نیروی دریایی ایالات متحده ملوانان مرد M2A1 .50-کالیبر اسلحه و ماشین آلات روی یک علامت ششم: گشت قایق متصل به فرمانده نیروی کار 56 طی یک همکاری ورزش در خلیج فارس است.

متخصص ارتباطات جمعی 2 کلاس ویلیام کارلایل | نیروی دریایی ایالات متحده

واشنگتن — نیروی دریایی آمریکا روز سه شنبه هشدار داد که کشتی ها را در خلیج فارس باید حداقل 100 متر دورتر از آمریکا کشتی های جنگی و یا خواهد بود “تفسیر به عنوان یک تهدید و موضوع به قانونی اقدامات دفاعی.”

توجه به دریانوردان صادر شد به “افزایش ایمنی و به حداقل رساندن ابهام و کاهش فرصت ها برای پیش بینی غلط” با توجه به بیانیه آمریکا فرماندهی مرکزی نیروهای دریایی.

“کشتی های ما در حال انجام عملیات معمول در آب های بین المللی هر کجا که قوانین بین المللی اجازه می دهد و نه به دنبال جنگ با این حال ما فرمانده افسران حفظ حق دفاع از خود اگر لازم,”, این بیانیه اضافه شده است.

روز سه شنبه هشدار می آید یک کمی بیش از یک ماه پس از پنتاگون ادعا کرد ایران و پاسداران انقلاب اسلامی نیروی دریایی سپاه در زمان “خطرناک و تحریک آمیز” اقدامات در نزدیکی ایالات متحده آمریکا نیروی دریایی و گارد ساحلی کشتی ها در خلیج فارس.

شش نظامی ایالات متحده عروق انجام شد آموزش عملیات در آبهای بین المللی در زمانی که 11 کشتی ایرانی “عبور از کمان و sterns ایالات متحده آمریکا کشتی های بسیار در نزدیک محدوده و سرعت بالا” با توجه به نیروی دریایی ایالات متحده در بیانیه ای.

ایالات متحده خدمه صادر هشدارهای متعدد از طریق پل به پل رادیو, پنج انفجار کوتاه از کشتی شاخ و دوربرد acoustic noise maker دستگاه به ایران.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به توییتر پس از این حادثه و هشدار داد که ایالات متحده را نابود ایرانی gunboats که آزار و اذیت آمریکا کشتی در دریا.

“من دستور نیروی دریایی ایالات متحده به شلیک کردن و نابود کردن هر و همه ایرانی gunboats اگر آنها آزار و اذیت ما کشتی در دریا” به رئیس جمهور نوشت: در یک پست در توییتر.

تهدید نشان دهنده یکی دیگر از اضطراب به نوبه خود در روابط بین واشنگتن و تهران است.

تنش افزایش یافت پس تهمت خروج از برجسته ایران با میانجیگری دولت اوباما.

تا سال 2015 به توافق هسته ای لغو تحریم ها علیه ایران که اقتصاد آن را فلج و قطع صادرات نفت تقریبا به نصف. در ازای کاهش تحریم ها, ایران, پذیرش محدودیت در برنامه هسته ای خود و اجازه بازرسان بین المللی به امکانات آن است.

و در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن “حداکثر فشار” سیاست فلج اقتصاد ایران, کاهش صادرات نفت, تهران, گفت: آن را نمی خواهد مذاکره با واشنگتن در حالی که تحریم ها در محل.

بیشتر چه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قبلا گفت که آن را نمی خواهد پیشنهاد کاهش تحریم ها به ایران به عنوان کشنده coronavirus شیوع بیشتر ايزوله و فلج خاورمیانه ملت است.

“تمام جهان باید بدانند که کمک های انسان دوستانه به ایران باز نیست تحریم” وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: در مارس 20 کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید است.

“ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای تسهیل کمک های انسان دوستانه در حال حرکت در داخل و مطمئن شوید که معاملات مالی متصل به آن می تواند به عنوان به خوبی. هیچ تحریم بر دارو و رفتن به ایران با وجود تحریم ها در کمک های انسانی به آن کشور است. آنها هم یک مشکل وحشتناک وجود دارد و ما می خواهیم که بشردوستانه کمک های پزشکی به مردم ایران” ملت دیپلمات ارشد اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی