مقامات ایالات متحده می گویند نیست که آیا آنها را مطابق با چین به منظور نزدیک چنگدو کنسولگری

به کنسولگری ایالات متحده در چنگدو عکس در جولای 23, 2020 در استان چنگدو چین است.

VCG | بصری چین گروه | گتی ایماژ

واشنگتن — ارشد مقامات ایالات متحده نمی خواهد آدرس جمعه که آیا تهمت و دولت در نظر دارد مطابق با سفارش به نزدیک کنسولگری آمریکا در چین یک حرکت است که می آید بر روی پاشنه از واشنگتن را مجبور به بسته شدن یک کنسولگری در هوستون.

در صبح روز جمعه, چین, وزارت امور خارجه به سفارت ایالات متحده در پکن به توقف عملیات در کنسولگری خود را در چنگدو یک شهرستان در جنوب غربی استان سیچوان چین.

چین سخنگوی وزارت امور خارجه وانگ Wenbin گفت: برخی از ایالات متحده چنگدو کنسولگری پرسنل بودند “انجام فعالیت در راستای هویت خود” و تا به حال صدمه چین منافع امنیتی, اما نمی خواهد استادانه درست شده.

“وضعیت کنونی در چین-روابط ایالات متحده چیزی است که چین بخواهد به دیدن و ایالات متحده آمریکا است که مسئول این همه. ما یک بار دیگر مصرانه از ایالات متحده بلافاصله پس از جمع شدن آن تصمیم اشتباه و ایجاد شرایط لازم برای آوردن روابط دو جانبه در مسیر بازگشت,” او اضافه شده است.

پیش از آن در هفته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت چین دستور داد برای بستن کنسولگری خود را در هوستون. مقامات گفت: این تصمیم به تعطیل چینی کنسولگری ساخته شده بود به امن ایالات متحده مالکیت معنوی و جلوگیری از جاسوسی چینی.

یک مقام وزارت خارجه که صحبت خواست نامش فاش نشود توصیف تصمیم ایالات متحده برای بستن چینی کنسولگری در هوستون به عنوان “جدی” و انعکاسی از “دیرینه نگرانی است.” این فرد همچنین گفت که برگ برنده دولت خواهد بود آماده برای مقابله با دوم و سوم سفارش اثر در پی این تصمیم اما نمی خواهد استادانه درست شده.

“در تصمیم خود را به چنگدو, شما در حال رفتن به مجبور به درخواست آنها وزارت امور خارجه در مورد چگونه آنها برداشت که” این مقام گفت. همان رسمی گفت: وزارت امور خارجه ادامه خواهد داد به ارسال دیپلمات های ایالات متحده به چین گفت: “ما هنوز کار را به انجام وجود دارد.”

در همین حال پکن عمومی موافقت کردند به تخلیه از کنسولگری خود را در هوستون. وقتی پرسید که چگونه ایالات متحده آمریکا ممکن است پاسخ وزارت امور خارجه ایران گفت: “من قصد ندارم به حدس و گمان در مورد اینکه چگونه این رول در هوستون.”

آخرین وحی می آید که وزارت دادگستری به اتهام چهار اتباع چینی با ویزا تقلب در کالیفرنیا و ایندیانا پس از آنها گفته دروغ گفته در مورد چینی سربازی.

بازداشت شد به عنوان “عالم صغیر از یک شبکه گسترده تر از افراد در بیش از 25 شهر” یک مقام ارشد وزارت دادگستری رسمی گفت.

“طبیعت خود کنسولگری یک پایگاه عملیات برای دولت های خارجی به ایالات متحده از جمله سرویس های اطلاعاتی خود را و آن را قابل درک است که وجود خواهد داشت برخی از فعالیت در اینجا با کسانی که خدمات” فرد گفت.

“اما به دلیل موقعیت خود را در داخل ایالات متحده و وضعیت خود را از قلمرو حاکمیت یک کشور خارجی می توان آنها را به بهره برداری و جاسوسی و نفوذ فعالیت های اجرا از یک کنسولگری می تواند افزایش یابد در نهایت به یک سطح است که تهدید امنیت ملی ما” رسمی اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme