ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت گذر از اقیانوس آرام در حالی که انجام آموزش در سواحل کالیفرنیا.

متخصص ارتباطات جمعی 2nd Class پل کماندار | نیروی دریایی ایالات متحده

واشنگتن — ایالات متحده آمریکا نیروی دریایی چهارشنبه اعلام کرد که این هواپیما حامل کنار دو ماه با توجه به شیوع کروناویروس بود پشت در دریا.

یو اس اس تئودور روزولت ناو های هواپیما مجبور شد به حوض در گوام بعد از نزدیک به 5000 crewmembers روی عرشه کشتی شد, آلوده با ویروس مرگبار است. در طول نزدیک به دو ماه است که روزولت بود لنگر های نیروی دریایی ایالات متحده آزمایش هر crewmember ارائه درمان به کسانی که آلوده و تمیز رگ از تعظیم به استرن.

“این احساس بسیار خوبی به پشت در دریا” گفت: عقب Adm. استو بیکر, فرمانده, اعتصاب حامل گروه 9. “گرفتن تئودور روزولت و ناو Air Wing 11 یک گام نزدیک تر به بازگشت به ماموریت خود در اقیانوس هند و آرام است و یک دستاورد بزرگ برای خدمه.”

نیروی دریایی ایالات متحده گفت که خدمه را اجرا اجتماعی فاصله به عنوان به خوبی به عنوان دیگر Covid-19 پیشگیری و مقابله با سیاست.

آخرین وحی می آید که پنتاگون انجام عمیق تر بررسی به دست زدن به یک شیوع کروناویروس در یو اس اس تئودور روزولت که متعاقبا منجر به شلیک U. S Navy سروان. برت Crozier و استعفای سپس اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly.

کاپیتان برت Crozier, افسر فرمانده نیروی دریایی ایالات متحده ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت, آدرس خدمه در طول یک دست تماس در کشتی عرشه پرواز در اقیانوس آرام شرقی 19 دسامبر 2019.

متخصص ارتباطات جمعی 3rd کلاس نیکلاس Huynh | نیروی دریایی ایالات متحده

پنتاگون بازرس کل گفت: هفته گذشته که آن را ارزیابی نیروی دریایی ایالات متحده در پاسخ به شیوع کروناویروس در عروق است.

در یادداشتی به وزارت, نیروی دریایی, تاریخ مارس 11, پنتاگون, بازرس اداره نوشت که آن را “تعیین اینکه آیا نیروی دریایی اجرا کرده است سیاست ها و روش های جلوگیری و کاهش گسترش بیماری های عفونی مانند coronavirus-بیماری-2019 (COVID-19) در کشتی ها و زیردریایی.”

“علاوه بر این ما را تعیین خواهد کرد که آیا کاهش اقدامات موثر هستند که در جلوگیری از گسترش COVID-19 اجرا شد در سراسر ناوگان.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی