ایالات متحده بیمارستان تقلا برای اتخاذ جدید HHS coronavirus اطلاعات سیستم برخی از ایالت دیدن اطلاعات فیلم ها ‘خاموشی’

بهداشت و درمان کارگران حرکت بیمار در Covid-19 واحد در ایالات یادبود مرکز پزشکی در هوستون, تگزاس, دوشنبه, جولای 2, 2020.

علامت فلیکس | گتی ایماژ

بیمارستان ها و کشورهای در حال تقلا برای اتخاذ ملی جدید Covid-19 گزارش داده سیستم با عجله اجرا شده توسط برگ برنده دولت در هفته گذشته است که برخی از سمت چپ عمدتا روستایی متحده در تاریکی در مورد شدت خود را از شیوع کروناویروس.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی به طور ناگهانی دستور تمام بیمارستان ها در هفته گذشته برای جلوگیری از گزارش خود coronavirus اطلاعات به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری طولانی ایستاده ملی بهداشت و ایمنی شبکه. به جای آن بیمارستان بودند دستور داد به گزارش اطلاعات به HHS از طریق یک پورتال جدید که رفت زندگی می کنند در روز دوشنبه. HHS به بیمارستان دو روز به رعایت و همکاری خود را به توزیع remdesivir حیاتی مواد مخدر مورد استفاده در درمان Covid-19.

HHS گفته آنها ساخته شده حرکت به اطمینان حاصل شود که دولت فدرال به حال جامع تر و اطلاعات در زمان واقعی استفاده می شود برای تصمیم گیری های مهم مانند remdesivir توزیع. اما آن را در سمت چپ برخی از ایالت ها بدون اطلاعات کلیدی خود را Covid-19 شیوع: coronavirus بستری شدن در بیمارستان در دسترس تخت بیمارستان و در دسترس تخت ICU.

چپ در تلو تلو خوردن

برخی از ایالت ها نمی جمع آوری داده های خود و تکیه بر CDC به جمع آوری و به اشتراک گذاری اطلاعات است که مقامات دولتی با استفاده از به تصمیم می گیرید که چگونه به تخصیص منابع کلیدی. تغییر ناگهانی در سمت چپ بسیاری از بیمارستان ها به خصوص کوچکتر و روستایی آنهایی که به عنوان محلی سیاستگذاران در تلو تلو خوردن به سلامت سیستم انتقال به سیستم جدید امنیتی در مونتانا و آیداهو و میسوری گفت CNBC.

در میسوری بیمارستان رفت “همه” در بیرون ساختمان سیستم های کامپیوتری را به سرعت گزارش داده به CDC میسوری انجمن بیمارستان سخنگوی دیو دیلون گفت CNBC. حدود 99 درصد از بیمارستان ها در سراسر کشور شد و با موفقیت در گزارش خود Covid-19 داده به CDC قبل از تغییر است. بیش از چهار روز گذشته فقط 82 درصد از میسوری بيمارستان ارسال اطلاعات به سیستم جدید با توجه به HHS داده است.

“این است که در نظر گرفتن زمان به محوری” دیلون گفت. HHS درخواست جدید “ضعیف تعریف” اطلاعات آنها را جمع آوری برای CDC قبل از, او گفت:. بیشتر چه, دولت با استفاده از CDC داده برای ساخت خود را Covid-19 داشبورد به صورت عمومی و در حال حاضر آن را قادر به دسترسی به همان اطلاعات جدید HHS پلت فرم, او گفت:.

‘داده خاموشی’

بستری اطلاعات ارائه شده در میسوری داشبورد شده است از 12 جولای به عنوان یک نتیجه. میسوری وزارت بهداشت و خدمات سالمندان’ در حال حاضر وب سایت آمده است: “لطفا توجه داشته باشید با توجه به تغییر ناگهانی در داده ها اقدامات و گزارش پلت فرم صادر شده توسط کاخ سفید… میسوری انجمن بیمارستان (MHA) و ایالت میسوری خواهد بود قادر به دسترسی به بحرانی بستری داده ها در طول انتقال.”

“این بدترین زمان ممکن برای اطلاعات خاموشی” دیلون گفت. “این کاملا امکان پذیر است که در طول خرابی میسوری بیش از همه زمان بالا برای بستری شدن در بیمارستان.”

بیمارستان ها در دولت مشغول به کار هستند “nonstop” مطابق با راهنمایی های جدید Dillon گفت: دولت در حال کار برای به دست آوردن دسترسی به اطلاعات کامل از HHS پس از آن می توانید به روز رسانی خود داشبورد. او گفت: دولت امید آن می توانید به روز رسانی اطلاعات پایه مانند در دسترس “تخت منافذ و پذیرش” را به عنوان به زودی به عنوان این هفته است.

“تا زمانی که MHA می توانید همه اطلاعات ما قادر نخواهد بود به گزارش. بیشتر انتقادی ما نمی قادر خواهد بود به درک که در آن منابع نیاز دارد,” او گفت:. “این سخت است برای مدیریت این بحران که goalposts نگه دارید در حال حرکت.”

حتی اگر HHS گرفتن بیمارستان داده ها را از هر دولتی که اطلاعات ناقص باقی می ماند. اما آژانس می گوید: این جمع آوری اطلاعات بیشتر از CDC تا کنون قادر به دریافت کنید.

اطلاعات ناقص

در سراسر کشور نه متحده در حال حاضر کمتر از 50 درصد از بیمارستان ها گزارش داده ها از طریق جدید HHS سیستم با توجه به آژانس سایت. تقریبا 25 درصد از بیمارستان ها در داکوتای شمالی و 28 درصد در لوئیزیانا بودند گزارش خود را Covid-19 بستری اطلاعات از طریق سیستم جدید که از شنبه HHS داده ها نشان می دهد.

مطمئن باشید بسیاری از ایالت ها و بیمارستان ها قادر به انتقال به HHS پورتال بدون هیچ مشکلی. و برخی از ایالت ها در حال حاضر در حال جمع آوری خود را به بیمارستان داده های خود را دارند و نمی, از دست دادن مقدار اگر هر گونه اطلاعات که CDC سیستم بود و تعطیل.

جان Haupert مدیر عامل شرکت Grady نظام سلامت در آتلانتا و جورجیا به عنوان مثال گفت: گزارش جدید سیستم نشده قرار داده شده بیشتر از یک بار بر روی آنها.

“وجود دارد کمی بیشتر اطلاعات درخواست شده اما در ذهن ما این اطلاعات ضروری برای [HHS] قادر به تصمیم گیری او گفت:” در یک کنفرانس تلفنی برگزار شده توسط انجمن بیمارستان های آمریکا. “تا آنجا که به تلاش برای ارسال داده ها و جمع آوری اطلاعات است که قابل توجه است.”

این Covid پیگیری پروژه که نظارت بر Covid-19 بستری شدن در بیمارستان و دیگر coronavirus آمار در سراسر کشور گفت: بسیاری از اطلاعات خود را باقی مانده است بدون وقفه.

“برخی از کشورهای کوچکتر مانند آیداهو, کارولینای جنوبی و میسوری با استفاده از CDC سیستم که HHS جایگزین برای ارائه اطلاعات به عموم” به Covid ردیابی پروژه در بیانیه ای گفت به CNBC. “در حال حاضر آن دسته از کشورهای در حال تقلا برای ایجاد خط لوله جدید که ارائه می کنند که داده ها.”

داده های منسوخ شده

آیداهو در نهایت می تواند دسترسی به HHS داده اما خود Covid-19 داشبورد بود منسوخ شده برای چند روز در طول انتقال. اطلاعات, اما, هنوز هم ناقص است. “همه بیمارستان ها در حال گزارش به طوری که در حال حاضر برخی از چالش ها” گفت: Kelly Petroff سخنگوی آیداهو وزارت بهداشت و رفاه.

تا زمانی که داده ها است که بازسازی برخی از محققان متحده و دیگران در حال از دست رفته اطلاعات مهم در ردیابی و در پاسخ به شیوع بیماری با توجه به Covid پیگیری پروژه که یک داوطلب سازمان راه اندازی شده توسط روزنامه نگاران در اقیانوس اطلس.

“این مهم است زیرا زمان بستری شدن اطلاعات تبدیل شده بود قابل اعتماد ترین شاخص شدت شیوع بیماری در کشورهای مختلف” گروه گفت. “متاسفانه در حال حاضر ما مطمئن هستیم که اگر برخی از تغییرات نامنظم در بستری که ما در حال دیدن هستند و با توجه به گزارش مشکلات و یا تغییرات واقعی بر روی زمین است.”

مدیر پرستار کالن Anderson, RN, صفحه نمایش مردم در یک خط از اتومبیل های در حال انتظار برای تست شده برای coronavirus COVID-19 در یک درایو از طریق تست ایستگاه در سنت لوک نصف النهار مرکز پزشکی در آیداهو در سهشنبه, مارس 17 سال 2020 است. (دارین اسوالد/Idaho Statesman/تریبون خبری سرویس از طریق گتی ایماژ)

دارین اسوالد | Idaho Statesman | تریبون سرویس خبری via Getty Images

HHS مدیر ارشد فناوری اطلاعات خوزه Arrieta, خبرنگاران در یک کنفرانس تلفنی روز شنبه که سیستم جدید جمع آوری داده ها از حدود 4,500 بیمارستان در اکثر روزها در مقایسه با 3000 بیمارستان های تحت سی دی های قدیمی سیستم گزارش دهی.

“از نظر ما زمانی که ما در مجموع تعداد بیمارستان ها گزارش پس از این انتقال رخ داده است در واقع افزایش بسیار قابل توجهی است.” “ما متوجه این تغییر و در هر زمان وجود دارد و تغییر آن بدیهی است که ایجاد یک کمی از تنش و شاید کمی از درد به انتقال.”

‘تخلیه منابع’

انتقال یکی از دشوار است برای کوچکتر بیشتر بیمارستان های روستایی که نمی باید به عنوان بسیاری از منابع چارلز کان مدیر عامل فدراسیون از بیمارستانهای آمریکایی گفت: CNBC.

“از سوی دیگر داده های مورد نیاز برای توزیع remdesivir و دیگر مواد … بنابراین من می توانید ببینید استدلال خود را برای جمع آوری بسیاری از داده هایی که آنها در حال حاضر درخواست برای,” او در مصاحبه ای گفت:.

برایان Whitlock مدیر عامل و رئیس آیداهو انجمن بیمارستان گفت: این بار از سیاست تغییر وزن به شدت در برخی از بیمارستان ها در دولت خود را. بیمارستان ها تا به حال حدود 36 ساعت برای انتقال به سیستم جدید و دولت فدرال را تهدید به قطع تخصیص منابع مانند remdesivir اگر آنها موفق به انجام این کار, او گفت:.

بخشی از مشکل او گفته است که دولت پیمانکار نیست در ابتدا پاک برای دسترسی به HHS داده است. بنابراین آیداهو بیمارستان ها در حال حاضر به گزارش این اطلاعات به هر دو دولت فدرال و دولت به جای آن از یک پایگاه داده مرکزی به عنوان تنظیم آنها را به سیستم جدید است.

بیمارستان های روستایی ضربه سخت

“هنگامی که شما در حال صحبت کردن در مورد یک روستایی انتقادی-دسترسی به بیمارستان است که ممکن است کسی که با پوشیدن نیم دوجین دیگر کلاه در بیمارستان بودن وظیفه Covid-19 گزارش به عنوان یک اضافی کلاه” Whitlock گفت. “ما در حال پیدا کردن که کسی که در حال حاضر با پوشیدن نیم دوجین کلاه آنها در حال حاضر به رفتن به عقب و انجام duplicative گزارش به سیستم دولتی تا زمانی که ما می توانید شکل و خارج چگونه به عبور اطلاعات بین این دو سیستم است.”

قبل از تغییر سیاست او گفت: آیداهو بود با موفقیت جمع آوری اطلاعات از “تقریبا هر بیمارستان” در دولت است. HHS می گوید آن را در حال حاضر جمع آوری داده ها از حدود 65 درصد از بیمارستان ها. Whitlock گفته او اعتماد به نفس است که بیش از چند هفته آینده بیشتر بیمارستان ها خواهد شد و انطباق با سیستم جدید است. اما این فشار اضافی می آید به عنوان آیداهو است دست و پنجه نرم کردن با یک عمده سنبله در موارد و بسته های پول در بیمارستان ها در حال مبارزه برای مراقبت از بیماران و با کمتر کارکنان. بسیاری از بیمارستان ها مجبور به اخراج کارگران پس از چند متحده تحمیل اجباری خاموش شدن ناگهانی ممنوع است که اعمال جراحی الکتیو در اوایل این سال است.

“این نوع از گرفتن 22 به منابع محدود است که شما باید در خود بیمارستان ها و اضافه کردن مسئولیت های اضافی و گزارش مورد نیاز برای آن کشیده نازک منابع” Whitlock گفت. “زمان بیشتری برای ایجاد این تغییرات و برخی از منابع برای پرداخت هزینه های این تغییرات خوب بوده است.”

— CNBC برتا کومبس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme