پزشکی کارگران با پوشیدن ماسک در گذشته راه رفتن یک “متشکرم” ثبت نام در خارج از بیمارستان کوه سینا در میان coronavirus همه گیر در 3 مه سال 2020 در شهر نیویورک است.

Alexi روزنفلد | گتی ایماژ

زمانی که بیمارستان در سراسر ایالات متحده متوقف روش انتخابی در ماه مارس آنها بلافاصله شروع به خونریزی درآمد.

که در بخش بزرگی چون ایالات متحده سیستم های بهداشتی را ملاحظه تکه از درآمد خود را از قیمت بالا و غیر اضطراری روش. برآورد محافظه کار نشان می دهد که ایالات متحده در بیمارستان ها در حال از دست دادن بیش از یک میلیارد دلار در هر روز مطابق با راهنمایی از سیاستگذاران و پیشرو انجمنهای پزشکی برای حفظ منابع برای Covid-19 بيمار.

در حرفه پزشکی روش انتخابی در حال عمل جراحی است که می تواند برنامه ریزی شده در پیش از جمله بسیاری هستند که از نظر پزشکی لازم است. آنها بنیاد مالی برای بسیاری از بیمارستان ها. سیستم های سلامت را در حدود 700 دلار بیشتر در هر پذیرش از اتاق اورژانس پذیرش و فولاد باقی می ماند حساب برای حدود 48 درصد از هزینه های بستری مطالعات را در بر داشت.

انجمن بیمارستان های آمریکا در حال حاضر گزارش داد که بیمارستان در حال خونریزی بیش از 50 میلیارد دلار در هر ماه. سهام خصوصی سرمایه گذار و سیاست های عمومی استاد Meghan فیتزجرالد, تخمین از طریق تحقیقات خود که آن را در مورد $1 به $1.2 میلیارد دلار در هر روز است. “بسیاری از این روش بودند لازم پزشکی و — بله — سودآور را قادر می سازد این نهاد برای خدمت به همه بیماران,” او گفت:.

بسیاری از بیمارستان ها به عموم اعلام درآمد خود را. اما رئیس علوم پزشکی در دانشگاه سان فرانسیسکو, Dr. Bob Wachter CNBC گفت که خود را در بیمارستان از دست داده و بیش از 5 میلیون دلار در هر روز در ماه آوریل به تنهایی که بسیاری از بخش های در حال نشستن عمدتا خالی است.

“این جالب است در وسط یک بیماری همه گیر است که هزینه های مراقبت های بهداشتی خواهد بود پایین گفت:” لری لویت اجرایی معاون رئیس جمهور برای سیاست های بهداشتی در غیر انتفاعی تحقیقات گروه قیصر بنیاد خانواده. “اما این ضرر و زیان در مارس و آوریل حیرت انگیز بوده است.”

ساخت مسائل بیشتر به چالش کشیدن بسیاری از بیمارستان ها می گویند که آنها در حال حاضر در حال گذراندن بزرگ مبالغ به درمان بیماران و حفظ کارکنان خود را امن در طول بیماری همه گیر. وجود دارد برخی از بازپرداخت درآمد همراه با Covid-19 بیماران, اما آن را به طور معمول نه در تاریخ همتراز با آنچه که آنها به طور معمول از روش انتخابی. و برخی از بیمارستان ها به خصوص کسانی که در مناطق روستایی نیست و در عین حال سیل Covid-19 موارد است. علاوه بر این بسیاری از بیماران تاخیر در مراقبت های اولیه و اورژانس در حال بسته بندی کمتر از حد معمول به عنوان حتی بیماران با شرایط تهدید کننده حیات نگرانی در مورد قرار گرفتن در معرض و جلوگیری از آینده.

“این مکان که به از دست دادن درآمد بیشتر هستند که همه چیز را راست” گفت: Stephen Klasko, مدیر عامل شرکت, Jefferson, سلامت, یک نظام سلامت در فیلادلفیا منطقه است. “آنها را متوقف انتخابی عمل جراحی پیش از آن در بهار آنها برای پرداخت هزینه های متورم از تجهیزات پزشکی برای کارکنان خود و نورد از تست به عنوان به زودی به عنوان آنها می تواند ادامه داشته باشد.

Klasko گفت که پزشکی لباس استفاده می شود به هزینه 22 سنت قبل از همه گیر و در حال حاضر به فروش و یا $11 یا 12 دلار. “به شما یک حس هزینه فقط بیمارستان های ما استفاده کنید تا 15000 تا 20000 از این لباس ها به تنهایی در هر روز,” او گفت:.

این وضعیت پایدار نیست ، برخی از بیمارستان ها در حال آماده کردن کارکنان برش ساعت برای ارائه دهندگان خدمات پزشکی و حتی تشکیل پرونده برای ورشکستگی. دولت فدرال در کنار برخی کمک, اما گزارش ها نشان می دهد که آن را به دور از به اندازه کافی و برخی از فقیرترین بیمارستان در حال گرفتن کنار در دسترس نباشد.

بازیابی می تواند سال ها طول بکشد

وضعیت کنونی در معرض برخی از مهمترین خمیازه مشکلات بهداشتی آمریکا, اقتصاد, کارشناسان پزشکی می گویند.

سیستم تکه تکه شده است و پرداخت برای بیشتر قسمت ها بر اساس روش نه نتایج بیمار. این نوع از سیستم مبارزه در طول یک بیماری همه گیر.

“راهی که به بیمارستان می تواند زنده ماندن در خراب کردن سیستم تشخیص این است که شما یک مقدار زیادی از بیماران که در آن شما از دست دادن پول اما آیا درست مانند کسانی که در مدیکر و مدیکید-و شما را برای آن در روش انتخابی” گفت: Klasko. “چه coronavirus همه گیر انجام داد این است که آن گذاشته لخت مشکلات فعلی سیستم از جمله شکسته زنجیره تامین است که ما با تکیه بر برای درمان به شدت بیمار است.”

“اگر بیمارستان ها حفظ ظرفیت برای آماده شدن برای یک پتانسیل افزایش Covid-19 بیماران نیستند پرداخت می شود, گفت:” دکتر رابرت Mittendorff مراقبت های بهداشتی سرمایه گذار در Norwest. “اما چه کسی است که: شرکت های بیمه.”

بنابراین در حالی که بیمارستان ها در حال مبارزه مالی شرکت های بیمه سلامت در حال دیدن یک دست انداز در درآمد. به مردم تاخیر در اعمال جراحی الکتیو و جلوگیری از مراقبت های پیشگیرانه در طول همه گیر کاهش در هزینه های بیش از جبران اضافه هزینه های پرداخت برای COVID-19 مراقبت.

بدتر هنوز, کارشناسان می گویند که آن را می تواند سال برای بیمارستان ها برای جستن به عقب.

در هفته های آینده بیمارستان در سراسر حدود 20 متحده شروع به سطح شیب دار تا عمل جراحی و شروع به رفتن را از طریق انباشت عظیم از بیماران نیاز به مراقبت.

اما پزشکان قادر نخواهد بود برای درمان این بیماران در معمولی ظرفیت تا زمانی که ثابت شده درمان یا واکسن برای Covid-19. اجتماعی را حفظ فاصله آنها به احتمال زیاد خواهید در بیماران در 30 تا 40 درصد سطح نرمال و چهره برخی از تصمیم گیری های دشوار در مورد کدام یک از بیماران خود را برای درمان ،

“متوسط نه برای سود سیستم بیمارستان که در حال اجرا بود و در حدود 1 تا 2 درصد خالص عملیاتی حاشیه” گفت: دکتر Klasko. “اجازه دهید بگویم در آن طول می کشد 12 تا 18 ماه به بازیابی حجم اما پس از آن شما باید به را تشکیل می دهند درآمد که از دست داده شده است برای ماه می باشد. که می تواند سه تا چهار سال است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی