت ماساچوست گفته است.

مایکل تیلور سابق کلاه سبز در ارتش ایالات متحده.

مقامات ژاپن با صدور حکم بازداشت در ماه ژانویه برای هر دو مردان و همچنین یک سوم جورج-آنتوان Zayek در ارتباط با فرار on Dec. 29, 2019.

دادستان گفت: دولت ژاپن به اتهام مایکل و پیتر تیلور با کمک Ghosn به فرار. رئیس و مدیر عامل شرکت نیسان “مجرم شناخته شد در ژاپن برای جرائم مالی و منتشر شده بود به قید وثیقه در انتظار محاکمه او” ایالات متحده دادستان گفت.

اخبار بازداشت شد, اولین گزارش سایپا هیوز یک استاد دانشگاه جورج واشنگتن که به کشف اسناد و مدارک مربوط به رکود.

Tweet

این اخبار. بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی